Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Mongolia (MGL)

Flag MGL
TournoiDernière mise à jour
1Mongolian National Chess Championship 2022 Women 2 Minutes
2Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 А ангилал 45-с доош 30 Minutes
3Формон Транспорт ХХК-ий нэрэмжит Уран Нүүдэл-2022 Б ангилал 45-с дээш 30 Minutes
4Delger zun-2022 13 nas 53 Minutes
5Delger zun -2022 11 nas 54 Minutes
6Delger zun -2022 9 nas 54 Minutes
7Delger zun-2022 7 nas 55 Minutes
8Mongolian National Chess Championship 2022 Men 1 Heures 33 Min.
9ОУХМ,Бурят Улсын гавьяат дасгалжуулагч Р.Баянбайгаль багшийн нэрэмжит нээлттэй тэмцээн 2022 - эрэгтэй ангилал 5 Jours 8 Heures
10MICA OPEN III rapid FIDE rated tournament 12 Jours 3 Heures
11"Тайгын Шанд Чөлөөт Бүс" ХХК-ий нэрэмжит блитц тэмцээн 12 Jours 9 Heures
12ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН B League 12 Jours 22 Heures
13Оюунлаг цуврал-2 - 9 хүртлэх нас 13 Jours
14ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН ЛИГИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "UP MAN CUP 4" ТЭМЦЭЭН A league 14 Jours 8 Heures
15ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй ангилал 15 Jours
16ӨМНӨГОВЬ АЙМГИЙН БАНК ХООРОНДЫН БАНКИР-2022 ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй ангилал 15 Jours
17ЗАНДАНШАТАР КЛУБЫН 5 ЖИЛИЙН ОЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ШАТАРЧДЫН ТЭМЦЭЭН 15 Jours 1 Heures
18"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эм 19 Jours 3 Heures
19"Нэгдсэн Монгол Хөдөлгөөн" ТББ эр 19 Jours 4 Heures
20ТӨРИЙН ЦЭРГИЙН, ХУУЛЬ САХИУЛАХ БАЙГУУЛЛАГУУДИЙН АХМАДУУДЫН ТЭМЦЭЭН 2022 20 Jours 4 Heures
21МБАТС-ын наадам Сүхбаатар анхан шатны тэмцээн-ЭР 25 Jours 4 Heures
22Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 26 Jours
23Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 26 Jours
24Д.ДУГАРЖАВ АГСНЫ НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН /ДОРНОД/ 26 Jours 2 Heures
25Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65+ 26 Jours 3 Heures
26Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 эрэгтэй 65 хүртэл 26 Jours 3 Heures
27Монгол Улсын Гавьяат дасгалжуулагч Ж.Лхагваагийн нэрэмжит ахмад шатарчдын Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 Эмэгтэй 26 Jours 3 Heures
28Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 нээлттэй ангилал 26 Jours 4 Heures
29Өвөрхангай аймгийн АШТ - 2022 эмэгтэй ангилал 26 Jours 5 Heures
30Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 26 Jours 7 Heures
31Шатрын спортын дэд мастер Ү.Бадамдорж, Э.Одгэрэл нарын нэрэмжит 26 Jours 7 Heures
32Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эрэгтэй 32 Jours 23 Heures
33Сэлэнгэ аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2022 эмэгтэй 32 Jours 23 Heures
34МБАТ V СПАРТКИАДЫН ГОВЬСҮМБЭР АЙМГИЙН СОНГОН ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН 33 Jours
352022 оны МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН Эрэгтэй 33 Jours 2 Heures
362022 оны МОНГОЛЫН ОЮУТНЫ УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ТЭМЦЭЭН Эмэгтэй 33 Jours 5 Heures
37Арвайхээр сумын Аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 /эр/ 34 Jours
384-16 эм СХД-н Спорт наадам 2022 эм 34 Jours 2 Heures
39Арвайхээр сумын Аварга шалгаруулах тэмцээн-2022 /эм/ 34 Jours 7 Heures
40GKK 38 Jours 4 Heures
41fcfse 39 Jours 20 Heures
42Бүх Ард түмний XV их наадам эмэгтэй шатар 39 Jours 20 Heures
43"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН B 2000 дээш Ам авах 40 Jours 2 Heures
44"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН C ангилал 2000-с доош 40 Jours 3 Heures
45"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН B 2000 дээш 40 Jours 6 Heures
46Бүх ардтүмний XV их наадам анхан шат, "Чансаа-2022" тэмцээн 40 Jours 20 Heures
47"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН Түргэн тоглолт 40 Jours 21 Heures
48"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН D ангилалын 12 Насны хөвгүүд 41 Jours 23 Heures
49"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН D ангилалын 12 Насны охид 41 Jours 23 Heures
50"MОНГЕНИ-30" ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН D ангилалын 10 Насны хөвгүүд 41 Jours 23 Heures
Advertisement