Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: FIDE (FID)

Flag FID
Nr.TurneuUltima actualizare
1ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 2° TEMPORADA - 2022 7 Ore 31 Min.
2ACADEMIA HERMAR - LIGA B - 2° TEMPORADA - 2022 7 Ore 31 Min.
3ACADEMIA HERMAR - LIGA C - 2° TEMPORADA - 2022 7 Ore 32 Min.
4Csongrad csapatbajnoksag 2021-2022 8 Zile 7 Ore
5INTERZONAL GAMBITO LATINO (11º Torneo) 11 Zile
6ZONA C GAMBITO LATINO (25º Torneo) 11 Zile
7ZONA B GAMBITO LATINO (25º Torneo) 11 Zile
8ZONA A GAMBITO LATINO (25º Torneo) 11 Zile
9World Cadets Blitz Championships 2022 Girls under 08 16 Zile 13 Ore
10World Cadets Blitz Championships 2022 Girls under 10 16 Zile 13 Ore
11World Cadets Blitz Championships 2022 Girls under 12 16 Zile 13 Ore
12World Youth Blitz Championships 2022 Girls under 14 16 Zile 13 Ore
13World Youth Blitz Championships 2022 Girls under 16 16 Zile 13 Ore
14World Youth Blitz Championships 2022 Girls under 18 16 Zile 13 Ore
15World Cadets Blitz Championships 2022 Open under 08 16 Zile 13 Ore
16World Cadets Blitz Championships 2022 Open under 10 16 Zile 13 Ore
17World Cadets Blitz Championships 2022 Open under 12 16 Zile 13 Ore
18World Youth Blitz Championships 2022 Open under 14 16 Zile 13 Ore
19World Youth Blitz Championships 2022 Open under 16 16 Zile 13 Ore
20World Youth Blitz Championships 2022 Open under 18 16 Zile 13 Ore
21World Cadets Rapid Championships 2022 Girls under 08 17 Zile 12 Ore
22World Youth Rapid Championships 2022 Girls under 16 17 Zile 12 Ore
23World Cadets Rapid Championships 2022 Girls under 12 17 Zile 12 Ore
24World Cadets Rapid Championships 2022 Open under 12 17 Zile 12 Ore
25World Cadets Rapid Championships 2022 Open under 10 17 Zile 12 Ore
26World Youth Rapid Championships 2022 Open under 14 17 Zile 12 Ore
27World Cadets Rapid Championships 2022 Open under 08 17 Zile 12 Ore
28World Youth Rapid Championships 2022 Open under 16 17 Zile 12 Ore
29World Youth Rapid Championships 2022 Open under 18 17 Zile 12 Ore
30World Youth Rapid Championships 2022 Girls under 18 17 Zile 12 Ore
31World Cadets Rapid Championships 2022 Girls under 10 17 Zile 14 Ore
32World Youth Rapid Championships 2022 Girls under 14 17 Zile 14 Ore
33Escuela de Ajedrez Gambito Latino 27 Zile 8 Ore
34TORNEO INSTITUTO CHICOS 17.04 35 Zile 6 Ore
35ZONA B GAMBITO LATINO (24º Torneo) 39 Zile 3 Ore
36ZONA A GAMBITO LATINO (24º Torneo) 39 Zile 3 Ore
37ZONA C GAMBITO LATINO (24º Torneo) 46 Zile 4 Ore
38TORNEO ADULTOS INSTITUTO 46 Zile 13 Ore
39TORNEO INSTITUTO CHICOS 46 Zile 13 Ore
40TORNEO INSTITUTO CHICOS 46 Zile 14 Ore
41DESPEDIDA EMMANUEL 47 Zile 6 Ore
42TORNEO INSTITUTO CHICOS 48 Zile 7 Ore
43Torneo de Ajedrez Apoyemos a Ucrania, Cortes Aviles - Libre 51 Zile 9 Ore
44ACADEMIA HERMAR - LIGA B - 1° TEMPORADA - 2022 54 Zile 14 Ore
45ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 1° TEMPORADA - 2022 59 Zile 1 Ore
46ACADEMIA HERMAR - LIGA C - 1° TEMPORADA - 2022 59 Zile 1 Ore
47Grand Prix 2022 Belgrade - Semi Final 60 Zile 16 Ore
482da practica FERNANDO CORTES AVILES suizo x equ. 64 Zile 11 Ore
49Swiss Manager - CONAR Team 64 Zile 12 Ore
50Suizo por equipos practica FERNANDO CORTES AVILES COA 66 Zile 12 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use