Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurneuUltima actualizare
1Fuad Jafarov memorial-2022 Rapid tournamnt 3-rd july 15-00 36 Minute
2Fuad Jafarov memorium-2022 -open 2 Ore 19 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 2 Ore 20 Min.
4Albert Aqaronov adına Chess Master l Dərəcə turniri 4-10 iyul 28 may filialı 0703808487 4 Ore 54 Min.
5Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 4 Ore 56 Min.
6Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 0124904203 5 Ore 30 Min.
7PREMIER SCHOOL OF CHESS III dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 5 Ore 31 Min.
8PREMİER SCHOOL OF CHESS II dərəcə 4-5-6-7 iyul saat 13:00 ƏLAQƏ 0124904203 5 Ore 31 Min.
9Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 7 Ore 55 Min.
10Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 8 Ore 11 Min.
11Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 8 Ore 16 Min.
12Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 8 Ore 28 Min.
13Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating) 8 Ore 30 Min.
14Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 10 Ore 39 Min.
15Blitsturnir-Sumqayıt-1.07.22 1 Zile 6 Ore
16Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Zile 7 Ore
17PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Zile 9 Ore
18PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Zile 9 Ore
19Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Zile 9 Ore
20Ucar Yayı Şahmat turniri 1 Zile 9 Ore
21Albert Aqaronov Adına Chess Master İyulun 5,6,7 lV.lll.ll Dərəcə Turniri 8 məktəb 0505808087 1 Zile 22 Ore
228 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Zile 3 Ore
233 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 2 Zile 9 Ore
24Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 2 Zile 9 Ore
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 2 Zile 9 Ore
263 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 3 Zile 4 Ore
273 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 3 Zile 5 Ore
28Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş III dərəcə turniri 3 Zile 6 Ore
29Dünya Şahmat gününə həsr edilmiş IV dərəcə turniri 3 Zile 6 Ore
3024-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 6 Zile 5 Ore
31Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 6 Zile 8 Ore
3224-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 6 Zile 10 Ore
33Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 7 Zile 1 Ore
34Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 7 Zile 3 Ore
35Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 7 Zile 3 Ore
36Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 7 Zile 3 Ore
37Milli Olimpiya Komitəsinin yaradılmasının 30 illiyinə həsr olunmuş ASAN Könüllüləri arasında şahmat turniri 7 Zile 5 Ore
384 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Zile 19 Ore
394 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Zile 19 Ore
404 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri (4 iyul) 7 Zile 19 Ore
4116 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4210 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4314 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4418 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4514 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4612 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4712 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 5 Ore
4816 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 6 Ore
493nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail)26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat turniri.21-24\06\22 saat 13:00 8 Zile 6 Ore
5018 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 8 Zile 6 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use