Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 11 Ώρες 58 λ.
2Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 1 Ημέρες 16 Ώρες
3FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 1 Ημέρες 16 Ώρες
4Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 1 Ημέρες 18 Ώρες
5GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 2 Ημέρες 7 Ώρες
6Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 2 Ημέρες 9 Ώρες
7Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 2 Ημέρες 9 Ώρες
8Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 3 Ημέρες 9 Ώρες
9Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 3 Ημέρες 9 Ώρες
10Montenegro Team Cup 2022 3 Ημέρες 17 Ώρες
11Open turnir "Buducnost" 4 Ημέρες 9 Ώρες
12Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 4 Ημέρες 10 Ώρες
13Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 4 Ημέρες 10 Ώρες
14EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 4 Ημέρες 12 Ώρες
15IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 4 Ημέρες 17 Ώρες
16Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 5 Ημέρες 13 Ώρες
17Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 5 Ημέρες 13 Ώρες
18Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 5 Ημέρες 13 Ώρες
19Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 7 Ημέρες 8 Ώρες
20Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 10 Ημέρες 15 Ώρες
213. Trofej "Hejdara Alijeva" 11 Ημέρες 10 Ώρες
2217 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 12 Ημέρες 14 Ώρες
2327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 16 Ημέρες 11 Ώρες
2427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 16 Ημέρες 11 Ώρες
2527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 16 Ημέρες 11 Ώρες
2627. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 16 Ημέρες 19 Ώρες
2727. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 18 Ημέρες 13 Ώρες
2827. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 18 Ημέρες 13 Ώρες
2927. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 18 Ημέρες 13 Ώρες
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 18 Ημέρες 13 Ώρες
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale 20 Ημέρες 17 Ώρες
32Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 23 Ημέρες 17 Ώρες
33Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 23 Ημέρες 18 Ώρες
34Rapid turnir "Zeta 01-2022" 26 Ημέρες 6 Ώρες
35Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 31 Ημέρες 15 Ώρες
3629 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 33 Ημέρες 13 Ώρες
37Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 33 Ημέρες 14 Ώρες
38Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 33 Ημέρες 14 Ώρες
39Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 33 Ημέρες 14 Ώρες
4027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 39 Ημέρες 13 Ώρες
4127. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 39 Ημέρες 13 Ώρες
4227. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 39 Ημέρες 13 Ώρες
4327. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 39 Ημέρες 13 Ώρες
4427. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 39 Ημέρες 14 Ώρες
4527. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U12 39 Ημέρες 14 Ώρες
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U08 39 Ημέρες 14 Ώρες
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija 40 Ημέρες 5 Ώρες
48'Third Saturday' Mixed GM-IM Djenovici Herceg Novi (MNE) 42 Ημέρες 15 Ώρες
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije sjeverna regija U14 46 Ημέρες 14 Ώρες
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije sjeverna regija U12 46 Ημέρες 14 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα