Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Spain (ESP)

Flag ESP
Nr.TurneuUltima actualizare
1IX Open Ajedrez Mármol Olula del Río 2022 4 Minute
2III Torneo Internacional Blitz Gran Canaria Online 2022 29 Minute
3III Elllobregat Open Chess Grupo A 34 Minute
4FIDE Candidates Tournament 2022 1 Ore 5 Min.
5XLIV Open Internacional Barbera del Valles "A" 1 Ore 8 Min.
6XLIV Open Internacional Barbera del Valles "B" 1 Ore 8 Min.
7XXVII OPEN CIUDAD DE CHICLANA 2022 1 Ore 12 Min.
8Torneo Internacional Memorial Enrique Rojas Mengual - Ajedrez Tajamar 2022 - GRUPO-2 Desde 1800 (ELO FIDE) - Formulario: https://forms.gle/yYHEmUQ1LxzZLu2D8 1 Ore 40 Min.
9Open Festes de Sant Pere 2022 2 Ore 13 Min.
1046 Open Internacional de Escacs Vila de Sitges Grup B 283605 2 Ore 13 Min.
1146 Open Internacional de Escacs Vila de Sitges Grup A 283604 2 Ore 14 Min.
12FESTIVAL - Torneo B 1º Open Sub1600 "Hotel Vertice Sevilla Bormujos" 2 Ore 54 Min.
13FESTIVAL - Torneo A 4º Open Sub2200 "Hotel Vertice Sevilla Bormujos" 2 Ore 54 Min.
14Campeonato de Euskadi de Veteranos 2022 3 Ore 5 Min.
15IV Torneo Por Equipos Cafeteria Juanito 3 Ore 45 Min.
16I Open Internacional de Ajedrez "Grupo Gallinero" 3 Ore 56 Min.
17Torneo Social Las Rozas Reacciona 4 Ore 1 Min.
18XVIII Memorial Manuel Rus Casado 4 Ore 14 Min.
19II OPEN DE AJEDREZ NUEVO HORNO SAN LUIS 8 de Julio DE 2022 4 Ore 48 Min.
20II OPEN DE AJEDREZ JUVENIL NUEVO HORNO SAN LUIS 8 de Julio DE 2022 4 Ore 50 Min.
21 Torneig d'Escacs Jove 5 Ore 23 Min.
22XIX Calvia Amateur Open 5 Ore 24 Min.
23Torneo Blitz Online Femenino Memorial Vera Menchik 2022 5 Ore 33 Min.
24II Festival de Ajedrez de Sopela Torneo Sub14 5 Ore 45 Min.
25II Festival de Ajedrez de Sopela Torneo Absoluto 5 Ore 48 Min.
26PROMOCIONES CAMPEONATO TENERIFE POR EQUIPOS 2022 8 Ore 29 Min.
27II TORNEO SOCIAL PAI 2022 8 Ore 49 Min.
28Open Internacional Rotary Club Ifach y Club Ajedrez Calp 2022 9 Ore 7 Min.
2940 Torneo Villa de Azkoitia 2022 9 Ore 12 Min.
30Campeonato de Espana Selecciones Autonomicas Cadete 2022 9 Ore 12 Min.
31Torneo de Ajedrez de Fuencarral - El Pardo 9 Ore 13 Min.
32II Open Promocion Extremadura Sub1800 9 Ore 16 Min.
33I Abierto de Ajedrez Clásico Sub 2200 “Villa de Zahara” 10 Ore 32 Min.
34V LIGA PAI 2022 RITMO 5 MIN 10 Ore 50 Min.
35I Torneo de Ajedrez Rapido de Sevilla la Nueva 2 de Julio a las 16:30 11 Ore 26 Min.
36Campeonato por Equipos de La rioja 2022 13 Ore 45 Min.
37Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Segunda B (Event Code ) 22 Ore 26 Min.
38Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Segunda A (Event Code ) 23 Ore 51 Min.
39XXIV Abierto de Ajedrez "Camping Don Cactus" 23 Ore 55 Min.
40VI Open Internacional RGCC 2022 1 Zile
41Torneo Internacional Memorial Enrique Rojas Mengual - Ajedrez Tajamar 2022 - GRUPO-1 Desde 1800 (ELO FIDE) - Formulario: https://forms.gle/yYHEmUQ1LxzZLu2D8 1 Zile
42XXI IM Barcelona Chess Club 1 Zile
43IV Torneo Internacional San Cristóbal de La Laguna TENERIFE DESPIERTA EMOCIONES! 1 Zile
44VIII GM Barcelona Chess Club 1 Zile
45Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Primera B (Event Code ) 1 Zile 1 Ore
46Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2022 1 Zile 1 Ore
47Liga por equipos de Gran Canaria 2022 - Primera A (Event Code ) 1 Zile 1 Ore
48Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Tercera Senior 2022 1 Zile 1 Ore
49I Open Solidari Eivissa Escacs Tour 1 Zile 1 Ore
50Torneo Blitz Marina de Lanzarote 1 Zile 2 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use