Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
184th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - MEN 55 րոպե
269th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - WOMEN 55 րոպե
3IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил-22.03.2020г. 2 ժամ 22 րոպե
415 ти Шахматен турнир "CHESS WEEKEND" 28-29.03.2020 г. 2 ժամ 26 րոպե
5"Купата на ШК ЕЛИТ" - 29 февруари 2020 9 ժամ 28 րոպե
6КУПА "РИЛА" -Международен шахматен турнир 30.04.-03.05.2020 г.-гр.ДУПНИЦА 14 ժամ 55 րոպե
7Блиц "КУПА РИЛА"- 01.05. - Дупница 14 ժամ 56 րոպե
8IVти КУПА "ДЮНИ"Международен турнир 09.06.- 14.06.20 г.-гр.ПРИМОРСКО 14 ժամ 58 րոպե
9V Детски турнир "Свобода" - A група - 7 март 20 ժամ 26 րոպե
10V Детски турнир "Свобода" - Б група - 7 март 22 ժամ 35 րոպե
11Aglika cup 2020/Купа Аглика 23 ժամ 11 րոպե
12I-ви турнир за купа "ВЪЗРАЖДАНЕ" - за състезатели с рейтинг под 2200 1 օր 22 ժամ
13НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group for players under <2200 1 օր 22 ժամ
14НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 1 օր 22 ժամ
15НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 1 օր 22 ժամ
16ШАБЛА - 2020 XI турнир 3 օր 7 ժամ
17Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 14 - 2020 4 օր 5 ժամ
18Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 10 - 2020 4 օր 5 ժամ
19Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 14 - 2020 4 օր 5 ժամ
20Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 12 - 2020 4 օր 5 ժամ
21Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 10 - 2020 4 օր 5 ժամ
22Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 8 - 2020 4 օր 5 ժամ
23Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 12 - 2020 4 օր 6 ժամ
24Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 8 - 2020 4 օր 6 ժամ
25Ямбол - блиц турнир по случай 3-ти март 4 օր 8 ժամ
26Купа "Марса" - А група 4 օր 9 ժամ
2740th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv 5 օր 1 ժամ
282nd OPEN BLITZ TOURNAMENT APOSTOL CUP 7 օր 23 ժամ
293 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир А , 22.03.2020 10 օր 2 ժամ
303 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир Б , 22.03.2020 10 օր 2 ժամ
31Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 10 օր 7 ժամ
32XIVth "CHESS WEEKEND TOURNAMENT " 15-16.02.2020 г. 11 օր 2 ժամ
33Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 11 օր 7 ժամ
34Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 11 օր 7 ժամ
35Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 14 օր 4 ժամ
36Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 18 օր
37Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 18 օր
382nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 18 օր 5 ժամ
392nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 18 օր 5 ժամ
40Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 18 օր 5 ժամ
41КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал 19 օր 6 ժամ
42Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 22 օր 1 ժամ
436-ти Детски турнир "ЗА БУКВИТЕ" - 02.02.2020 г. Кюстендил 25 օր 6 ժամ
44XXIII турнир Слънчеви лъчи 26 օր 4 ժամ
45MGU - 216 30 օր 6 ժամ
46III Chess tournament "LYASKOVETS" / III-ти турнир "ЛЯСКОВЕЦ" за рейринг до 2200 32 օր 3 ժամ
47MGU - 216 32 օր 4 ժամ
48"Купата на ШК ЕЛИТ" - 26 януари 2020 32 օր 4 ժամ
4926.01.2020 Kupa CHOU Feniks,Varna, BUL Bulgaria 32 օր 5 ժամ
50Детски турнир на ЦСКА 4-8 клас 38 օր 13 ժամ