Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: South Africa (RSA)

Flag RSA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1 Pretoria Chess Club Championships: Group A 1 Ώρες 49 λ.
2SA Open 2022 Championship 11 Ώρες 11 λ.
3Bellville Chess Club Champs 2022 Group 1 11 Ώρες 32 λ.
4WCCA Rural Cup 2022_Blitz 11 Ώρες 46 λ.
5WCCA Rural Cup 2022_Open 11 Ώρες 47 λ.
6WCCA Rural Cup 2022_U20 11 Ώρες 47 λ.
7WCCA Rural Cup 2022_U18 11 Ώρες 47 λ.
8WCCA Rural Cup 2022_U16 11 Ώρες 48 λ.
9WCCA Rural Cup 2022_U14 11 Ώρες 48 λ.
10WCCA Rural Cup 2022_U12 11 Ώρες 48 λ.
11WCCA Rural Cup 2022_U10 11 Ώρες 49 λ.
12EKURHULENI-NORTH SCHOOLS FINALS INDIV U/18 GIRLS 11 Ώρες 54 λ.
13EKURHULENI-NORTH SCHOOLS INDIV FINALS U/18 BOYS 12 Ώρες 2 λ.
14EKURHULENI-NORTH SCHOOLS FINALS INDIV U/15 GIRLS 12 Ώρες 7 λ.
15EKURHULENI-NORTH SCHOOLS FINALS INDIV U/15 BOYS 12 Ώρες 15 λ.
16EKURHULENI-NORTH SCHOOLS FINALS INDIV U/13 GIRLS 12 Ώρες 18 λ.
17EKURHULENI-NORTH SCHOOLS INDIV FINALS U/13 BOYS -ALT 12 Ώρες 23 λ.
18EKURHULENI-NORTH SCHOOLS FINALS INDIV U/11 BOYS 12 Ώρες 39 λ.
19SA Open 2022 U16 Section 16 Ώρες 31 λ.
20SA Open 2022 U20 Section 16 Ώρες 33 λ.
21SA Open 2022 U12 Section 17 Ώρες
22SA Open 2022 Blitz 17 Ώρες 9 λ.
23SA Open 2022 B Section 17 Ώρες 25 λ.
24Kajol Naidoo - Rewlatch Holiday Tournament u13 18 Ώρες 53 λ.
25Kajol Naidoo - Rewlatch Holiday Tournament u11 18 Ώρες 57 λ.
262022 NMB Rapid & Blitz Championships Blitz 21 Ώρες 35 λ.
272022 NMB Rapid & Blitz Championships Rapid 21 Ώρες 35 λ.
28First Knights Adult Rapid 1 Ημέρες 13 Ώρες
29SBDCU Trials Open 1 Ημέρες 13 Ώρες
30SBDCU 2022 Trials U18 1 Ημέρες 13 Ώρες
31SBDCU 2022 Trials U 16 1 Ημέρες 13 Ώρες
322022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/18 Boys 1 Ημέρες 14 Ώρες
33SBDCU U14 Trials 1 Ημέρες 14 Ώρες
342022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/18 Girls 1 Ημέρες 15 Ώρες
35SBDCU 2022 U12 Trials 1 Ημέρες 15 Ώρες
362022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/13 Girls 1 Ημέρες 15 Ώρες
372022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/11 Girls 1 Ημέρες 15 Ώρες
38SBDCU 2022 Trials U 10 1 Ημέρες 15 Ώρες
392022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/15 Girls 1 Ημέρες 15 Ώρες
402022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/15 Boys 1 Ημέρες 15 Ώρες
412022 Gauteng Schools Individual Chess Championships u/11 Boys 1 Ημέρες 15 Ώρες
422022 Blou Bul Open Tournament B 1 Ημέρες 17 Ώρες
432022 Blou Bul Open Tournament A 1 Ημέρες 17 Ώρες
442022 Blou Bul Open Tournament C 1 Ημέρες 17 Ώρες
452022 Blou Bul Open Tournament D 1 Ημέρες 18 Ώρες
46Le Chevalier June Chess Championship 2022 1 Ημέρες 19 Ώρες
47LCC Open 25.06.22 B Section 2 Ημέρες 10 Ώρες
48Stellenberg Chess Championship A Section Young Masters 2 Ημέρες 14 Ώρες
49Luthuli and Kennedy Chess Challenge Section C 2 Ημέρες 14 Ώρες
50Luthuli and Kennedy Chess Challenge Section B 2 Ημέρες 14 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα