Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Haiti (HAI)

Flag HAI
Nr.TurneuUltima actualizare
1Open de Carrefou en Ligne 2021 Catégorie U20 F-Phase Finale 254 Zile 14 Ore
2Open de Carrefour en Ligne 2021 Catégorie Open-Phase finale 254 Zile 14 Ore
3Open de Carefour en Ligne- U14 M 261 Zile
4Open de Carrefour en Ligne-2021 Catégorie U20 Féminin 268 Zile 9 Ore
5Championnat National Interscolaire en ligne 2021-_U20 M_Phase 2 340 Zile 7 Ore
6Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U16 M_Phase 2 340 Zile 7 Ore
7Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U12 M_Phase 2 340 Zile 7 Ore
8Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U14 F_Phase 2 340 Zile 8 Ore
9Championnat National Interscolaire en ligne 2021_U18 F_Phase 2 340 Zile 8 Ore
10Open Jean Lamothe 2021 409 Zile 5 Ore
11Open Jean Lamothe 2021-Féminin 409 Zile 13 Ore
12Tournoi d'échecs de la BSR-4e Edition 434 Zile 11 Ore
13Open Quisqueya 1ère Edition 478 Zile 13 Ore
14Championnat National 2019 802 Zile 14 Ore
15Championnat National Féminin 2019-1ere Edition 870 Zile 8 Ore
16Eliminatoires du Championnat National d'Haïti . Open 877 Zile 10 Ore
17Tournoi Blitz Vertiere 884 Zile 8 Ore
181er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 886 Zile 4 Ore
191er Tournoi Blitz "Jean Lamothe" 903 Zile 2 Ore
20Blessing Cup 3th. U16 G 1118 Zile 8 Ore
21Eliminatoire U19F CTCA2019 1125 Zile 9 Ore
22Eliminatoire CTCA 2019 1125 Zile 9 Ore
23Eliminatoire U13G CTCA 2019 1125 Zile 9 Ore
24Eliminatoire U15 CTCA 2019 1125 Zile 9 Ore
25Eliminatoire CTCA 2019 1125 Zile 9 Ore
26Eliminatoire CTCA 2019-U19 G 1125 Zile 9 Ore
27Championnat Interclub 2018. FHE 1241 Zile 10 Ore
28Tournoi Eliminatoie TR18.1 1284 Zile 15 Ore
29Championnat College Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Masculin 1427 Zile 7 Ore
30Championnat Notre Dame des Petits 1ere Edition U14 Feminin 1427 Zile 7 Ore
31Championnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Masculin 1427 Zile 15 Ore
32Campionnat College de Cote-Plage 1ere Edition U12 Feminin 1427 Zile 15 Ore
33Championnat National 2e phase 1439 Zile 9 Ore
34Championnat Univers Freres RAPHAEL 1ere Edition U12 Feminin 1443 Zile 9 Ore
35Blessing Cup 2eme Edition U20 feminin 1443 Zile 10 Ore
36Blessing Cup 2eme Edition U20 masculin 1458 Zile 13 Ore
37Blessing Cup 2eme EditionU14 masculin 1458 Zile 13 Ore
38Blessing Cup 2eme Edition U14 feminin 1458 Zile 13 Ore
39Blessing Cup 2eme Edition U10 mixte 1458 Zile 13 Ore
40Championnat Fermé AIC 1ere Edition Section A 1507 Zile 9 Ore
41Open AIC moins de 15 ans 1509 Zile 2 Ore
42Championnat Interscolaire 2018. Under 14 1ere Edition 1536 Zile 8 Ore
43Greta Home chess Championship. Under 18 open. 1st Edition 1536 Zile 14 Ore
44Championnat Interscolaire Greta Home U20 Open 2018 1538 Zile 6 Ore
45Championnat Interscolaire Greta Home U10 open 2018. 1538 Zile 7 Ore
46Championnat Interscolaire U12 fille 2018 1538 Zile 7 Ore
47Tournoi Ouvert André Pierre 1557 Zile 4 Ore
48C Eliminatoire Barbades 2017 1655 Zile 14 Ore
49PHASE FINALE HINCHE 1676 Zile 1 Ore
50HINCHE VS GANTHIER 1730 Zile 5 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use