Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Nr.TurneuUltima actualizare
1XIII Obert de Primavera La Lira 2022 (287764-287765-287768) 6 Ore 36 Min.
2Obert Internacional Ciutat de Badalona Memorial M Castella Grup A 7 Ore 26 Min.
3XI OBERT CIUTAT DE L'HOSPITALET-JAKE MEM.PONCE 289985-289986 7 Ore 30 Min.
4XII Memorial Josep Lorente 8 Ore 37 Min.
51er. Torneig ràpides Sant Ramon 10 Ore 28 Min.
6XVIII Obert Escacs Actius - Vila de Santa Coloma de Queralt (287809) 10 Ore 39 Min.
7Campionat de Catalunya Veterans 2022 Mes 50 286719 10 Ore 40 Min.
8I OBERT INTERNACIONAL D'ESCACS ACTIUS DE BAGA "CAL BATISTA" 12 Ore 6 Min.
9V Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 15 Ore 47 Min.
10Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 16 Ore 16 Min.
11VIII Circuit Escacs Actius Blanes Memorial Joan Rodríguez 16 Ore 27 Min.
12Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 17 Ore 29 Min.
13Torneig Inauguració Escola d'Escacs Anatoly Karpov 17 Ore 35 Min.
14XXII Open Internacional Escacs de Torredembarra 18 Ore 39 Min.
15Torneo Fin de año escolar 2021-2022 Guillem Fortuny - Grupo B Pequeños (Sub-9) 20 Ore 14 Min.
16Torneo Fin de año escolar 2021-2022 Guillem Fortuny - Grupo A Grandes (Sub-14) 20 Ore 15 Min.
17Torneig per Parelles Mixtes de Tarragona 2022 21 Ore 13 Min.
18II Llinars International Chess Open 2022 (288937) 22 Ore 41 Min.
19XVI Obert Tupinamba 2022 (280430) 22 Ore 44 Min.
20VII Torneig Obert Escacs Actius E.Escac Mat Martorell 282771 Circuit Catala 23 Ore 17 Min.
211er Obert Tres Peons U1700 1 Zile 6 Ore
22XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 9 Ore
23XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup B - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 9 Ore
24XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup A - VII Memorial Josep Paredes 1 Zile 9 Ore
25XIV OPEN INTERNACIONAL MEMORIAL EZEQUIEL MARTIN 1 Zile 9 Ore
26IV Obert de Tarragona Terres del Sud 2022 (286995) 1 Zile 9 Ore
27XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup B (event code 283602) 1 Zile 12 Ore
28VI OBERT ACTIU D'ESCACS "CIUTAT D'AMPOSTA" Memorial Joan Machado (288483) 1 Zile 13 Ore
29XXIII Open Internacional de Sants - Ciutat de Barcelona Group A 1 Zile 13 Ore
30XXIII Open Internacional de Sants - Ciutat de Barcelona Group B 1 Zile 13 Ore
31XXIII Open Internacional de Sants - Ciutat de Barcelona Group C 1 Zile 13 Ore
32IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD 1 Zile 14 Ore
33IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP VERD Off 1 Zile 18 Ore
34CAMPIONAT FINAL CURS 21-22 ESCOLA THAU BARCELONA 1 Zile 22 Ore
35Obert Escacs Primavera de Vic 2022 (289015) 2 Zile 7 Ore
36IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC 2 Zile 8 Ore
37XVI Open Ciutat de Sant Adria 2022 2 Zile 8 Ore
38IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP BLAU 2 Zile 8 Ore
39IX Obert Calculin de Promocio d'Escacs - GRUP GROC Off 2 Zile 8 Ore
40MEMORIAL CALBET-2022 GRUP B 2 Zile 11 Ore
41MEMORIAL CALBET-2022 GRUP A 2 Zile 11 Ore
42XVI Obert Escacs Santa Eugènia de Ter 2022 3 Zile 9 Ore
43XXII Obert Internacional Sant Martí 2022 Grup A (event code 283601) 3 Zile 12 Ore
44Open Internacional Vila de El Vendrell 2022 (289110) 3 Zile 13 Ore
45II Tancats de Primavera de Figueres - Grup A 3 Zile 16 Ore
46Open Ciutat de Rubi 2022 Memorial Jesus E. Fortes (288764) 3 Zile 16 Ore
47XLI Campionat per equips - Festa major Mollerussa 2022 (ID FCE 4121) 4 Zile 6 Ore
4816è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 4 Zile 8 Ore
49I Memorial Enric Farré (286789-286793-286798) 4 Zile 9 Ore
50Campionats escolar d'escacs rapid barcelones per equips Sub 14 4 Zile 12 Ore
Advertisement
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use