Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1II IRT Blitz Peon Avanza 2022 7 Ώρες 26 λ.
2II IRT Rapidas Peon Avanza 2022 5 Ημέρες 8 Ώρες
3Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 12 y SUB 14 6 Ημέρες 12 Ώρες
4Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 10 6 Ημέρες 13 Ώρες
5Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 8 6 Ημέρες 13 Ώρες
6Aniversario de la Ciudad de Itaugua - SUB 6 6 Ημέρες 13 Ώρες
7V IRT Clasificatorio a Semifinales del Campeonato Nacional 2022 - Homenaje a la República Italiana 12 Ημέρες 8 Ώρες
8IV IRT Clasificatorio_ a las Semifinales del Campeonato Nacional_2022 HOMENAJE A FUNDADORES DEL AJEDREZ ITEÑO, 26 Ημέρες 8 Ώρες
9Torneo Integracion de Ajedrecistas Norteños 26 Ημέρες 16 Ώρες
10Torneo Integracion de Ajedrecistas Norteños Clasificatorio Escolar 27 Ημέρες 15 Ώρες
11I IRT Rapidas Peon Avanza 2022 33 Ημέρες 9 Ώρες
12TORNEO DE AJEDREZ ACRÓPOLIS RODAS AREGUÁ 33 Ημέρες 15 Ώρες
13 I IRT Blitz Peon Avanza 2022 34 Ημέρες 9 Ώρες
14ITT 100 Aniversario del Club Deportivo Sajonia 2022 43 Ημέρες 9 Ώρες
15TORNEO BLITZ "100 ANIVERSARIO CLUB DEPORTIVO DE PUERTO SAJONIA" Bolsa de Premios: GS. 4.000.000 - Domingo 8 de Mayo 15:00 hs. 43 Ημέρες 10 Ώρες
16CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 45 Ημέρες 23 Ώρες
17CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat A_2022 45 Ημέρες 23 Ώρες
18CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat B_2022 45 Ημέρες 23 Ώρες
19CENTENARIO Aniversario 85_ Torneo por Equipos Cat C 2022 48 Ημέρες 12 Ώρες
20I IRT CLASIFICATORIO "Homenaje a ROSA BRITEZ" SPORTIVO ITENO Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 53 Ημέρες 19 Ώρες
211er Torneo Círculo Pirayuense de Ajedrez 68 Ημέρες 8 Ώρες
22 III IRT Clasificatorio_Semifinales Campeonato Nacional_2022 68 Ημέρες 10 Ώρες
23Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+10 69 Ημέρες 4 Ώρες
24Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Blitz 5+0 69 Ημέρες 4 Ώρες
25Torneo Tujukua Chess Sabado de Gloria Ritmo Rapidas 10+2 69 Ημέρες 4 Ώρες
26Torneo Blitz por Semana Santa del Club Deportivo Sajonia 69 Ημέρες 5 Ώρες
27Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 75 Ημέρες 8 Ώρες
28Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 75 Ημέρες 9 Ώρες
29Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 75 Ημέρες 9 Ώρες
30Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 75 Ημέρες 9 Ώρες
31Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 75 Ημέρες 10 Ώρες
32Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 75 Ημέρες 10 Ώρες
33Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 8 BLITZ 76 Ημέρες 5 Ώρες
34Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 14 BLITZ 76 Ημέρες 5 Ώρες
35Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 12 BLITZ 76 Ημέρες 5 Ώρες
36Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 76 Ημέρες 5 Ώρες
37Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 18 BLITZ 76 Ημέρες 6 Ώρες
38Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 16 BLITZ 76 Ημέρες 6 Ώρες
39Festival Nacional de la Juventud 2022 Sub 10 BLITZ 76 Ημέρες 17 Ώρες
403° ANIVERSARIO DEL PORVENIR GUAIREÑO 85 Ημέρες 5 Ώρες
41II IRT CLASIFICATORIO "Homenaje al Prof. Mirko Rojas" Clasificatorio a las semifinales del campeonato nacional 2022 91 Ημέρες 12 Ώρες
42TORNEO BLITZ DE DOMINGO 110 Ημέρες 11 Ώρες
43VIERNES DE AJEDREZ 2 119 Ημέρες 8 Ώρες
44TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ AL AIRE LIBRE 122 Ημέρες 10 Ώρες
45TORNEO DESEMPATE ITA 126 Ημέρες 9 Ώρες
46TORNEO "EL CORTIJO" YPAKARAI - SAN BERNARDINO 166 Ημέρες 15 Ώρες
47TORNEO DE AJEDREZ RAPIDO BULEVAR 169 Ημέρες 6 Ώρες
48Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria A 2021 179 Ημέρες 8 Ώρες
49Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Categoria B y C 2021 192 Ημέρες 22 Ώρες
50Campeonato Nacional de Clubes por Equipos Juvenil 2021 194 Ημέρες 12 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα