Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Nr.TurneuUltima actualizare
1III Детски шахматен турнир за купа „Ан Пасан“ за деца до 8 и 10 години София, Конферентна зала КООП - 15.01.2023 1 Zile 3 Ore
2III Детски шахматен турнир за купа „Ан Пасан“ за деца до 12 и 14 години София, Конферентна зала КООП - 15.01.2023 1 Zile 3 Ore
3Детски шахматен турнир "Коледни звезди" - 17 декември 2022 1 Zile 9 Ore
4III - ти турнир по ускорен шахмат "Купа Ботевград" - 04.12.2022 г. 4 Zile 7 Ore
5Шахматна зима 2022 - Б Турнир до 14 години - Шумен - 04.12.2022 4 Zile 10 Ore
6I-ви турнир по ускорен шахмат "Купа Елин Пелин" - спортна зала „ инж. Янко Янков ” в гр. Елин Пелин 5 Zile 8 Ore
7Шахматна зима 2022 - А Турнир до 10 години - Шумен - 03.12.2022 5 Zile 10 Ore
8КУПА НИКУЛДЕН 2022 5 Zile 12 Ore
9Shahdom Ovanezov, 01.12.2022. Всеки четвъртък, 18.30ч. 7 Zile 14 Ore
10Детски турнир на ШК ЦСКА 4-8 клас 8 Zile 16 Ore
11Детски турнир на ШК ЦСКА 3 клас 8 Zile 16 Ore
123-rd chess tournament An Pasan 26-27.11.2022 Sofia 11 Zile 6 Ore
13Детски турнир на ШК ЦСКА 2 клас 11 Zile 7 Ore
14CHESS STANDART A - DOBRICH 11 Zile 9 Ore
15CHESS STANDART D - DOBRICH 11 Zile 10 Ore
16CHESS STANDART C - DOBRICH 11 Zile 10 Ore
17CHESS STANDART B - DOBRICH 11 Zile 10 Ore
18Купа на Културно информационен център на Северна Корея - Враца 12 Zile 5 Ore
19Детски турнир на ШК ЦСКА 1 клас 12 Zile 6 Ore
20 Плевен-2022 12 Zile 9 Ore
21III турнир за купата на вестник "НАХОДКИ" към ОДК Варна, I-III клас 26.11.2022г. 12 Zile 10 Ore
22III турнир за купата на вестник "НАХОДКИ" към ОДК Варна, IV-V клас 26.11.2022г. 12 Zile 10 Ore
23CSKA Cup Sofia, 19-20.11.2022 18 Zile 6 Ore
24ШАХ РАПИД "НОЕМВРИ 2022" - ЯМБОЛ 18 Zile 11 Ore
25II Детски шахматен турнир за купа „Ан Пасан“ за деца до 12 и 14 години 20.11.2022, София 18 Zile 12 Ore
26National Cup of Pernik for Visually Impaired, 19-20.11.2022 18 Zile 13 Ore
27ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 50+ рапид - мъже 27.11.2022 19 Zile 3 Ore
28ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 50+ класически шахмат мъже 28-30.11.2022 19 Zile 3 Ore
29ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 50+ блиц - мъже - 26.11.2022 19 Zile 3 Ore
30ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 65+ класически шахмат - мъже 28-30.11.2022 19 Zile 3 Ore
31Han Tervel 19-11-2022g. Rapid V\peti\ otkrit turnir po shah memorial Stoyan Penchev 19 Zile 9 Ore
32II Детски шахматен турнир за купа „Ан Пасан“ за деца до 8 и 10 години 19.11.2022, София 19 Zile 10 Ore
33ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 65+ рапид - мъже 27.11.2022 23 Zile 4 Ore
34ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 65+ блиц - мъже 27.11.2022 23 Zile 4 Ore
35ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО СЕНЬОРИ 65+ рапид - мъже 27.11.2022 23 Zile 4 Ore
36National University Chess Championship, 12-13.11.2022, NSA-Sofia 25 Zile 7 Ore
37Детски турнир "Марица - изток" - Б група 12.11.2022, Раднево 26 Zile 6 Ore
38Детски турнир "Марица - изток" - A група 12.11.2022, Раднево 26 Zile 9 Ore
39Детски турнир на ШК ЦСКА за първи клас 31 Zile 11 Ore
40Детски шахматен турнир на ШК ЦСКА за трети клас 32 Zile 4 Ore
41Държавно отборно първенство за хора със зрителни увреждания, 03-04.11.2022, Пловдив 32 Zile 11 Ore
42КУПА НИКУЛДЕН 2022 36 Zile 8 Ore
43Chess hopes U18 Шахматни надежди, 30-31.10.2022, София, хотел Маринела ***** 38 Zile 9 Ore
44Chess hopes U14 Шахматни надежди, 30-31.10.2022, София, хотел Маринела ***** 38 Zile 9 Ore
45Chess hopes U10 Шахматни надежди, 30-31.10.2022, София, хотел Маринела ***** 38 Zile 9 Ore
46XXII Memorial Naiden Voinov - Vidin 29.10.2022, Vidin, Obstinski Savet, Vidin 40 Zile 6 Ore
47ШАБЛА - 2022 40 Zile 6 Ore
48Детски турнир за купа "Народни будители" Б 29.10.2022 Казанлък 40 Zile 9 Ore
49Детски турнир за купа "Народни будители" А 29.10.2022 Казанлък 40 Zile 9 Ore
50ДЪРЖАВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ЗА СЕНЬОРИ - класически шахмат 42 Zile 2 Ore