Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 12 ժամ 49 րոպե
2Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 13 ժամ 41 րոպե
3Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 13 ժամ 42 րոպե
4Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 13 ժամ 42 րոպե
5Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 14 ժամ 59 րոպե
6Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 15 ժամ 20 րոպե
7Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 15 ժամ 30 րոպե
8Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 15 ժամ 39 րոպե
9ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 14տարեկանների առաջնություն 16 ժամ 17 րոպե
10Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 16 ժամ 21 րոպե
11Loru marzi Aghchikneri mrcashar 16 ժամ 22 րոպե
12Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 16 ժամ 24 րոպե
13Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 16 ժամ 24 րոպե
14ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.12 տարեկանների առաջնություն 16 ժամ 25 րոպե
15Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 16 ժամ 25 րոպե
16Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 16 ժամ 28 րոպե
174-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 16 ժամ 47 րոպե
18Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 17 ժամ 43 րոպե
19Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 18 ժամ 14 րոպե
204-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 18 ժամ 57 րոպե
21Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 19 ժամ 2 րոպե
22Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 19 ժամ 6 րոպե
23Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17:00 20 ժամ 39 րոպե
24ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 10տարեկանների առաջնություն 2 օր 17 ժամ
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 օր 22 ժամ
263 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 3 օր 16 ժամ
27ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.-ի 16տարեկանների առաջնություն 3 օր 17 ժամ
28ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. մինչև 8տարեկանների առաջնություն 3 օր 17 ժամ
29Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 15:00 3 օր 22 ժամ
30Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 օր 23 ժամ
31Առաջին կարգի որակավորման մրցաշար 3 օր 23 ժամ
32Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 օր 23 ժամ
333-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 4 օր 17 ժամ
34Մալաթիա ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 5 օր 16 ժամ
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շ.Տ. 5 օր 17 ժամ
36Արաբկիրի ՇՄՄ-ի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն 5 օր 18 ժամ
374-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 6 օր 16 ժամ
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն) 6 օր 18 ժամ
39Կորյուն Հովհաննիսյանի 8-րդ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 2020թ,Վարդենիկ 8 օր 16 ժամ
40Koryun Hovhannisyani Hushamrcashar 8 օր 19 ժամ
41VIVARO-ի շաշկու ընտրական առաջին մրցաշար 8 օր 20 ժամ
42ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:00 9 օր 15 ժամ
43Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-12 14 օր 15 ժամ
44Երևանի 2020թ․ առաջ. 1/2 - Պ-10 14 օր 16 ժամ
454 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 14 օր 20 ժամ
46Kotayk Region championship-2020 16 օր 16 ժամ
47IV կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 17 օր 18 ժամ
48Հայոց Բանակի 28 ամյակին նվիրված բլից մրցաշար 19 օր 17 ժամ
49Հայկական բանակի օրվան նվիրված արագ շախմատ (50+) 20 օր 19 ժամ
50Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ձմեռ 2020 - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 23 օր 20 ժամ