Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Peru (PER)

Flag PER
Nr.TurneuUltima actualizare
1IV INTERCLUBES ADASUR - Guillermo Yancari - 23 de enero 2022, 3:00pm 5 Ore 5 Min.
2IRT Clasico "Tarapoto Ciudad de las Palmeras" Sub 1800 11 Ore 38 Min.
3Torneo de Ajedrez Clasico de Tacna 12 Ore 42 Min.
4IRT Blitz "Tarapoto Ciudad de las Palmeras" 12 Ore 52 Min.
5VII IRT Blitz Abierto 16 Ore 24 Min.
6 VII Clasico IRT Sub 2100 Armagedon (29 y 30 de enero) inf:989876032 16 Ore 29 Min.
7I Open IRT Blitz "TORRE BLANCA - CHULUCANAS" 16 Ore 39 Min.
8II IRT SUB 2400 "Pucallpa Tierra Colorada" 1 Zile 6 Ore
9IRT CERRADO SUB 1800 "PREPARATIVO PARA EL REGIONAL 2022" AREQUIPA 1 Zile 8 Ore
10I Torneo Relampago Club de Ajedrez Wanka 10+5 1 Zile 8 Ore
11Torneo de Ajedrez Blitz de Tacna 1 Zile 9 Ore
12Torneo de Ajedrez Blitz de Tacna 1 Zile 9 Ore
13JAKERELAMPAGO LORETANO 004-2022 1 Zile 9 Ore
1451 Open IRT Blitz Club Hermanos Rojas 1 Zile 9 Ore
15TORNEO RAPIDAS CLUB TORRE FUERTE 1 Zile 10 Ore
16XXXIX TORNEO RAPIDAS TEMATICO - DEFENSA SICILIANA 1 Zile 10 Ore
17Sábado de Rápidas - Club "Jaque Matheus" 1 Zile 10 Ore
18Escuela Cusqueña de Ajedrez, Sede Cusco: IV Torneo Sabatino Juvenil PRE IRT "Ejercita Tu Mente" Temporada 2022 1 Zile 10 Ore
19CUSCO: IRT CERRADO "FUTUROS GRANDES MAESTROS" COPA ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ 2022, RUMBO A GUAYAQUIL - ECUADOR. 1 Zile 11 Ore
20Torneo de Ajedrez Blitz de Tacna 1 Zile 12 Ore
212 Open IRT U2400 Club Hermanos Rojas 1 Zile 15 Ore
22II TONEO DE AJEDREZ PREPARATORIO QUILLABAMBA 1 Zile 16 Ore
23Torneo IRT Rápidas 1 Zile 17 Ore
24IRT Rapidas DoradoBet Juliaca 2 Zile 5 Ore
25VIERNES DE BLITZ - CLUB JAQUE MATHEUS 2 Zile 9 Ore
26Torneo de Ajedrez Clasico de Tacna 2 Zile 9 Ore
27II TORNEO BLITZ CLUB TORRE FUERTE 2 Zile 11 Ore
28I TORNEO IRT RAPIDO SUB 2150 CLUB DE AJEDREZ DAMA DE ORO - LAMBAYEQUE 2 Zile 13 Ore
29IRT Clásico Internacional Sub 1400, Sub 1700 y Sub 2400(21-23enero)inf:989876032 4 Zile 6 Ore
30Escuela Cusqueña de Ajedrez, Sede Cusco: III Torneo Sabatino Juvenil PRE IRT "Ejercita Tu Mente" Temporada 2022 4 Zile 7 Ore
31IRT Clásico Sub 1800 Escuela Trinitaria Deportiva (19 y 20 FEB) +2000 soles 4 Zile 8 Ore
32Torneo Blitz TORRE FUERTE 5 Zile 10 Ore
33II TORNEO IRT CLÁSICO CERRADO - PICHANAQUI - 975 780026 6 Zile 6 Ore
34I IRT RAPIDAS INCAISA (Informes: 964 375 349) Sábado 29 Enero - 02:00 p.m. 6 Zile 10 Ore
35 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL BLITZ DE AJEDREZ CENTRO 2022 7 Zile 9 Ore
36III Torneo Rapidas Real Chess Club - Bienvenido 2022 7 Zile 12 Ore
37 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL DE AJEDREZ CENTRO 2022 "MF Cesar Quiñones in Memorian" Sub14-Abs. 7 Zile 16 Ore
38 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL DE AJEDREZ CENTRO 2022 "MF Cesar Quiñones in Memorian" Sub12-Abs. 7 Zile 16 Ore
39IRT Clásico Cerrado Sub 1800 Armagedón (14-16 enero) inf:989876032 7 Zile 17 Ore
40Categoría Sub 16 y 18 Absoluto, Torneo Selectivo Juvenil del Cusco 2022 7 Zile 17 Ore
41Categoría Sub 14 - Absoluto, Torneo Selectivo Juvenil del Cusco 2022 7 Zile 17 Ore
42Categoría Sub 12 - Absoluto, Torneo Selectivo Juvenil del Cusco 2022 7 Zile 17 Ore
43 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL DE AJEDREZ CENTRO 2022 "MF Cesar Quiñones in Memorian" Sub18-Abs. 7 Zile 17 Ore
44 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL DE AJEDREZ CENTRO 2022 "MF Cesar Quiñones in Memorian" Sub10-Abs. 7 Zile 17 Ore
45Categoría Sub 10 - Absoluto, Torneo Selectivo Juvenil del Cusco 2022 7 Zile 17 Ore
46 CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL DE AJEDREZ CENTRO 2022 "MF Cesar Quiñones in Memorian" Sub8-Abs. 7 Zile 18 Ore
47Categoría Sub 8 - Absoluto, Torneo Selectivo Juvenil del Cusco 2022 7 Zile 18 Ore
48TORNEO DE RAPIDAS" CAMPEÓN DE CAMPEONES DE SULLANA -2022" 7 Zile 18 Ore
49CAMPEONATO ESCOLAR REGIONAL 2022 ZONA ORIENTE SUB 14 FEMENINO MF CESAR QUIÑONES PAUCAR IN MEMORIAN 7 Zile 20 Ore
50CAMPEONATO ESCOLAR REGIONAL 2022 ZONA ORIENTE SUB 12 ABSOLUTO MF CESAR QUIÑONES PAUCAR IN MEMORIAN 7 Zile 20 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use