Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Nr.TurneuUltima actualizare
12 Memorijal ,,Radojica Dabetic,, 6 Ore 56 Min.
2Bijelo Polje Open 2023. godine 14 Ore
3Montenegro Individual Women Championship 2022 2 Zile 4 Ore
4SK Buducnost-Cedis finalni turnir 4 Zile 6 Ore
5Novogodisnji turnir SK,,Niksic,, i SK,,Elektroprivreda,, 5 Zile 1 Ore
6Rapid turnir povodom dana oslobodjenja Budve 7 Zile 12 Ore
78. Memorijalni turnir da ih ne zaboravimo 9 Zile
8Medjunarodni sahovski turnir za mlade ''Festival mira 2022" 9 Zile
91st Montenegro League 2022 9 Zile 1 Ore
10Matirajmo otpad 2022 - grupa Vidre 19 Zile 7 Ore
11Matirajmo otpad 2022 - grupa Pelikani 19 Zile 7 Ore
12Matirajmo otpad 2022 - grupa Lokvanji 19 Zile 7 Ore
13Ekipno prvenstvo osnovnih škola 2022.-Sjeverna regija (VII-IX razred) 23 Zile 8 Ore
14Novembarski brzopotezni turnir Tivat, 2022 33 Zile 12 Ore
152nd Montenegro League 2022 38 Zile 14 Ore
16Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U18 38 Zile 15 Ore
17Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U16 38 Zile 15 Ore
18Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U14 38 Zile 15 Ore
19Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U12 38 Zile 15 Ore
20Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U10 38 Zile 15 Ore
21Balkan Youth Chess Championship 2022 - Blitz U08 38 Zile 15 Ore
22Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U18 38 Zile 15 Ore
23Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U16 38 Zile 15 Ore
24Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U14 38 Zile 15 Ore
25Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U12 38 Zile 15 Ore
26Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U10 38 Zile 15 Ore
27Balkan Youth Chess Championship 2022 - Rapid U08 38 Zile 15 Ore
28Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U18 38 Zile 15 Ore
29Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U16 38 Zile 15 Ore
30Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U14 38 Zile 15 Ore
31Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U12 38 Zile 15 Ore
32Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U10 38 Zile 15 Ore
33Balkan Youth Chess Championship 2022 - Standard U08 38 Zile 15 Ore
34STUDENTSKI KUP U SAHU 43 Zile 12 Ore
35Third Saturday Djenovici MNE IM X -2022 Djenovici 46 Zile 12 Ore
3611. Memorijal "Obrad Manojlovic" Herceg Novi 2022 47 Zile 9 Ore
37Buducnost.Cedis peti kvalifikacioni turnir 53 Zile 5 Ore
38II septembarske sportske igre - Rožaje 2022 turnir u šahu - blic 73 Zile 11 Ore
39Dani Zagradja 02-2022 82 Zile 9 Ore
40Rapid turnir "Zeta 05-2022" 88 Zile 2 Ore
41'' SEPTEMBARSKI DANI '' - "OSK MLADOST" . / Medjunarodni turnir u ubrzanom sahu - NIKSIC 2022. 89 Zile 7 Ore
42Cedis festival saha 4 kvalifikacioni 95 Zile 5 Ore
43Brzopotezni turnir "Rumija 05-2022" 99 Zile 15 Ore
44Montenegro Junior Championship U20 - Boys 102 Zile 6 Ore
45Montenegro Junior Championship U20 - Girls 103 Zile 7 Ore
46Zenska liga Crne Gore 2022 109 Zile 6 Ore
47Brzopotezni turnir SK "Rumija 1998" 111 Zile 3 Ore
48Prvi rejting turnir skole saha Elektroprivreda/Niksic 121 Zile 5 Ore
49Otvoreno brzopotezno prvenstvo Berana 2022 123 Zile 10 Ore
50Dani saha Berane 2022 - Memorijalni turnir u spomen na preminule sahiste iz Bera 124 Zile 7 Ore