Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Turkey (TUR)

Flag TUR
Nr.TurneuUltima actualizare
1Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 3 Ore 1 Min.
2Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 16 Ore 51 Min.
3Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 16 Ore 51 Min.
4Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 17 Ore 28 Min.
5TÜRKİYE KADINLAR ERZURUM İL BİRİNCİLİĞİ 19 Ore 9 Min.
6AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2012-2013 DOĞUMLULAR) 20 Ore 44 Min.
7AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2014-2015 DOĞUMLULAR) 20 Ore 45 Min.
8AXIS KAĞITHANE AVM KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ (2010-2011 DOĞUMLULAR) 20 Ore 57 Min.
9YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 2 Zile 18 Ore
10YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 2 Zile 18 Ore
11Kamp Turnuvası 2 Zile 20 Ore
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
182021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
192021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 3 Zile 20 Ore
212021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Zile 21 Ore
22YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 4 Zile 17 Ore
232020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 5 Zile 2 Ore
242021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 5 Zile 4 Ore
25OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 5 Zile 11 Ore
26OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 5 Zile 11 Ore
27CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 5 Zile 15 Ore
28şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 5 Zile 16 Ore
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 Zile 20 Ore
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 5 Zile 20 Ore
312021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 5 Zile 20 Ore
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 5 Zile 20 Ore
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 5 Zile 20 Ore
342021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 5 Zile 21 Ore
35CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 5 Zile 21 Ore
362021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 5 Zile 21 Ore
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 5 Zile 21 Ore
38İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 6 Zile 3 Ore
39İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 6 Zile 4 Ore
40Konya Erkin Spor 1 6 Zile 18 Ore
412021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 7 Zile 1 Ore
422021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 7 Zile 2 Ore
432021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 7 Zile 2 Ore
44BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 7 Zile 14 Ore
45ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 7 Zile 16 Ore
46TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 7 Zile 17 Ore
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 7 Zile 17 Ore
48TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 7 Zile 18 Ore
492021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 7 Zile 18 Ore
50ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 7 Zile 18 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use