Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Romania (ROU)

Flag ROU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Cupa Orasului Piatra Neamt - S-a schimbat locatia de joc. Noua locatie este GRAND HOTEL CEAHLAU 10 Λεπτά
2Memorialul Constantin Dorita editia a XIII - a 15 Λεπτά
3Pionii Regelui - Tabăra Magnus Carlsen 15 Λεπτά
4TURNEUL DE SAH TINERII LEI NO. 4 - CIV 1001+NELEGITIMATI+ȘCOLI 18 Λεπτά
5Festivalul International de Sah FISCA 2022 - C - U14 - nascuti 2008 si dupa 25 Λεπτά
6Festivalul International de Sah FISCA 2022 - D - Open 26 Λεπτά
7TURNEUL DE SAH TINERII LEI NO 4 - INCEPATORI 39 Λεπτά
8Anonymous Chess Memorial "BAIBARAC NICULAE" 2 Ώρες 38 λ.
9Festivalul International de Sah FISCA 2022 - RAPID Runda 6 se joacă sambata de la 20.45 (cel mai devreme) 13 Ώρες 17 λ.
10TURNEUL DE ȘAH „TINERII LEI NO. 4” BAIA MARE 14 Ώρες 39 λ.
11Trofeul Techirghiol - Open - editia XXVIII 14 Ώρες 39 λ.
12Festivalul International de Sah FISCA 2022 - INVITATI 15 Ώρες 9 λ.
13CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B14 16 Ώρες 6 λ.
14Cupa Vacanței-U08-1 iulie 2022 Miroslava, Iași 16 Ώρες 13 λ.
15Festivalul International de Sah FISCA 2022 - B - U10 - nascuti 2012 si dupa 16 Ώρες 16 λ.
16Festivalul de sah Pro Logos Galati, U2200, 12-14 august 2022 16 Ώρες 22 λ.
17Festivalul de sah Pro Logos Galati, U1800, 12-14 august 2022 16 Ώρες 23 λ.
18Festivalul de sah Pro Logos Galati, U12, 12-14 august 2022 16 Ώρες 24 λ.
19Festivalul de sah Pro Logos Galati, U10, 12-14 august 2022 16 Ώρες 24 λ.
20Festivalul de sah Pro Logos Galati, U08, 12-14 august 2022 16 Ώρες 24 λ.
21Trofeul Techirghiol - U10 19 Ώρες 27 λ.
22Trofeul Techirghiol - U08 19 Ώρες 28 λ.
23Campionatele Nationale pe echipe de copii F08 Sah Clasic 2022 19 Ώρες 59 λ.
24Campionatele Nationale pe Echipe de junioare F14 Sah Clasic 2022 20 Ώρες 5 λ.
25Campionatele Nationale pe echipe de copii F12 Sah Clasic 2022 20 Ώρες 6 λ.
26Campionatele Nationale pe echipe de copii F10 Sah Clasic 2022 20 Ώρες 14 λ.
27CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B12 23 Ώρες 55 λ.
28CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B10 23 Ώρες 55 λ.
29Campionatele Nationale pe Echipe de junioare F16 Sah Clasic 2022 1 Ημέρες
30Campionatele Nationale pe echipe de junioare F18 Sah Clasic 2022 1 Ημέρες
31Campionatele Nationale pe echipe de junioare F20 Sah Clasic 2022 1 Ημέρες
32IX. Balogh Janos Memorial (jucatori U12, U10 si U8) 1 Ημέρες 14 Ώρες
33XXV. Caissa (jucatori Elo<2200) 1 Ημέρες 14 Ώρες
34Grand Prix Romania - etapa 3 (jucatori Elo mai mare sau egal 2200 si invitati) 1 Ημέρες 14 Ώρες
35Trofeul Techirghiol - U12 1 Ημέρες 17 Ώρες
36CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B20 1 Ημέρες 17 Ώρες
37CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B18 1 Ημέρες 17 Ώρες
38CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B16 1 Ημέρες 17 Ώρες
39CN echipe de copii, juniori si tineret - sah clasic - B8 1 Ημέρες 17 Ώρες
40Festivalul International de Sah FISCA 2022 - Nelegitimati - Hotel Cristal 1 Ημέρες 18 Ώρες
41Festivalul International de Sah FISCA 2022 - Piticot - U6 - Hotel Cristal 1 Ημέρες 18 Ώρες
42Festivalul International de Sah FISCA 2022 - A - U8 - Hotel DELTA 1 Ημέρες 19 Ώρες
43Weekend Sahist Bucurestean 48 1 Ημέρες 22 Ώρες
44Blitzul de la ora cinci ed.28 1 Ημέρες 22 Ώρες
45Festivalul International de Sah Satu Mare- Memorialul Vasile Marian U 2100 Editia a-IX-a 3-7 august 2022 1 Ημέρες 23 Ώρες
46Festivalul International de Sah FISCA 2022 - Blitz 2 Ημέρες 11 Ώρες
47TROFEUL LITORALULUI -ed.XXXI- Eforie Nord - A- Open 2 Ημέρες 15 Ώρες
48TROFEUL LITORALULUI- ed.XXXI- Eforie Nord - U12 2 Ημέρες 17 Ώρες
49TROFEUL LITORALULUI- ed.XXXI- Eforie Nord - U10 2 Ημέρες 17 Ώρες
50TROFEUL LITORALULUI- ed.XXXI- Eforie Nord - U8 2 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα