Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Canada (CAN)

Flag CAN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Tournoi du club de Laval 28 Janvier au 25 février 2020 SECTION B 8 ժամ 28 րոպե
2Tournoi du club de Laval 28 Janvier au 25 février 2020SECTION A (FIDE) 8 ժամ 29 րոպե
3Ligue élite du dimanche - S12 - Saison régulière (Lentes) 9 ժամ 38 րոպե
4Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - IM Norm Invitation 2 օր 11 ժամ
5Aurora CC OCC Qualifier - Grade 4 2 օր 21 ժամ
6Aurora CC OCC Qualifier - Grade 7-12 2 օր 21 ժամ
7Aurora CC OCC Qualifier - Grade 2-3 2 օր 22 ժամ
8Greater Toronto Chess League 2020 2 օր 23 ժամ
9Hart House Reading Week 2020 Crown 4 օր
10Hart House Reading Week 2020 U2200 4 օր
11Hart House Reading Week 2020 U1900 4 օր
12Hart House Reading Week 2020 U1600 4 օր
13Hart House Reading Week 2020 U1300 4 օր
14TOURNOI DU CLUB JEUNESSE BARBACANE (LAURENTIDES) «SAMEDI ÉLITE» HIVER 4 օր 2 ժամ
15FOCC #25 U900 Section 4 օր 19 ժամ
16FOCC #25 U1900 Section 4 օր 19 ժամ
17FOCC #25 U1600 Section 4 օր 19 ժամ
18FOCC #25 U1300 Section 4 օր 19 ժամ
19FOCC #25 Crown Section 4 օր 19 ժամ
20Ch. junior féminin du Québec / SPFGI Qualifier 5 օր 4 ժամ
21Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section A (1800+) 9 օր 1 ժամ
22Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section B (U1800) 9 օր 1 ժամ
23Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section C (Juniors U1200) 9 օր 1 ժամ
242020 AuCC Deep Snow JU900 10 օր 22 ժամ
252020 AuCC Deep Snow 10 օր 22 ժամ
26ACC February Blitz 10 օր 23 ժամ
27Semi Rapide Ahuntsic 2 - section Ouverte 12 օր 6 ժամ
28Semi Rapide Ahuntsic 2 - section <1500 12 օր 6 ժամ
29MRCC Pawn Race JU800 14 օր 4 ժամ
30MRCC Pawn Race 14 օր 4 ժամ
31ACC Winter Crown 17 օր 22 ժամ
32ACC Winter U1400 17 օր 22 ժամ
33ACC Winter U1800 17 օր 22 ժամ
34Ligue élite du dimanche - S12 - Matchs hors-concours 19 օր 5 ժամ
35Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U8 19 օր 12 ժամ
36Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U10 19 օր 12 ժամ
37Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U12 19 օր 12 ժամ
38Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U14 19 օր 12 ժամ
39Ligue élite du dimanche - S12 - Blitz de début de saison - Section B (U1900) 26 օր 4 ժամ
40Ligue élite du dimanche - S12 - Blitz de début de saison - Section A (1900+) 26 օր 4 ժամ
412020 Aurora Spring Open 26 օր 8 ժամ
42Semirapide hivernale 2020 A 27 օր 4 ժամ
43Semirapide hivernale 2020 B 27 օր 4 ժամ
44Tournoi semi-rapides du club de Laval 07 Janvier au 21 Janvier 2019 SECTION A 31 օր
45Le Blanc et Noir de St-Jean section A (≥1900) 32 օր 8 ժամ
46Le Blanc et Noir de St-Jean section C (<1500) 33 օր 1 ժամ
47Le Blanc et Noir de St-Jean section B (<1900) 33 օր 2 ժամ
48TOURNOI DU CLUB JEUNESSE BARBACANE (LAURENTIDES) «JEUDI» 33 օր 6 ժամ
49TOURNOI DU CLUB JEUNESSE BARBACANE (LAURENTIDES) «SAMEDI ÉLITE» 34 օր 9 ժամ
50Century - Richmond Hill Open 2019 - Crown 37 օր 4 ժամ