Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Armenia (ARM)

Flag ARM
TournoiDernière mise à jour
1Աբովյան, Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 56 Minutes
2Աբովյան, Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Heures
3GYUMRI WINTER 2022 International RatingTournament 17 Heures 14 Min.
44-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 19 Heures 20 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 19 Heures 56 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 20 Heures
7sssssssss 1 Jours 13 Heures
8Լոռու մարզի կիսաեզրափակիչ առաջնություն 1 Jours 20 Heures
9<<Գյումրու Ձմեռ>> կայծակնային մրցաշար 3 Jours 17 Heures
1082nd Armenian Ch. The Highest League 3 Jours 17 Heures
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 5 Jours 20 Heures
1277th Armenian Women's Ch. The Highest League 6 Jours 17 Heures
13A.Margaryan 12th Memorial - RR/IM 9 Jours 21 Heures
14A.Margaryan 12th Memorial - RR/GM 9 Jours 21 Heures
15Կայծակնային մրցաշար 10 Jours 21 Heures
16A.Margaryan 12th Memorial- A1 U18 10 Jours 21 Heures
17A.Margaryan 12th Memorial- A2 U14 10 Jours 21 Heures
18A.Margaryan 12th Memorial- A3 U12 10 Jours 21 Heures
19A.Margaryan 12th Memorial- G-U12 10 Jours 22 Heures
20A.Margaryan 12th Memorial- A4 U10 10 Jours 23 Heures
21A.Margaryan 12th Memorial- A5 U08 10 Jours 23 Heures
22Բլից մրցաշար 11 Jours 2 Heures
23Բլից մրցաշար 11 Jours 2 Heures
24A.Margaryan 12th Memorial - Blitz 17 Jours 23 Heures
25Եղեգնաձորի 4-րդ որակավորման մրցաշար 19 Jours 23 Heures
263-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Վարդենիս/ 20 Jours 17 Heures
27Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի որակավորման մրցաշար 27 Jours 14 Heures
28Շախմատի ակադեմիայի Շիրակի մարզի Ազատան համայնքի որակավորման մրցաշար 27 Jours 14 Heures
29Ամանորյա Մրցաշար Շ Տ 28 Jours 22 Heures
303-րդ կարգի որակավորման մրցաշար,Չարենցավան 29 Jours 18 Heures
31Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2010-2011թթ. 29 Jours 20 Heures
32Ամանորյան Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012, 2013թթ. 29 Jours 21 Heures
33Ամանորյա Փառատոն/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2014, 2015, 2016թթ 29 Jours 21 Heures
34Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Արագ շախմատ 29 Jours 23 Heures
35Ամանորյա Փառատոն/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Աղջիկներ 29 Jours 23 Heures
364-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Նոր Հաճն 30 Jours
37Գորիսի մարզադպրոց.ստուգարքային մրցաշար.4-րդ խումբ 30 Jours 18 Heures
38Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 30 Jours 20 Heures
39Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ա 31 Jours 19 Heures
40ՆՀՏ - 3- րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Բ խումբ 31 Jours 20 Heures
41Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Բ 31 Jours 23 Heures
42Հայաստանի արագ շախ.առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 32 Jours 20 Heures
43Ավանի Բաց մրցաշար 32 Jours 23 Heures
444-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Բ.խումբ 33 Jours
45ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Ա խումբ 33 Jours 1 Heures
464-րդ կարգ Աջափնյակ 16.12.2021թ.Ա խումբ 33 Jours 2 Heures
47Chess Academy Cup 2021 - VI Stage 33 Jours 20 Heures
48T. Petrosyan Chess House Ch. Final 34 Jours 17 Heures
494-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 16։00-Նոր Նորք 34 Jours 19 Heures
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(մինչև 8տ․) 14։30-Նոր Նորք 34 Jours 19 Heures