Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
TournoiDernière mise à jour
1Fuad Jafarov Memorial-2022 -Masters(GM norm) Shirvanshah hotel(Baku) 4 Heures 25 Min.
2Fuad Jafarov memorium-2022 -open(Siyahı bağlanıb) 4 Heures 48 Min.
33 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 6 Heures 55 Min.
4Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 8 yaşa qədər 7 Heures 56 Min.
524-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 4cü dərəcə yarışı. 8 Heures 18 Min.
63 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli q)Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.06.2022 saat 13:30 8 Heures 24 Min.
7Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 14 yaşa qədər 10 Heures 3 Min.
8Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 12 yaşa qədər 10 Heures 3 Min.
9Uşaqlar arasında Landau Şahmat Festivalı / 10 yaşa qədər 10 Heures 3 Min.
103 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri.26-30.06.22 saat 11:00 10 Heures 55 Min.
11Fuad memorial -2022 open (rezerve list) 10 Heures 59 Min.
12AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 27 iyun - 03 iyul 2022 15:00-da 055 540 44 02 11 Heures 11 Min.
13Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 (rating)2010 tevellud və daha kicik 11 Heures 30 Min.
1424-26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələr günü" nə həsr olunmuş 3cü dərəcə yarışı. 13 Heures 19 Min.
15Fuad Jafarov memorial-2022 -Blitz Team 25 june 17-00 1 Jours 4 Heures
16Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 1 Jours 5 Heures
17Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 1 Jours 5 Heures
18Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 1 Jours 5 Heures
19Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Jours 7 Heures
20Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Jours 7 Heures
21Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30 iyun - 1 iyul) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Jours 7 Heures
22Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) I dərəcə turniri (10-15 iyul) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Jours 8 Heures
23Milli Olimpiya Komitəsinin yaradılmasının 30 illiyinə həsr olunmuş ASAN Könüllüləri arasında şahmat turniri 1 Jours 8 Heures
24Premier School Şahmat məktəbi IV dərəcə yarışı 4-5-6-7 iyul saat 11:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Jours 12 Heures
25PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi III dərəcə Turniri 4-5-6-7 İyul saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Jours 12 Heures
26PREMIER SCHOOL şahmat məktəbi II Dərəcə turniri 4-5-6-7 iYUL saat 13:00 ƏLAQƏ 055-310-31-51,012-490-42-03 1 Jours 12 Heures
274 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri (4 iyul) 1 Jours 21 Heures
284 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri (4 iyul) 1 Jours 21 Heures
294 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri (4 iyul) 1 Jours 21 Heures
3016 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 7 Heures
3110 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 7 Heures
3214 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 7 Heures
3318 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
3414 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
3512 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
3612 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
3716 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
383nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail)26 iyun "Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat turniri.21-24\06\22 saat 13:00 2 Jours 8 Heures
3918 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
4010 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 8 Heures
418 yaşadək oğlanlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 9 Heures
428 yaşadək qızlar arasında Azərbaycan çempionatı 2 Jours 9 Heures
433nömrəli RİOEUGİŞM(Səbail f)26 iyun"Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə turnir.21-24\06\22.saat 10:00 2 Jours 9 Heures
443 nömrəli RİOEUGİŞM(Səbail)26 iyun"Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələri günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə turnir21-24.06\22 saat 11:30 2 Jours 9 Heures
453cü dərəcə 24-26iyun saat10.00 Əlaqə nömrəsi-050-214-83-10 3 Jours 12 Heures
46" Şuşa ili"nə həsr olunmuş 2№UGİŞM birinciliyi- I dərəcə-Sumqayıt(15-22.06.2022) 4 Jours 9 Heures
47"Şuşa ili"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat yarışı-Sumqayıt (15-22.06.22) 4 Jours 9 Heures
4824July-01August İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of Grandmaster Vugar Gashimov “Vugar Gashimov Memorial – 2022” +99450 353 10 10 5 Jours 7 Heures
49PREMIER SCHOOL OF CHESS I dərəcə yarışı 16-21iyun ƏLAQƏ: 055-310-31-51,012-490-42-03 5 Jours 11 Heures
50Məmmədyarovlar Rapid N5 5 Jours 12 Heures