Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Namibia (NAM)

Flag NAM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
12022 ZCA Blitz Championships 3 Ημέρες 14 Ώρες
22022 MCA Chess Championships 5 Ημέρες 4 Ώρες
3ZCA Beginners Blitz 2022 5 Ημέρες 8 Ώρες
4WAP Graad 3 Skaak Kampioenskap 5 Ημέρες 16 Ώρες
52022 Junior Chess League 7 Ημέρες 5 Ώρες
6WAP Graad 2 Skaak Kampioenskap 9 Ημέρες 12 Ώρες
7Rubinstein's BBA Chess Tournament - Group 1 9 Ημέρες 14 Ώρες
8Rubinstein's BBA Chess Tournament - Group 2 9 Ημέρες 14 Ώρες
9ISWB Championships Girls 2022 10 Ημέρες 11 Ώρες
10ISWB Championships - Boys 10 Ημέρες 12 Ώρες
11Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 4-7 10 Ημέρες 17 Ώρες
12Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 0s 10 Ημέρες 17 Ώρες
13Rubinstein's All nations Christian School Chess Tournament 2022 - Grade 1-3 10 Ημέρες 17 Ώρες
142022 Intermines Chess Tournament 12 Ημέρες 12 Ώρες
152022 Premier Chess League 15 Ημέρες 8 Ώρες
16Fianchetto Chess Academy Tournament 18 Ημέρες 9 Ώρες
17Rubinstein's Alludio Academy Chess Tournament 22 Ημέρες 10 Ώρες
18Theme Tournament : Ruy Lopez 32 Ημέρες 9 Ώρες
192022 First Division Chess League 38 Ημέρες 2 Ώρες
20Riverside Internal Chess Championships 2022 Boys U11 (2011-2012) 38 Ημέρες 13 Ώρες
21Riverside Internal Chess Championships 2022 Girls U15 (2007-2008) 38 Ημέρες 15 Ώρες
22Riverside Internal Chess Championships 2022 Girls U13 (2009-2010) 38 Ημέρες 15 Ώρες
23Riverside Internal Chess Championships 2022 Girls U11 (2011-2012) 38 Ημέρες 15 Ώρες
24Riverside Internal Chess Championships 2022 Girls U9 (2013-2014) 38 Ημέρες 15 Ώρες
25Riverside Internal Chess Championships 2022 Boys U13 (2009-2010) 38 Ημέρες 15 Ώρες
26Riverside Internal Chess Championships 2022 Boys U9 (2013-2014) 38 Ημέρες 15 Ώρες
27Coastal Chess Championships Vol 5 U15-U19 Boys and Girls 40 Ημέρες 10 Ώρες
28Coastal Chess Championships Vol 5 U7-U13 Boys and Girls 40 Ημέρες 10 Ώρες
29Pro Ed Rapid Chess Tournament 65 Ημέρες 9 Ώρες
30NAMCOR Rubinstein Open - Beginners for Kids 65 Ημέρες 9 Ώρες
31Theme Tournament : Najdorf Sicilian 67 Ημέρες 6 Ώρες
32NAMCOR Rubinstein Open - Professionals 68 Ημέρες 9 Ώρες
33NAMCOR Rubinstein Open - Amateurs 68 Ημέρες 9 Ώρες
34NAMCOR Rubinstein Open - Beginners 68 Ημέρες 9 Ώρες
35Fianchetto Chess Academy : Four Knights Opening Theme Tournament 68 Ημέρες 10 Ώρες
36Etosha Chess Invitation 75 Ημέρες 10 Ώρες
37Coastal Chess Championships Vol 4 U16-U20 Boys and Girls 75 Ημέρες 10 Ώρες
38Coastal Chess Championships Vol 4 U14 Girls and Boys 75 Ημέρες 10 Ώρες
39Coastal Chess Championships Vol 4 U12 Boys 75 Ημέρες 10 Ώρες
40Coastal Chess Championships Vol 4 U12 Girls 75 Ημέρες 10 Ώρες
41Coastal Chess Championships Vol 4 U10 Boys and Girls 75 Ημέρες 10 Ώρες
42Coastal Chess Championships Vol 4 U8 Boys and Girls 75 Ημέρες 11 Ώρες
43Coastal Chess Championships Vol 4 U12 Boys 75 Ημέρες 14 Ώρες
44Coastal Chess Championships Vol 4 U16-U20 76 Ημέρες 10 Ώρες
45Coastal Chess Championships Vol 4 U10 Girls 76 Ημέρες 10 Ώρες
46Coastal Chess Championships Vol 4 U18 76 Ημέρες 10 Ώρες
472022 Namibian Open 77 Ημέρες 13 Ώρες
48Omaruru Rapid Sunday 81 Ημέρες 8 Ώρες
49Theme Tournament- Alekhine's Defense 95 Ημέρες 5 Ώρες
50Ehenye Chess Tournament 96 Ημέρες 8 Ώρες