Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Nr.TurneuUltima actualizare
12do Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 8 Ore 8 Min.
2Campeonato Nacional Senior de Ajedrez Activo 1 Zile 19 Ore
3Torneo Blitz de la Asociacion Departamental de Madriz 5 Zile 2 Ore
4Torneo Presencial Amigos del Team 5 Zile 4 Ore
5Torneo Julio Ramirez de Arellano 2022 12 Zile
6AJEDREZ 2022 JEN NIVEL INTERMEDIO - MASCULINO 14 Zile 7 Ore
7AJEDREZ 2022 JEN NIVEL INTERMEDIO - FEMENINO 14 Zile 7 Ore
8Torneo Blitz Interno NCC 19 Zile
9Blitz FIDE NCC - Estelí 2022 19 Zile
10Torneo Municipal de Ajedrez Rapido LINICAD 2022 19 Zile 1 Ore
11Mini Torneo de Ajedrez - Galerias Santo Domingo 30 Zile 1 Ore
12Open de Ajedrez Relámpago UCC León 2022 33 Zile 5 Ore
13Torneo Relampago NCC-Club Dragon Acelerado 33 Zile 21 Ore
14Torneo Nacional Selectivo II Etapa 2022 34 Zile 2 Ore
15II LIGA DE AJEDREZ POR EQUIPOS PARA PERSONAS CIEGAS, ANDECI 2022 - ETAPA FINAL 34 Zile 4 Ore
16Campeonato Nacional Juvenil Sub 20 - Absoluto 2022 38 Zile 9 Ore
17Torneo Blitz 128 Aniversario del COI y XIV Semana Olimpica Nicaraguense 45 Zile 20 Ore
18II LIGA DE AJEDREZ POR EQUIPOS PARA PERSONAS CIEGAS, ANDECI 2022 - I ETAPA ELIMINATORIA 48 Zile 6 Ore
19Torneo de Ajedrez "Jose Luis Fonseca" in Memoriam 54 Zile 5 Ore
20III Campeonato Departamental Jorge Gaston Palacios 58 Zile 19 Ore
21Torneo Nacional por equipos 2022- ALMA 58 Zile 19 Ore
22Torneo Nacional por categorias - ALMA 2022 60 Zile 21 Ore
23XXII Grand Prix MN Juan Antonio Gomez Argenal in Memoriam 2022 60 Zile 23 Ore
24Torneo Jorge Gaston Palacios In memoria 2022 61 Zile 20 Ore
25Eliminatorias Departamentales escolares 2022 (Juvenil) 74 Zile 5 Ore
26Torneo de Ajedrez - Olga de Fonseca In Memoriam 2022 75 Zile 6 Ore
27JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION MASCULINA 76 Zile 4 Ore
28JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION FEMENINA 76 Zile 5 Ore
29JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA 79 Zile 6 Ore
30Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 80 Zile 9 Ore
31Campeonato Nacional de Ajedrez OCN - MTA 2022 81 Zile 3 Ore
32Torneo Departamental de Ajedrez Por Equipos 2022.Categorias Infantil-Juvenil 81 Zile 4 Ore
33Torneo de Prueba 83 Zile 3 Ore
34Torneo de la Asociacion Departamental de San Jose de los Remates, Boaco 2022. 83 Zile 4 Ore
35Torneo Torre Fuerte 2da Edición 86 Zile 22 Ore
36Torneo Nacional Selectivo I Etapa 2022 89 Zile
37Campeonato de Ajedrez Universitario por Equipos 2022 90 Zile
38Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Masculino) 90 Zile
39Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Femenino) 90 Zile 2 Ore
40Campeonato de Ajedrez de los Departamentos de Occidente 2022. 97 Zile 5 Ore
41Eliminatorias Departamentales escolares 2022 femenino (intermedio) 98 Zile 21 Ore
42Eliminatorias Departamentales escolares 2022 Masculino (intermedio) 98 Zile 21 Ore
43FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 10 MIXTO 102 Zile 5 Ore
44FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U12 MIXTO 102 Zile 5 Ore
45FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 14 MIXTO 102 Zile 5 Ore
46FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 CATEGORIA SUB 16 102 Zile 5 Ore
47FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U18 MIXTO 102 Zile 5 Ore
48FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 08 MIXTO 102 Zile 5 Ore
49XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam Infantil sub 12 103 Zile 1 Ore
50XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam 103 Zile 1 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use