Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneuUltima actualizare
1Eldis Cobo in Memoriam 8 Ore 4 Min.
2Liga del Diamante Blitz - Desarrollo 28 Zile 8 Ore
3Final Provincial VCL - 2021 28 Zile 10 Ore
4Final Provincial VCL - Elite 28 Zile 10 Ore
5Orlando Mestre - Premier Blitz 2021 29 Zile 15 Ore
6Orlando Mestre - Desarrollo Blitz 2021 30 Zile 4 Ore
7Orlando Mestre - Elite Blitz 2021 30 Zile 9 Ore
8II Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas. 37 Zile 4 Ore
9Natalicio del Guille (Elite) 37 Zile 12 Ore
10Ajeche 2021 37 Zile 15 Ore
11Natalicio del Guille (Elite) 41 Zile 9 Ore
12Natalicio del Guille 2021 Blitz 41 Zile 16 Ore
13Natalicio del Guille (Teams) 42 Zile 15 Ore
14Natalicio del Guille (Open) 42 Zile 18 Ore
15Circuito de Campeones Ramón Fonts-Rapidas. 45 Zile 15 Ore
16Natalicio del Guille (Torre) 45 Zile 15 Ore
17Natalicio del Guille (Jaque) 45 Zile 16 Ore
18Natalicio del Guille (Enroque) 45 Zile 16 Ore
19Natalicio del Guille (Alfil) 45 Zile 16 Ore
20Natalicio de Acela 2021 50 Zile 14 Ore
21Batalla de Ideas 2021 58 Zile 9 Ore
22Liga del Diamante Blitz - Elite 58 Zile 9 Ore
23Liga del Diamante Blitz - Premier 58 Zile 9 Ore
24Torneo 11 de Noviembre - Rapidas 58 Zile 9 Ore
25Natalicio de Capablanca (A) Blitz 58 Zile 9 Ore
26PAGI cup usk 285 Zile 7 Ore
27rere 350 Zile
28Francisco Martinez 2020 (C) 408 Zile 12 Ore
29Francisco Martinez (Abierto) 408 Zile 20 Ore
30Francisco Martinez 2020 (B) 408 Zile 20 Ore
31Francisco Martinez 2020 (A) 408 Zile 20 Ore
32Olimpiada Cubana online 2020 572 Zile 12 Ore
33Blitz Chiqui Gomez 579 Zile 16 Ore
34Match Cuba - Macedonia 605 Zile 10 Ore
35Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 615 Zile 18 Ore
36Capablanca 2020 online (Premier) 625 Zile 10 Ore
37Capablanca 2020 online (Elite) 625 Zile 11 Ore
38Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 678 Zile 12 Ore
39Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 678 Zile 13 Ore
40Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 681 Zile 16 Ore
41Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 681 Zile 16 Ore
42Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 681 Zile 16 Ore
43Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 681 Zile 16 Ore
44Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 681 Zile 16 Ore
45Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 681 Zile 16 Ore
46Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 681 Zile 17 Ore
47V Grand Prix Blitz 3 683 Zile 5 Ore
48Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 687 Zile 14 Ore
49Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 687 Zile 14 Ore
50Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 687 Zile 14 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use