Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Zimbabwe (ZIM)

Flag ZIM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Փորձարկում օլիմպիական 4 Ημέρες 2 Ώρες
2MINERVA Zimbabwe Chess Ladies 2021 23 Ημέρες 19 Ώρες
3MINERVA Zimbabwe Chess Open 2021 23 Ημέρες 19 Ώρες
4MINERVA Zimbabwe Chess Dev 2021 29 Ημέρες 11 Ώρες
5LADIES ZONE 4.5 ONLINE 86 Ημέρες 16 Ώρες
6ZONE 4.5 1ST ONLINE INDIVIDUALS OPEN SECTION 86 Ημέρες 16 Ώρες
7Erick Takawira Ladies Invitational 2021 225 Ημέρες 10 Ώρες
82021 ZCF Behind the walls chess tournament 274 Ημέρες 9 Ώρες
9Dr Boom Invitational 281 Ημέρες 16 Ώρες
10Zcf Easter open 2021 284 Ημέρες 10 Ώρες
11Zcf ladies easter 2021 288 Ημέρες 11 Ώρες
12Zcf Easter Open 2021 Development Section (u16) 288 Ημέρες 11 Ώρες
13zcf teams event 2021 season 317 Ημέρες 12 Ώρες
14Zcf Rapid chess open 696 Ημέρες 9 Ώρες
15UNACAR 2019 Categoria Libre 717 Ημέρες 5 Ώρες
16Zim Open Section 2019 755 Ημέρες 12 Ώρες
17Zim open ladies section 2019 755 Ημέρες 13 Ώρες
182019 CANDIDATES 820 Ημέρες 17 Ώρες
192019 NATIONALS 888 Ημέρες 9 Ώρες
202019 LADIES NATIOANALS 888 Ημέρες 9 Ώρες
21UNDER 14 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 894 Ημέρες 15 Ώρες
22UNDER 8 BOYS NATIONAL JUNIOR 2019 897 Ημέρες 15 Ώρες
23UNDER 8 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
24UNDER 10 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
25UNDER 10 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
26UNDER 12 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
27UNDER 12 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
28UNDER 14 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 897 Ημέρες 15 Ώρες
29Shengavit Championship 961 Ημέρες 13 Ώρες
30KCAZ OPEN 2019 967 Ημέρες 11 Ώρες
31Shengavit championship 975 Ημέρες 14 Ώρες
32ZIMBABWE EASTER LADIES SECTION 2019 1002 Ημέρες 14 Ώρες
33ZIMBABWE EASTER OPEN SECTION 2019 1002 Ημέρες 14 Ώρες
34NATIONAL INDIVUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 20 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
35NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 20 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
36NATIONAL INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIPS - 18 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
37NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 18 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
38NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 17 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
39NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 17 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
40NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 16 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
41NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 16 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
42NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - U15 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
43NATIONAL INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIPS - UNDER 15 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
44NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 14 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
45NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 14 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
46NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 13 GIRLS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
47NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 13 BOYS 1010 Ημέρες 6 Ώρες
48kupa u8 section 2019 1016 Ημέρες 5 Ώρες
49kupa u18 open 2019 1016 Ημέρες 5 Ώρες
50kupa u18ladies 2019 1016 Ημέρες 5 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα