Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.TurneuUltima actualizare
1Abovyan, Errord kargi hamar 31 Minute
2Abovyan, Erkord kargi hamar 39 Minute
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 1 Ore 17 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 1 Ore 19 Min.
5<<Գյումրու Ձմեռ>> կայծակնային մրցաշար 17 Ore 52 Min.
682nd Armenian Ch. The Highest League 18 Ore 26 Min.
7GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 22 Ore 9 Min.
8Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 23 Ore 49 Min.
94-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 1 Zile 22 Ore
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 2 Zile 20 Ore
1177th Armenian Women's Ch. The Highest League 3 Zile 17 Ore
12A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 6 Zile 22 Ore
13A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 6 Zile 22 Ore
14Կայծակնային մրցաշար 7 Zile 21 Ore
15A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 7 Zile 22 Ore
16A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 7 Zile 22 Ore
17A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 7 Zile 22 Ore
18A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 7 Zile 22 Ore
19A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 7 Zile 23 Ore
20A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 7 Zile 23 Ore
21Բլից մրցաշար 8 Zile 3 Ore
22Բլից մրցաշար 8 Zile 3 Ore
23A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 15 Zile
24Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 17 Zile
253-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 17 Zile 17 Ore
26Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 24 Zile 14 Ore
27Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 24 Zile 15 Ore
28Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 25 Zile 23 Ore
293-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 26 Zile 18 Ore
30Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 26 Zile 20 Ore
31Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 26 Zile 22 Ore
32Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 26 Zile 22 Ore
33Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 27 Zile
34Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 27 Zile
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 27 Zile 1 Ore
36Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 27 Zile 19 Ore
37Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 27 Zile 21 Ore
38Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 28 Zile 20 Ore
39ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 28 Zile 20 Ore
40Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 29 Zile
41Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 29 Zile 20 Ore
42Ավանի Բաց մրցաշար 29 Zile 23 Ore
434-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 30 Zile 1 Ore
44ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 30 Zile 1 Ore
454-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 30 Zile 3 Ore
46Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 30 Zile 21 Ore
47T. Petrosyan Chess House Ch. Final 31 Zile 17 Ore
484-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 31 Zile 19 Ore
494-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 31 Zile 19 Ore
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Էրեբունի/ 15։00 31 Zile 20 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use