Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Trinidad & Tobago (TTO)

Flag TTO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Trinidad and Tobago International Open - Open 2022 12 Ώρες 17 λ.
2Trinidad and Tobago International Open - Blitz 2022 1 Ημέρες 5 Ώρες
3Trinidad and Tobago International Open - Masters 2022 1 Ημέρες 18 Ώρες
4Genesis Super Swiss 2022 - Group A Southern Chess Club 4 Ημέρες 7 Ώρες
5Genesis Super Swiss 2022 - Group B Southern Chess Club 4 Ημέρες 7 Ώρες
6Trinidad and Tobago Olympiad Team Selection 2022 - Open 41 Ημέρες 8 Ώρες
7Trinidad and Tobago Olympiad Team Selection 2022 - Female 51 Ημέρες 10 Ώρες
8National Juniors Open 2022 71 Ημέρες 8 Ώρες
9National Juniors Female 2022 71 Ημέρες 15 Ώρες
10National Youth Under 16 Female 2022 79 Ημέρες 7 Ώρες
11National Youth Under 16 Open 2022 79 Ημέρες 7 Ώρες
12National Youth Under 14 Open 2022 79 Ημέρες 8 Ώρες
13National Youth Under 14 Female 2022 - Playoff Match Between Aradhana and Cayleigh 79 Ημέρες 8 Ώρες
14National Youth Under 18 Open 2022 79 Ημέρες 8 Ώρες
15National Youth Under 18 Female 2022 79 Ημέρες 8 Ώρες
16National Youth Under 14 Female 2022 79 Ημέρες 10 Ώρες
17National Youth Under 12 Female 2022 79 Ημέρες 10 Ώρες
18National Youth Under 12 Open 2022 79 Ημέρες 10 Ώρες
19National Youth Under 8 Female 2022 79 Ημέρες 15 Ώρες
20National Youth Under 8 Open 2022 79 Ημέρες 15 Ώρες
21National Youth Under 10 Open 2022 79 Ημέρες 15 Ώρες
22National Youth Under 10 Female 2022 79 Ημέρες 16 Ώρες
23Paladins Ken Philips Anual Tournament IRT Hybrid 228 Ημέρες 18 Ώρες
24National Junior Open 2021 460 Ημέρες 15 Ώρες
25National Junior Female 2021 461 Ημέρες 12 Ώρες
26National Youth Under 16 Open 2021 488 Ημέρες 15 Ώρες
27National Youth Under 18 Open 2021 488 Ημέρες 16 Ώρες
28Return to the Board Open 488 Ημέρες 16 Ώρες
29National Youth Under 14 Open 2021 488 Ημέρες 17 Ώρες
30National Youth Under 12 Open 2021 488 Ημέρες 17 Ώρες
31National Youth Under 10 Open 2021 489 Ημέρες 17 Ώρες
32National Youth Under 14 Female 2021 489 Ημέρες 17 Ώρες
33National Youth Under 8 Open 2021 494 Ημέρες 16 Ώρες
34Paladins Invitational Top 10 575 Ημέρες 8 Ώρες
35Parvati Girls In House 2020 836 Ημέρες 14 Ώρες
36School's Team Chess-a-Ton Semifinals March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 839 Ημέρες 16 Ώρες
37School's Team Chess-a-Ton March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 839 Ημέρες 16 Ώρες
38UTT Open Rapid Tournament 2020 846 Ημέρες 12 Ώρες
39UTT Rapid Youth Tournament 2020 846 Ημέρες 13 Ώρες
40National Junior U20 Female 2020 860 Ημέρες 8 Ώρες
41National Junior U20 Open 2020 860 Ημέρες 8 Ώρες
42National Championship Qualifier #1 2020 873 Ημέρες 7 Ώρες
43NALIS One Day - Jan 2020 - Division 1 880 Ημέρες 11 Ώρες
44NALIS One Day - Jan 2020 - Division 2 880 Ημέρες 11 Ώρες
45NALIS One Day - Jan 2020 - Division 3 880 Ημέρες 11 Ώρες
46Trinidad & Tobago National Swiss Championship 2019 887 Ημέρες 8 Ώρες
47National Youth Under 16 Open 2020 900 Ημέρες 19 Ώρες
48National Youth Under 14 Open 2020 900 Ημέρες 19 Ώρες
49National Youth Under 12 Open 2020 900 Ημέρες 19 Ώρες
50National Youth Under 8 Female 2020 900 Ημέρες 19 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα