Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Nigeria (NGR)

Flag NGR
Nr.TurneuUltima actualizare
1SURULERE SPORT CITY CHESS COMPETITION 7 Ore 30 Min.
2DANHYPRO - TOCO JUNIOR U-20 CHESS CHAMPIONSHIP 22 Ore 45 Min.
3South South National Chess Tournament 1 Zile 4 Ore
4CHESS SEQUENCE 23, EDO STATE 1 Zile 7 Ore
5BrainChess Primary School Chess Tournament 2 Zile
6REDEEMERS SCHOOL SENIOR TOURNAMENT 2 Zile 10 Ore
7The Tolulope Ogunwobi Battle Series 3 3 Zile 5 Ore
81st Coralville Montesorri School Closed Chess Championship 3 Zile 10 Ore
9Elias Closed Junior Championship 4 Zile 7 Ore
10Elias Primary Closed Chess Championship 4 Zile 9 Ore
11Elias Closed Senior Championship 4 Zile 10 Ore
12TOFAM SCHOOL FIRST CHESS CHAMPIONSHIP {SENIOR} 6 Zile 8 Ore
13TOFAM SCHOOL FIRST CHESS CHAMPIONSHIP {JUNIOR} 6 Zile 9 Ore
14PADRINOS CHESS TOURNAMENT 8 Zile 7 Ore
15Preserved Generation closed champ senior 9 Zile 9 Ore
16Preserved Generation closed champ Junior 9 Zile 9 Ore
17Treasure Stone Closed Championship 11 Zile 11 Ore
18DANHYPRO - TOCO JUNIOR U-20 CHESS CHAMPIONSHIP 12 Zile 7 Ore
19Frontliners Agbado Junior Closed Chess Championship 12 Zile 7 Ore
20Frontliners Agbado Senior Closed Chess Championship 12 Zile 7 Ore
21Friends of Chess U2000 13 Zile 3 Ore
22Friends of Chess O2000 13 Zile 4 Ore
23Friends of Chess Female 13 Zile 4 Ore
24NYSC CHESS TO EGOR INTER-CDS GROUP TOURNAMENT 15 Zile 7 Ore
25CHESS HEIGHTS MONTHLY JUNE 2022 19 Zile 22 Ore
26Angel's Field Motessori School First Edition Closed Chess Championship 20 Zile 7 Ore
27Royal Agel's High School First Edition Closed Chess Championship sec 20 Zile 7 Ore
28Angel's Field Motessori School First Edition Closed Chess Championship Pry 2 20 Zile 7 Ore
29CHESS HEIGHTS MONTHLY JUNE 2022 22 Zile 3 Ore
30LFLP Closed Chess Tournament Secondary School 22 Zile 8 Ore
31LFLP Closed Chess Tournament Primary School 22 Zile 8 Ore
32CHESS HEIGHTS MONTHLY MAY 2022 26 Zile 2 Ore
33Lagos Akowonjo Lions Club Chess Tournament 29 Zile 4 Ore
34CHESS SEQUENCE 23 ,EDO STATE .UNRATED 29 Zile 11 Ore
35CISA X OCTA-FX 30 Zile 6 Ore
36CISA X OCTA-FX Senior category 30 Zile 6 Ore
37NIGERIA WOMEN OLYMPIAD TEAM TRIALS 31 Zile 18 Ore
38NIGERIA MEN OLYMPIAD TEAM TRIALS 2022 32 Zile 9 Ore
39NAPHTALI CHESS OPENS 33 Zile 4 Ore
40Hebron Heights Closed Chess Championships Seniors 34 Zile 11 Ore
41Hebron Heights School Igbogbo Junior 34 Zile 11 Ore
42BABA JOSH @60 36 Zile 5 Ore
43Lufthansa x chess in slums Tournament Senior category 36 Zile 6 Ore
44Lufthansa x chess in slums Tournament Junior category 36 Zile 6 Ore
45JEDELA CHILDREN'S DAY CHESS TOURNAMENT NORTH Category 8 - 13 years 36 Zile 8 Ore
46JEDELA CHILDREN'S DAY CHESS TOURNAMENT NORTH Category 14 - 17 years 36 Zile 8 Ore
47Lufthansa x chess in slums Tournament Senior category 36 Zile 10 Ore
48ORANGE AND BLUE EDUCATION CENTER MINI TOURNAMENT 37 Zile 9 Ore
49JEDELA CHILDREN'S DAY CHESS TOURNAMENT SOUTH Category 8 - 13 43 Zile 9 Ore
50JEDELA CHILDREN'S DAY CHESS TOURNAMENT SOUTH Category 14 - 17 years 43 Zile 9 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use