Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Argentina (ARG)

Flag ARG
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1TORRE BLANCA - IRT "Sub 1600 de la Memoria" Marzo 10 րոպե
2TORRE BLANCA - IRT "Sub 2000 III" - Marzo 2020. 10 րոպե
3TORRE BLANCA - IRT Abierto 48° Aniversario 10 րոպե
451° Abierto Internacional de Mar del Plata - 4 al 11 de Abril de 2020 http://www.mdpajedrez.com.ar/ 200.000 en premios 36 րոպե
5Torneo Rápido Sub1500 de ASA 54 րոպե
6Club Argentino de Ajedrez Torneo SUB-2300 EL MAGO DE RIGA MIJAIL TAL COMIENZA 26/02 - 19:30 HS - $10000 EN PREMIOS - 2 BYES HASTA LA 4ta - VALIDO ELO 1 ժամ 57 րոպե
7Club Mariano Moreno. Semifinal I Sub 1700. Inicia Jueves 5 de marzo a las 19 45 Válido para el ELO FIDE 2 ժամ 2 րոպե
8Torneo Regional 131 Aniversario Santa Teresa 2020. $25.000 en premios! 22/03 GM Diego Flores, WIM Marisa Zuriel, MI Maximiliano Perez y MI Franco Villegas 7 ժամ 10 րոպե
9IRT Copa SOCIEDAD INCLUSIVA. Clasificatorio Finales Amateur 2020 contacto: whatsapp: 3794344304 $15.000 en premios 7 ժամ 24 րոպե
10TORNEO ABIERTO VERANO 2020 -CLUB DE AJEDREZ ZUGZWANG- 9 ժամ 13 րոպե
11Semifinal Argentina Sub 1700 "Ciudad de Reconquista 2020" - $ 3000 en premios 6 y 7 de Marzo de 2020 - Alojamientos deportivos gratuitos. 10 ժամ 58 րոպե
12Semifinal Argentina Sub 1400 "Ciudad de Reconquista 2020" 6 y 7 de Marzo de 2020 - Alojamientos deportivos gratuitos. 10 ժամ 58 րոպե
13Semifinal Argentina Sub 2000-2300 "Cdad. de Reconquista 2020" -$ 6000 en premios 6 y 7 de Marzo de 2020 - Alojamientos deportivos gratuitos. 11 ժամ
145to Torneo Rapido Verano 2020 11 ժամ 1 րոպե
154to Torneo Rapido Verano 2020 11 ժամ 28 րոպե
16TORNEO RELÁMPAGO DE LOS MARTES CENTRO CULTURAL Y RECREATIVO JOSÉ INGENIEROS 15 ժամ 2 րոպե
17Torneo de Verano Club de Ajedrez Pigüé 18 ժամ 56 րոպե
18II COPA EMMA GIOVANELLI, Bib. Pop. 1° de Mayo, FASGBA, ronda 3: sáb. 29-02-20 18 hs. en Balcarce 2725, V. Diamante, Lanús, Sur del GBA, celular. 11-6967-6782 19 ժամ 23 րոպե
19Club Argentino de Ajedrez - Torneo Sub-2300 Martes 18/02/2020 10 minutos + 2 segunos por jugada - 9 RONDAS 19 ժամ 39 րոպե
202° Torneo por Equipos CLUB 25 de MAYO en OLIVOS 20 ժամ 51 րոպե
216º Semirápido Verano 2020 - Casa de Ajedrez 25 y 26 de Febrero.- Valido al RAM BLITZ 20 ժամ 52 րոպե
22TORRE BLANCA - IRT "Sub 1600 de Carnaval II" - Febrero 2020. 21 ժամ 31 րոպե
2395 Semifinal del Campeonato Argentino Superior Absoluto 2020 - 175000 en premios - 22 de Febrero al 1 de Marzo 21 ժամ 52 րոպե
241° Abierto ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) 2020 22 ժամ 49 րոպե
