Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo de Ajedrez "Jose Luis Fonseca" in Memoriam 6 Ώρες 49 λ.
2II LIGA DE AJEDREZ POR EQUIPOS, ANDECI 2022 - I ETAPA ELIMINATORIA 2 Ημέρες 9 Ώρες
3III Campeonato Departamental Jorge Gaston Palacios 3 Ημέρες 4 Ώρες
4Torneo Nacional por equipos 2022- ALMA 3 Ημέρες 4 Ώρες
5Torneo Nacional por categorias - ALMA 2022 5 Ημέρες 6 Ώρες
6XXII Grand Prix MN Juan Antonio Gomez Argenal in Memoriam 2022 5 Ημέρες 8 Ώρες
7Torneo Jorge Gaston Palacios In memoria 2022 6 Ημέρες 5 Ώρες
8Torneo Blitz 128 Aniversario del COI y XIV Semana Olimpica Nicaraguense 7 Ημέρες 6 Ώρες
9Eliminatorias Departamentales escolares 2022 (Juvenil) 18 Ημέρες 14 Ώρες
10Torneo de Ajedrez - Olga de Fonseca In Memoriam 2022 19 Ημέρες 15 Ώρες
11JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION MASCULINA 20 Ημέρες 13 Ώρες
12JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA SECCION FEMENINA 20 Ημέρες 13 Ώρες
13JUEGOS ESCOLARES NACIONALES 2022 - NIVEL PRIMARIA 23 Ημέρες 15 Ώρες
14Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 24 Ημέρες 18 Ώρες
15Campeonato Nacional de Ajedrez OCN - MTA 2022 25 Ημέρες 11 Ώρες
16Torneo Departamental de Ajedrez Por Equipos 2022.Categorias Infantil-Juvenil 25 Ημέρες 12 Ώρες
17Torneo de Prueba 27 Ημέρες 12 Ώρες
18Torneo de la Asociacion Departamental de San Jose de los Remates, Boaco 2022. 27 Ημέρες 13 Ώρες
19Torneo Torre Fuerte 2da EdiciĆ³n 31 Ημέρες 7 Ώρες
20Torneo Nacional Selectivo I Etapa 2022 33 Ημέρες 8 Ώρες
21Campeonato de Ajedrez Universitario por Equipos 2022 34 Ημέρες 9 Ώρες
22Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Masculino) 34 Ημέρες 9 Ώρες
23Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Femenino) 34 Ημέρες 11 Ώρες
24Campeonato de Ajedrez de los Departamentos de Occidente 2022. 41 Ημέρες 14 Ώρες
25Eliminatorias Departamentales escolares 2022 femenino (intermedio) 43 Ημέρες 5 Ώρες
26Eliminatorias Departamentales escolares 2022 Masculino (intermedio) 43 Ημέρες 6 Ώρες
27FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 10 MIXTO 46 Ημέρες 14 Ώρες
28FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U12 MIXTO 46 Ημέρες 14 Ώρες
29FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 14 MIXTO 46 Ημέρες 14 Ώρες
30FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 CATEGORIA SUB 16 46 Ημέρες 14 Ώρες
31FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U18 MIXTO 46 Ημέρες 14 Ώρες
32FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 08 MIXTO 46 Ημέρες 14 Ώρες
33XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam Infantil sub 12 47 Ημέρες 10 Ώρες
34XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam 47 Ημέρες 10 Ώρες
35FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 48 Ημέρες 14 Ώρες
36FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 48 Ημέρες 16 Ώρες
37FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 48 Ημέρες 16 Ώρες
38Torneo Departamental Bluefields I Etapa 49 Ημέρες 14 Ώρες
39Torneo Municipal Jinotepe, Femenino de Ajedrez Nivel Intermedio 2022 50 Ημέρες 15 Ώρες
40Torneo Municipal Jinotepe, Masculino de Ajedrez Escolar Nivel Intermedio 2022 50 Ημέρες 15 Ώρες
41Torneo Asociacion Departamental de Granada I Etapa 55 Ημέρες 10 Ώρες
42Campeonato Nacional Femenino de Ajedrez 2022 59 Ημέρες 17 Ώρες
43Torneo Nacional Abierto en Honor al Dia del Deportista Nicaraguense 66 Ημέρες 5 Ώρες
44Torneo de Verano Somoto 2022 71 Ημέρες 8 Ώρες
451er Aniversario ALMA Open 84 Ημέρες 7 Ώρες
461er Aniversario ALMA Infantil 84 Ημέρες 7 Ώρες
47Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Masculino) 87 Ημέρες 12 Ώρες
48Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Femenino) 87 Ημέρες 12 Ώρες
49Campeonato Nacional Absoluto de Ajedrez 2022 FINAL 89 Ημέρες 8 Ώρες
501er. Torneo Interno EDA-LSC - Regreso a Clases 2022 (INSCRITOS) 90 Ημέρες 6 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα