Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Armenia (ARM)

Flag ARM
TournoiDernière mise à jour
13rd Stepan Avagyan Memorial - RR 5 Heures 45 Min.
23-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։ Տավուշի մարզ / Դիլիջան 6 Heures 55 Min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ Քաջարանի մասնաճյուղ 7 Heures 10 Min.
42-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կապան 7 Heures 11 Min.
5T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 9 Heures 47 Min.
6T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 9 Heures 52 Min.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 8 տարեկաններ Ք․Արտաշատ 10 Heures 5 Min.
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար առանց տարիքային սահմանափակման քաղաք Արտաշատ 10 Heures 6 Min.
93-րդ կարգի որակավորման մրցաշար քաղաք Արտաշատ 12 Heures 31 Min.
104-րդ կարգի մրցումներ Վարդենիս 1.06-9.06.2022թ 1 Jours 4 Heures
113-րդ կարգի որակավորման մրցումներ Վարդենիս 18.06-25.06.2022թ 1 Jours 4 Heures
12Որակավորման մրցաշար - Կապան (ՀՇԱ) 1 Jours 8 Heures
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 12։30 Էրեբունի/ 1 Jours 8 Heures
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 11։00 Էրեբունի/ 1 Jours 8 Heures
15Ս.Ավագյանի հուշամրցաշար. Ջերմուկ-2022 Մինչև 10տ. պատանիներ 1 Jours 10 Heures
16Արագ շախմատի մրցաշար ՄՀՏ 1 Jours 10 Heures
17Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի III կարգայիններ 1 Jours 10 Heures
18Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 1 Jours 10 Heures
19Ս.Ավագյանի հուշամրցաշար. Ջերմուկ-2022 Մինչև 8տ. պատանիներ 1 Jours 10 Heures
20Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի II կարգայիններ 1 Jours 10 Heures
213-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 1 Jours 12 Heures
224-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 2 Jours 7 Heures
234-րդ կարգ Աջափնյակ 21.06.2022թ. Ա. խումբ 2 Jours 9 Heures
243 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2 Jours 9 Heures
25Ամառային որակավորման մրցաշար 2022թ. 2 Jours 9 Heures
262-րդ կարգ Աջափնյակ 20.06.2022թ. 2 Jours 11 Heures
27ԴԱՎԹԱՇԵՆ. 3-րդ կարգի մրցաշար. (15/06 - 24/06/2022թ.) 2 Jours 12 Heures
28Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 1.06-8.06.2022թ 3 Jours 5 Heures
29Վանաձորի շախմատի դպրոցի առաջնություն 3 Jours 11 Heures
30Վայոց Ձոր մարզի մանկապատանեկան առաջնություն 3 Jours 11 Heures
31Գ.Կարապետյանի հուշամրցաշար, երկրորդ կարգի համար 4 Jours 7 Heures
322-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/Աչաջուր 4 Jours 10 Heures
33Որակավորման մրցաշար / ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2013թ. և փոքր 4 Jours 11 Heures
34Որակավորման մրցաշար/ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2012թ. և մեծ 4 Jours 12 Heures
35Գուրգեն Կարապետյանի հուշամրցաշար, երրորդ կարգի համար 5 Jours 7 Heures
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (12։00)-Նոր Նորք 5 Jours 9 Heures
374th rank KAISSA 5 Jours 9 Heures
38Գուրգեն Կարապետյանի 2-րդ հուշամրցաշար 4-րդ կարգի համար, 11:00 8 Jours 7 Heures
39Open Blitz Tournament dedicated to T.Petrosian's 93rd birthday 8 Jours 9 Heures
40A.Yeghiazaryan 2nd Memorial - Blitz 8 Jours 10 Heures
41Զեյթուն ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար 8 Jours 12 Heures
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/ Աչաջուր 9 Jours 4 Heures
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Բ խումբ, ք. Հրազդան 9 Jours 9 Heures
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Ա խումբ, ք. Հրազդան 9 Jours 12 Heures
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 12տ.- Կենտրոն 10 Jours 9 Heures
464-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արաբկիր 10 Jours 9 Heures
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Գորիս 10 Jours 9 Heures
48Արմավիր քաղաքի ակադեմիայի մասնաճյուղի առաջնություն 11 Jours 6 Heures
493-րդ կարգ Աջափնյակ 06.-15.06.2022թ 11 Jours 7 Heures
5013th Annual K. Asrian Memorial 11 Jours 7 Heures