Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nr.TurneuUltima actualizare
125. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 28 Minute
2Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 1 Ore 59 Min.
3MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 2 Ore
4Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Ore 51 Min.
5Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Ore 54 Min.
6Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore
7Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 1 Min.
8Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 3 Min.
9Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 5 Min.
10Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 8 Min.
11Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 13 Min.
12Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 15 Min.
13Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 15 Min.
14Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 16 Min.
15Teplice Rapid Chess Tour 2022 12 Ore 20 Min.
16EASTER EGG TEPLICE 2022 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 12 Ore 23 Min.
17Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "B" 12 Ore 47 Min.
18Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "A" (o postup) 12 Ore 48 Min.
19KS 3.3.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 19 Ore 51 Min.
20Oddílový přebor NOVA Kladno - 2021/2022 21 Ore 14 Min.
21Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 D8+D10+D12+D14+D16 21 Ore 31 Min.
22Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H16 21 Ore 34 Min.
23Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H12+H14 21 Ore 38 Min.
24Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H08+H10 21 Ore 47 Min.
25KS 3.4.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 22 Ore 14 Min.
26KS 3.4.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 22 Ore 23 Min.
27KS 3.2.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 22 Ore 39 Min.
28MĚSTSKÁ SOUTĚŽ OSTRAVA 2021 - 2022 22 Ore 48 Min.
29Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina B (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Zile 11 Ore
30Základní turnaj 2021/2022 1 Zile 11 Ore
31Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina A (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Zile 11 Ore
32Okresní přebor družstev F-M 2021/2022 1 Zile 12 Ore
33TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 1 Zile 12 Ore
34Kobyliský koník 2021-2022 3. turnaj 1 Zile 13 Ore
35Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 Zile 16 Ore
36Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 1 Zile 17 Ore
37Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 1 1 Zile 20 Ore
38Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 2 1 Zile 21 Ore
39Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 3 1 Zile 22 Ore
40KP ŠSOK 202122 1 Zile 23 Ore
41TEPLICE SPA CUP 2021 / Lázeňský pohár 2021 - FIDE 2 Zile 1 Ore
421. liga mládeže A 2021/2022 2 Zile 10 Ore
43OP Znojmo 2021/2022 2 Zile 11 Ore
44Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 2 Zile 12 Ore
45Krajský přebor III. třídy ÚKŠS 2021/22 2 Zile 15 Ore
46Městský přebor Ostrava - Finále B 2021/22 2 Zile 15 Ore
47OAZA AKROP OPEN 2022 - 2. turnaj 2 Zile 15 Ore
48Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 2 Zile 15 Ore
49OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 2 Zile 15 Ore
50Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 2 Zile 15 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use