Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Catalonia (CAT)

Flag CAT
TournoiDernière mise à jour
1X Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2023 event code 308531-308532-308533 (Inclòs al I Mini-Circuit Territorial de Barcelona) 2 Heures 8 Min.
2Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 12 5 Heures 15 Min.
3Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 10 5 Heures 27 Min.
4Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 8 5 Heures 28 Min.
5Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 16 5 Heures 29 Min.
6I Obert sub-1800 FIDE Peona i Peó 7 Heures 29 Min.
7VII Memorial Jesús Martín 7 Heures 52 Min.
8V Obert Escacs de Canovelles Cap Any 2023 9 Heures 2 Min.
9Festa Gironina dels Escacs 2022 18 Heures 32 Min.
10Actius Volcanics Olot 2022 (309035) 18 Heures 48 Min.
11IRT Sub16 Espluguenc 301495 19 Heures 32 Min.
12Actius Club d'Escacs Cor de Marina - Badalona 1 Jours 6 Heures
13Campionat d'Equips per Edats D.T. Lleida - 2022 1 Jours 6 Heures
14IRT Sub-2200 Espluguenc 301494 1 Jours 9 Heures
15Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup II 1 Jours 13 Heures
16Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup I 1 Jours 13 Heures
17Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup A 1 Jours 13 Heures
18Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup C 1 Jours 13 Heures
19Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup B 1 Jours 13 Heures
20Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301567) Grup A 1 Jours 14 Heures
213r Torneig ECADE (Cicle Inicial) 1 Jours 14 Heures
223r Torneig ECADE (Cicle Superior) 1 Jours 14 Heures
233r Torneig ECADE (Cicle Mitjà) 1 Jours 14 Heures
24 Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 B (301582) Grup B Gran Penya 1 Jours 15 Heures
25Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301576) Grup B Barcelonès 1 Jours 15 Heures
26Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S12-S14) 1 Jours 15 Heures
27Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup B (301631) 1 Jours 15 Heures
28Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup A (301615) 1 Jours 15 Heures
29Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S08-S10) 1 Jours 15 Heures
30XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup B) 1 Jours 15 Heures
31XII Memorial Josep Coll - Social Actiu del Catalunya EC 1 Jours 16 Heures
32Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 14 1 Jours 16 Heures
33II CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2022 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Jours 18 Heures
34XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup B (300402-300403-300404) 2 Jours 8 Heures
35XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup D 2 Jours 8 Heures
36XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup A (300399-300400-300401) 2 Jours 8 Heures
37I Obert d'Escac de la Catalunya Central 2 Jours 8 Heures
3864e Obert Terrassa Memorial Flores 2022 2 Jours 8 Heures
39XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup A) 2 Jours 9 Heures
40XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup C 2 Jours 9 Heures
41Torneig del KitKat, CERAP Riudoms 2 Jours 10 Heures
421r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP GRANS 2 Jours 10 Heures
431r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP PETITS 2 Jours 10 Heures
44XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Espinets) 2 Jours 11 Heures
45Memorial Joan Segura 2022 Grup B (Codi 295633) 2 Jours 11 Heures
46Memorial Joan Segura 2022 Grup A (Codi 295619) 2 Jours 11 Heures
47Open Ideal Clave 2022 2 Jours 12 Heures
48II Torneig d'escacs llampec 2 Jours 15 Heures
49VI Torneig infantil de tardor del Poble-sec 2 Jours 16 Heures
50Sub-1900 FIDE Espluguenc 2 Jours 17 Heures
Advertisement