255° IRT Sub 2350 Ciudad de CORONEL PRINGLES 5° Circuito INTEGRACIÓN SERRANA 2020 $ 12.700 en Premios COPA OBRAS SANITARIAS 22 ժամ 52 րոպե
26Blitz Manuel Belgrano 2020 - Río Grande - TDF 23 ժամ 3 րոպե
27TORNEO CHALLENGER DE VERANO CLUB PHILIDOR 3RA CATEGORIA 9 DE JULIO 613 MORON CONTACTOS 44835765 -1558333942 23 ժամ 17 րոպե
28TORNEO CHALLENGER DE VERANO CLUB PHILIDOR 1RA Y 2DA CATEGORIA 9 DE JULIO 613 MORON CONTACTOS 44835765 -1558333942 23 ժամ 23 րոպե
29TORNEO CHALLENGER DE VERANO CLUB PHILIDOR 4TA CATEGORIA 9 DE JULIO 613 MORON CONTACTOS 44835765 -1558333942 23 ժամ 24 րոպե
30Torneo Semirrapido Mardel Chess.25 y 26 de febrero, 20.45 hs Mar del Plata. 1 օր 1 ժամ
31IRT Base Manuel Belgrano - Río Grande - TDF - 22 al 25 de febrero 2020 - Circuito Almirante Irizar - Semifinal Arg Amateur 1 օր 1 ժամ
32TORNEO CATEGORIA "A"-LIBRE C.A.E 1 օր 1 ժամ
33TORNEO CATEGORIA "B"C.A.E 1 օր 1 ժամ
34Torneo Rapido de Carnaval 1 օր 2 ժամ
35ITT "Capitán Bermudez" en el Club Argentino de Ajedrez - 21 al 28 de Marzo. 1 օր 4 ժամ
36TORNEO BLITZ ABIERTO HOMENAJE A JOSE LUIS RAMOS IN MEMORIAM - 7 Rondas - 7 min + 3 seg - DOMINGO 15 DE MARZO 15 hs. PREMIOS EN MATERIAL AJEDRECISTICO 1 օր 4 ժամ
37IRT Cerrado Homenaje Gral. José de San Martín - 6 al 14 de Marzo Honorable Biblioteca Congreso de la Nación - Asociación Personal Legislativo 1 օր 4 ժամ
38ITT Homenaje Jorge Luis Borges - 6 al 14 de Marzo Honorable Biblioteca Congreso de la Nación - Asociación Personal Legislativo 1 օր 4 ժամ
39TORNEO CATEGORIA "A"-LIBRE C.A.E 1 օր 4 ժամ
40Club Mariano Moreno Torneo Infantil "Carnaval" 2020 Sub-8 1 օր 5 ժամ
41Club Mariano Moreno Torneo Infantil "Carnaval" 2020 Sub-10 y Sub-13 1 օր 5 ժամ
42II ABIERTO JUEGOCIENCIA 2020 - FASGBA -CON BONIFICACIONES EN EL CANON ELO PARA LOS GANADORES- 1 օր 7 ժամ
43Abierto de Ajedrez de Verano 2020 - Club Social El Circulo Santa Rosa (La Pampa) 1 օր 9 ժամ
44Club Mariano Moreno. Primera etapa del Prix de Rápidos de Feriados Lunes 24 de febrero a las 17 1 օր 11 ժամ
45TORRE BLANCA - IRT Blitz Carnaval Lunes 24-2 1 օր 19 ժամ
46MATCH IDA CIRCULO AJEDREZ VILLA BALLESTER VS CLUB ZUGZWANG "B" 1 օր 22 ժամ
47IRT CIUDAD DE OLAVARRIA- 22/23/24 DE FEBRERO - SEMi DE LOS CAMPEONATOS ARGENTINOS AMATEUR - $8500 EN PREMIOS 1 օր 22 ժամ
48Concordia de Carnaval 2020 2 օր 1 ժամ
49IRT COPA CIUDAD DE OBERÁ - MISIONES del 22 al 24 de FEBRERO Semifinal Argentina Amateur - Fin de Semana de CARNAVALES con $5800 en PREMIOS 2 օր 1 ժամ
50Club Mariano Moreno. Abierto de Verano 2020 Válido para el ELO Inicia Martes 4 de febrero 19:45 2 օր 3 ժամ