Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: South Africa (RSA)

Flag RSA
Nr.TurneuUltima actualizare
1Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships 10 Minute
2Elementree Fun Rapid Grade 5-7 7 Ore 11 Min.
3Elementree Fun Rapid Grade 1-2 7 Ore 12 Min.
4Steinitz Open 2022 D Section 7 Ore 38 Min.
5Fountans Mall Open Chess tournament B-section 8 Ore 42 Min.
6Kumbaya Africa Individuals Chess League Open Section 9 Ore 17 Min.
7Kumbaya Africa Individuals Chess League Juniors Section 9 Ore 31 Min.
8Steinitz Open 2022 B Section 10 Ore 6 Min.
9Steinitz Open 2022 C Section 10 Ore 12 Min.
102022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section F 10 Ore 43 Min.
112022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section E 10 Ore 44 Min.
122022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section D 10 Ore 52 Min.
132022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section C 10 Ore 52 Min.
142022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section B 10 Ore 53 Min.
152022 Milos Ristic Open Chess Tournament Section A 10 Ore 55 Min.
16Elementree Fun Rapid High-School Section 13 Ore 29 Min.
17BC Esports 1 of 5 14 Ore 31 Min.
18Steinitz Open 2022 A Section 16 Ore 55 Min.
19Elementree Fun Rapid Grade 3-4 18 Ore 33 Min.
20SBDCU PRIMARY SCHOOLS A LEAGUE 1 Zile 6 Ore
212022 Centurion Club Championships All 1 Zile 10 Ore
22Rachella's Cafe Blitz Tournament 3 1 Zile 14 Ore
23Juniors 1 Zile 16 Ore
24Beginners 1 Zile 16 Ore
25Deep Blue Club Champs Seniors 1 Zile 17 Ore
26Durbanville 27 Mei 2022 1 Zile 17 Ore
27Randburg Autumn Swiss 2022 2 Zile 7 Ore
28Instikazi Circuit Selections 2022 Under 13 Boys 2 Zile 10 Ore
29Instikazi Circuit Selections 2022 Under 13 Girls 2 Zile 10 Ore
30Instikazi Circuit Selections 2022 Under 15 Open 2 Zile 10 Ore
31Cape Town Chess Club - 137th Anniversary Open 2 Zile 11 Ore
32UFH SNC Blitz 2 Zile 15 Ore
33UFH SNC Rapid 2 Zile 15 Ore
34TSAC037 - Thursday RATED 19:00 2 Zile 18 Ore
35SA Open 2022 Blitz 2 Zile 18 Ore
36SA Open 2022 B Section 2 Zile 18 Ore
37TSAL037 - Thursday RATED 17:15 2 Zile 18 Ore
38UFH SNC Blitz 3 Zile 7 Ore
39OR Tambo District Games 2022 U11 3 Zile 11 Ore
40OR Tambo District Games 2022 U13 3 Zile 11 Ore
41OR Tambo District Games 2022 U15 3 Zile 11 Ore
42SA Open 2022 U12 Section 3 Zile 18 Ore
43SA Open 2022 U16 Section 3 Zile 18 Ore
44Humansdorp CMC U13G 3 Zile 20 Ore
45Humansdorp CMC U13B 3 Zile 20 Ore
46Humansdorp CMC U15G 3 Zile 20 Ore
47Humansdorp CMC U15B 3 Zile 20 Ore
48SA Open 2022 Championship 3 Zile 20 Ore
49SA Open 2022 U20 Section 3 Zile 22 Ore
50Kwadukuza Schools Chess Open 4 Zile 14 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use