Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
TournoiDernière mise à jour
125. ročník memoriálu J. Kříže a Z. Zdobiny “BAKOVSKÉ DVOJICE“ 4 Minutes
2Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 1 Heures 35 Min.
3MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 1 Heures 36 Min.
4Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 27 Min.
5Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 30 Min.
6Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 36 Min.
7Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 37 Min.
8Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 39 Min.
9Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 41 Min.
10Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 44 Min.
11Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 49 Min.
12Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 51 Min.
13Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 51 Min.
14Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 52 Min.
15Teplice Rapid Chess Tour 2022 11 Heures 56 Min.
16EASTER EGG TEPLICE 2022 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 11 Heures 59 Min.
17Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "B" 12 Heures 23 Min.
18Okresní přebor Karviná 2021/2022 - skupina "A" (o postup) 12 Heures 24 Min.
19KS 3.3.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 19 Heures 27 Min.
20Oddílový přebor NOVA Kladno - 2021/2022 20 Heures 50 Min.
21Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 D8+D10+D12+D14+D16 21 Heures 7 Min.
22Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H16 21 Heures 10 Min.
23Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H12+H14 21 Heures 14 Min.
24Krajský přebor mládeže v rapid šachu, Písek 2022 H08+H10 21 Heures 23 Min.
25KS 3.4.2 PŠS (3. třída) 2021-2022 21 Heures 50 Min.
26KS 3.4.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 21 Heures 59 Min.
27KS 3.2.1 PŠS (3. třída) 2021-2022 22 Heures 15 Min.
28MĚSTSKÁ SOUTĚŽ OSTRAVA 2021 - 2022 22 Heures 24 Min.
29Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina B (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Jours 10 Heures
30Základní turnaj 2021/2022 1 Jours 11 Heures
31Krajská soutěž žákovských družstev KHŠS 2021/2022 - skupina A (KSŽD KHŠS 2021/2022) 1 Jours 11 Heures
32Okresní přebor družstev F-M 2021/2022 1 Jours 11 Heures
33TEPLICE OPEN 2022 / International Chess Tournament (Regional Chess Championship) 1 Jours 12 Heures
34Kobyliský koník 2021-2022 3. turnaj 1 Jours 13 Heures
35Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 Jours 16 Heures
36Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 1 Jours 17 Heures
37Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 1 1 Jours 20 Heures
38Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 2 1 Jours 21 Heures
39Okresní kolo Přeboru škol 2022 - kat. 3 1 Jours 22 Heures
40KP ŠSOK 202122 1 Jours 22 Heures
41TEPLICE SPA CUP 2021 / Lázeňský pohár 2021 - FIDE 2 Jours
421. liga mládeže A 2021/2022 2 Jours 10 Heures
43OP Znojmo 2021/2022 2 Jours 11 Heures
44Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 2 Jours 12 Heures
45Krajský přebor III. třídy ÚKŠS 2021/22 2 Jours 14 Heures
46Městský přebor Ostrava - Finále B 2021/22 2 Jours 14 Heures
47OAZA AKROP OPEN 2022 - 2. turnaj 2 Jours 14 Heures
48Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 2 Jours 15 Heures
49OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 2 Jours 15 Heures
50Městský přebor Ostrava - Finále A 2021/22 2 Jours 15 Heures