Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Eltac Səfərlinin 28fevral 16;00 seansı Mərkəzi Şahmat Klubu (0505150590)A.Orxan 24 րոպե
2Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 12:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 3 ժամ 22 րոպե
3Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 3 ժամ 22 րոպե
4Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 3 ժամ 22 րոպե
5"Grandmaster chess club" - Masterklass - GM Rauf Məmmədov və IM Nataliya Buksa 05 Mart-saat 17:00 - (055-525-00-68) 3 ժամ 23 րոպե
6Grandmaster chess club - Psixologiya Seminarı - GM Nicat Məmmədov 26 Fevral - saat 18:00 - (055-525-00-68) 3 ժամ 23 րոպե
7"Grandmaster chess club" - Seans - GM Eltac Səfərli 05 Mart-saat 14:00 - (055-525-00-68) 3 ժամ 23 րոպե
8I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 24fevral 15:00 050 458 40 50 4 ժամ 47 րոպե
98 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 20-24 fevral 2020 saat 14.00 5 ժամ 45 րոպե
1021 fevral - 1 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası l dərəcə turniri 6 ժամ 3 րոպե
115th H.RZAYEV MEMORIAL, SUMGAYIT 2020 6 ժամ 15 րոպե
128 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 20-24 fevral 2020 saat 14.00 6 ժամ 26 րոպե
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU - SEANS - GM Sərxan Quliyev 08 Mart 11:00 (070 309 92 82) 6 ժամ 51 րոպե
14Fischer Random Turniri -Chessland Şahmat Klubu- 1 Mart (5+3) 050-337-28-38 8 ժամ 15 րոպե
151-7 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası "BAHAR" Beynəlxalq Şahmat festivalı 11 ժամ 53 րոպե
16AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 09-17 MART 15:30 (070 309 92 82) 1 օր 4 ժամ
17Mərkəzi şahmat klubunun reytinq rapid turniri 23fevral(0505150590)Abdulov Orxan 1 օր 4 ժամ
18Mərkəzi şahmat klubunun 2-4 derece rapid turniri 23 fevral (Abdulov Orxan) 1 օր 5 ժամ
19"Şah Klub" Blitz turnir (Bakı Gənclər Mərkəzi 23.02.2020 saat 16:00) 1 օր 5 ժամ
20Grandmaster Chess Club - 23 Fevral / saat 14:00 / (5+3) Sunday Blitz 1 օր 5 ժամ
21AĞ TOP H.ASLANOV, HƏR BAZAR TEMPO TURNİR (10 +5 sec) 23.02.2020 14:00-da 1 օր 6 ժամ
22Chessland Şahmat Klubu-23-Fevral (5+3) IV,III,II dərəcəlilər üçün BLİTZ 1 օր 6 ժամ
23Mərkəzi şahmat klubunun reytinq rapid turniri 23fevral(0505150590)Abdulov Orxan 1 օր 8 ժամ
24Mərkəzi şahmat klubunun reytinq rapid turniri 23fevral(0505150590)Abdulov Orxan 1 օր 8 ժամ
25Mərkəzi şahmat klubunun 2-4 derece rapid turniri 23 fevral (Abdulov Orxan) 1 օր 8 ժամ
26Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Blitz Turnir ( IV dərəcə və dərəcəsiz ) - 23.02.2020. Saat 12:00 1 օր 10 ժամ
27Chess Master Şahmat Klubu Xocali Şəhidlərinə Həsr olunmuş lV Dərəcə yarışı 27-29 fevral saat 16.00 da 0505808087 2 օր
28Chess Master Şahmat Klubu Xocalı Şəhidlərinə Həsr Olunmuş lll dərəcə yarışı fevralın 27-29 saat 16.00 0505808087 2 օր
29Chess Master Şahmat Klubu Xocalı Şəhidlərinə Həsr Olunmuş ll Dərəcə yarışı 27-29 fevral saat 16.00da 0505808087 2 օր 1 ժամ
30TEMPO 22-02-2020 RSK 2 օր 3 ժամ
3126 Fevral Xocalı soyqırımı gününə həsr olunmuş sürətli turnir A qrupu (Gəncə) 2 օր 5 ժամ
3226 Fevral Xocalı soyqırımı gününə həsr olunmuş sürətli turnir B qrupu (Gəncə) 2 օր 5 ժամ
3326 Fevral Xocalı soyqırımı gününə həsr olunmuş sürətli turnir C qrupu (Gəncə) 2 օր 5 ժամ
34Babək rayon şahmat məktəbi -tempo turnir 2 օր 7 ժամ
35Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Tempo Turnir ( I-III dərəcəlilər ) - 23.02.2020, Saat 13:30 2 օր 10 ժամ
36Təhsil RİM Lənkəran şəhər UGİŞM-nin ənənəvi şənbə rapid turniri 2 օր 10 ժամ
37Ucar Qışı Blits Turnir 22.02.2020 2 օր 12 ժամ
38Chess Master Şahmat Klubunda hər bazar 15:00 tempo yarış 0703808487 3 օր 3 ժամ
39QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI II DERECE 07-09 MART 2020. 050 376 53 23 3 օր 9 ժամ
40QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI III DERECE 07-09 MART 2020. 050 376 53 23 3 օր 9 ժամ
41QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI IV DERECE 07-09 MART 2020/ 050 376 53 23 3 օր 9 ժամ
42ELFİM Nərimanov IV Derece Yarışı-13-17 yanvar 15:00 050 458 40 50 3 օր 11 ժամ
43Bakı 4 nömrəli İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik gününə həsr olmuş dama üzrə birinciliy - 16 - 18 yaş 4 օր 8 ժամ
447-8-9 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası Balaca Çempionlar 4-5-6 yaş (+994)50 353 10 10 saat 10:00 4 օր 13 ժամ
4510 yaşadək oğlanlar arasında seçmə turniri. RŞK 11-19 fevral 2020 saat 15.00 5 օր 6 ժամ
4601 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" D-BLITZ 5 օր 6 ժամ
4731 july august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" C-RAPİD 5 օր 6 ժամ
4824 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" B-OPEN (U12) 5 օր 6 ժամ
4924 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" A-OPEN 5 օր 6 ժամ
50xocalı şəhidlərinin xatirəsinə həsr edilmiş Ucar şahmat turniri 5 օր 8 ժամ