Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Cuba (CUB)

Flag CUB
Nr.TurneuUltima actualizare
1Sub Zonal Provincial 1ra Cat LHA 3 Ore 26 Min.
2Nacional Juvenil Masculino 2022 4 Ore 15 Min.
3Nacional Juvenil Femenino 2022 4 Ore 15 Min.
4II Tope Amistoso Paul Morphy in Memoriam Rapidas 20 Ore 5 Min.
5Provincial 7-8 Por Equipos La Habana CUB 6 Zile 3 Ore
6Provincial 11-12 Por Equipos La Habana CUB 6 Zile 3 Ore
7Provincial 9-10 Por Equipos La Habana CUB 6 Zile 3 Ore
8Confraterindad Latino Americana 2022 18 Zile 19 Ore
9Confraterindad Latino Americana - Blitz 2022 25 Zile 19 Ore
10I Tope Amistoso Paul Morphy in Memoriam Rapidas 28 Zile 3 Ore
11XVIII Juegos deportivos interfacultades Mella 2022 BLITZ 29 Zile
12Provincial 13-15 Playa, La Habana CUB 35 Zile
13EL CAUTO 37 Zile 5 Ore
14Tomas Jimenez 2022 37 Zile 23 Ore
15Guillermo Garcia 29th (Open) 48 Zile 3 Ore
16Guillermo Garcia 29th (Mixto) 48 Zile 3 Ore
17Guillermo Garcia 29th (Elite) 48 Zile 3 Ore
18Guillermo Garcia 29th (Premier) 48 Zile 4 Ore
19Guillermo Garcia 29th Sub-16 49 Zile 23 Ore
20Guillermo Garcia 29th Sub-12 49 Zile 23 Ore
21Internacional (Blitz) Ajeduni 2022 54 Zile 17 Ore
22Internacional por Equipos Ajeduni 2022 58 Zile 16 Ore
23LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Premier - 2022 58 Zile 19 Ore
2455 Capablanca in Memoriam - Open 2022 La Habana CUB 58 Zile 19 Ore
25LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2022 58 Zile 20 Ore
2655 Capablanca in Memoriam - Senior La Habana CUB 58 Zile 22 Ore
27Buscando un Capablanca 2022 (Sub-16) 59 Zile 1 Ore
28Buscando un Capablanca 2022 (Sub-12) 59 Zile 2 Ore
29Final Provincial Juvenil LHA 77 Zile 21 Ore
30Memorial 9 de Abril 2022 (A) 82 Zile 4 Ore
31Memorial 9 de Abril Open 82 Zile 4 Ore
32Memorial 9 de Abril 2022 (B) 82 Zile 5 Ore
33Memorial 9 de Abril 2022 (C) 82 Zile 5 Ore
34Maria Teresa Mora Blitz 2022 89 Zile 19 Ore
35Maria Teresa Mora por Equipos 89 Zile 20 Ore
36Maria Teresa Mora - Blitz Desarrollo 90 Zile 4 Ore
37Final Provincial Escolar LHA 90 Zile 19 Ore
38Atenas de Cuba 2022 (Elite) 93 Zile
39Torneo Atenas de Cuba 93 Zile
40Maria Teresa Mora Abierto JUVENIL 98 Zile 21 Ore
41Campeonato Nacional Absoluto 2022 103 Zile 4 Ore
42Campeonato Nacional Discapacitados Cuba 2022 113 Zile 1 Ore
43Campeonato Nacional Absoluto Blitz Cuba 2022 113 Zile 19 Ore
44Gilberto Garcia Blitz - Equipos 117 Zile 4 Ore
45Ciudad Heroe 2022 117 Zile 20 Ore
46Gilberto Garcia Blitz - Desarrollo 118 Zile 4 Ore
47IV Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 119 Zile 19 Ore
48Paralimpiada Nacional 2022 120 Zile 1 Ore
49III Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 120 Zile 3 Ore
50Gilberto Garcia in Memoriam - Rapidas 121 Zile 22 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use