Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Georgia (GEO)

Flag GEO
TournoiDernière mise à jour
1ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 14 წლამდე, უმაღლესი ლიგა 6 Heures 12 Min.
2ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 8 წლამდე, პირველი ლიგა 6 Heures 13 Min.
3ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 10 წლამდე, პირველი ლიგა 6 Heures 15 Min.
4ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 14 წლამდე, პირველი ლიგა 6 Heures 17 Min.
5ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 8 წლამდე, უმაღლესი ლიგა 6 Heures 17 Min.
6ფოთის გრან-პრის გათამაშების 1-ლი ეტაპი 10 წლამდე, უმაღლესი ლიგა 6 Heures 19 Min.
7Georgian Men 81st Championship 8 Heures 54 Min.
8III თანრიგი 3 Jours 13 Heures
9V-IV თანრიგი 3 Jours 14 Heures
10ქალთა შორის გურიის 2021 წლის ჩემპიონატი 4 Jours 8 Heures
11Imereti Open - 2022 8 Jours 12 Heures
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–3 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Jours 12 Heures
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 8 Jours 13 Heures
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 8 Jours 13 Heures
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–5 თან. 8 წელს გადაცილებულ ჭაბუკთა შორის 8 Jours 13 Heures
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–5 თან. 8 წელს გადაცილებულ გოგონათა შორის 8 Jours 13 Heures
17იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი–მე–5 თან. 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Jours 13 Heures
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი–მე–5 თან. 7 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Jours 13 Heures
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წელს გადაცილებულ ჭაბუკთა შორის 8 Jours 15 Heures
20იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Jours 15 Heures
21იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთაშორის 8 Jours 15 Heures
22IV თანრიგი 10 Jours 12 Heures
23V თანრიგი 10 Jours 14 Heures
24V თანრიგი 13 Jours 10 Heures
25IV თანრიგი 17 Jours 14 Heures
26ფოთის საახალწლო ბლიც ტურნირი-2022 23 Jours 9 Heures
27ფოთის საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2021 ღია ტურნირი 26 Jours 12 Heures
28'Tbilisi Cup' New Year Open Tournament (Women) 27 Jours 11 Heures
29'Tbilisi Cup' New Year Open Tournament (Open) 27 Jours 11 Heures
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–3 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 27 Jours 12 Heures
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–4 თანრიგოსან გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 27 Jours 12 Heures
32Kutaisi Open - 2021 27 Jours 13 Heures
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– მე–5 თანრიგოსან 8 წელს გადაცილებულთა შორის 27 Jours 13 Heures
34იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თანრიგოსან 8 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 27 Jours 13 Heures
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი – მე–5 თანრიგოსან 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 27 Jours 13 Heures
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წელს გადაცილებულთა შორის 27 Jours 15 Heures
37იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 27 Jours 15 Heures
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 7 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 27 Jours 15 Heures
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი– უთანრიგო 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 27 Jours 15 Heures
40Tbilis Open Championship U11 Boys 28 Jours 8 Heures
41Tbilis Open Championship U13 Boys 28 Jours 8 Heures
42Tbilis Open Championship U9 Boys 28 Jours 8 Heures
43ფოთის საახალწლო საჭადრაკო ფესტივალი - 2021 7 წლამდე დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 28 Jours 9 Heures
44Tbilis Open Championship U13 Girls 28 Jours 10 Heures
45Tbilis Open Championship U9 Girls 28 Jours 10 Heures
46Tbilis Open Championship U11 Girls 28 Jours 10 Heures
47III თანრიგი 29 Jours 9 Heures
48საახალწლო - 5 თანრიგი 31 Jours 10 Heures
49V თანრიგი 31 Jours 10 Heures
50საახალწლო - 4 თანრიგი 31 Jours 11 Heures