Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Afghanistan (AFG)

Flag AFG
Nr.TurneuUltima actualizare
1Testing 12 Zile 2 Ore
2CAMPIONAT ESCOLA SAGRAT COR DE SARRIA 21 Zile 4 Ore
3Rompetrol Era Park cl 1-2 46 Zile 9 Ore
4Hitropotezno prvenstvo Izole - 05 48 Zile 7 Ore
52022 ANTALYA AGORA AVM- BİRİKİM OKULLARI ANNELER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL KATEGORİSİ 55 Zile 3 Ore
6nacional conade sub 16 femenil 55 Zile 12 Ore
7nacional sub 14 femenil conade 55 Zile 12 Ore
8Открытое первенство г.о. Электросталь среди девушек по классическим шахматам 89 Zile 22 Ore
9ONSS-LICEE-MUN.-2022-fete--Buzau 106 Zile 8 Ore
10Bitlis Okul Sporları Bitlis Gençler Satranç İl Birinciliği Genel 124 Zile 8 Ore
11Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 128 Zile 6 Ore
12Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Genel 128 Zile 6 Ore
13Campeonato Nacional Categorías Impares 128 Zile 19 Ore
14Bitlis Okul Sporları Bitlis Yıldızlar Satranç İl Birinciliği Kızlar 132 Zile 9 Ore
15test2 158 Zile 9 Ore
16123 158 Zile 10 Ore
17test 3 158 Zile 10 Ore
18test 2 158 Zile 10 Ore
19Bakalář 2021 blitz 193 Zile 18 Ore
20III Torneo de Ajedrez Playa Negra 266 Zile 23 Ore
21XXX Obert Blitz Maria 278 Zile 23 Ore
22Torneo Presencial Doña Angela 287 Zile 14 Ore
23lll Torneo Presencial Guanacaste 2021 313 Zile
24l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO 319 Zile 20 Ore
25l TORNEO DE LA ANEXION PLAYAS DEL COCO (INICIALES) 319 Zile 20 Ore
26Majstrovstvá SR mládeže 2021 - D16+D18+D20 362 Zile 22 Ore
27Curso de Instrutor FMX - online MN Gerson Peres MN Julio Lapertosa 406 Zile
28SUPER LIGA CLASICA 2021 429 Zile 12 Ore
29... 438 Zile 21 Ore
30Arbiter Training 444 Zile
311 этап Кубка Свердловской области среди девочек до 13 лет-D 475 Zile 9 Ore
32TORNEO JAEN SUB-8 2021 484 Zile 21 Ore
33hchcbb 486 Zile 12 Ore
34Campeonato Nacional Abierto De Ajedrez Categoría Internacional 531 Zile 1 Ore
35Кубок Юникея 17.01.21 531 Zile 5 Ore
36Giải cờ tướng nhanh vô địch cá nhân CLB Kỳ Phong năm 2020 - chặng tháng 5 613 Zile 14 Ore
37Selectivo de Chiapas 789 Zile 23 Ore
38Selectivo Estatal de Chihuahua (10+5) 790 Zile 11 Ore
39Selectivo de Nuevo León 790 Zile 12 Ore
40Primer Selectivo Clasificatorio Coahuila 790 Zile 13 Ore
41Torneo Estatal Tabasco 1 791 Zile 20 Ore
42Torneo Estatal Tabasco 2 791 Zile 20 Ore
43Selectivo Estatal de Blitz de Zacatecas 791 Zile 21 Ore
44ewCircuito Jaque Mate al Coronavirus "Gambito de Rey 1. e4 e5 2. f4 " 809 Zile 9 Ore
45Circuito de Ajedrez por Internet Complejo Cultural Los Pinos “Quédate En Casa” 809 Zile 13 Ore
46Circuito Rey 812 Zile 12 Ore
47Circuito Rey 813 Zile 11 Ore
48Circuito Rey 813 Zile 12 Ore
49Circuito Dama 813 Zile 12 Ore
50Circuito Dama 814 Zile 18 Ore
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use