Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Moldova (MDA)

Flag MDA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Turneul de Craciun 2022, sah rapid 1 Ώρες 17 λ.
2Campionatul mun.Balti 2022 6 Ώρες 34 λ.
3Comrat Chess Cup-2022 2 Ημέρες 9 Ώρες
4Title Arena-Zgurita Open Blits 4 Ημέρες 6 Ώρες
5Title Arena-Zgurita Open Rapid 4 Ημέρες 8 Ώρες
6Cupa Academiei de Șah Bologan 4 Ημέρες 12 Ώρες
7Campionatul Republicii Moldova la Șah – 2023 Liga I, masculin 7 Ημέρες 6 Ώρες
8Campionatul Republicii Moldova la Șah – 2023 Liga I Feminin 7 Ημέρες 6 Ώρες
9Campionatul mun.Balti la sah rapid 25 Ημέρες 12 Ώρες
10Toamna Moldovei 2022. Turneul A 39 Ημέρες 10 Ώρες
11Toamna Moldovei 2022, Turneul B 39 Ημέρες 12 Ώρες
12Campionatul mun.Balti U08 39 Ημέρες 12 Ώρες
13Toamna Moldovei 2022, Turneul C 39 Ημέρες 12 Ώρες
14Campionatul mun.Balti U10 39 Ημέρες 13 Ώρες
15Campionatul mun.Balti U12 39 Ημέρες 13 Ώρες
16Campionatul mun.Balti U14 39 Ημέρες 15 Ώρες
17Memorialul F. Scripcenco 2022 54 Ημέρες 11 Ώρες
18Saptamina Europeana a Sportului,categoria3,Final 66 Ημέρες 7 Ώρες
19Saptamina Europeana a Sportului, categoria 1 Final 66 Ημέρες 7 Ώρες
20Campionatul deschis mun.Chisinau 2022 67 Ημέρες 7 Ώρες
21Saptamina Europeana a Sportului,categorie 1 68 Ημέρες 13 Ώρες
22Saptamina Europeana a Sportului,categorie 3 68 Ημέρες 13 Ώρες
23Saptamina Europeana a Sportului,categorie 2 71 Ημέρες 6 Ώρες
24Шахматный турнир памяти Ф. Яниогло, 1-4 сентября 2022, г. Комрат 94 Ημέρες 12 Ώρες
25Ziua Independentii 100 Ημέρες 13 Ώρες
26Ziua Independentii Open 100 Ημέρες 15 Ώρες
27Cupa Independentei 2022, sah rapid 102 Ημέρες 11 Ώρες
28Cupa Independentii-2022,U-10 104 Ημέρες 6 Ώρες
29Cupa Independentii-2022, U14 104 Ημέρες 6 Ώρες
30Ungheni560,U10 135 Ημέρες 18 Ώρες
31TURNEUL INTERNAŢIONAL DE ŞAH ,,MEMORIALUL DMITRII SVETUȘKIN" 2022 136 Ημέρες 14 Ώρες
32Ungheni560ani,OpenA 137 Ημέρες 11 Ώρες
33Ungheni560Ani,U14 137 Ημέρες 12 Ώρες
34Ungheni560,U08 137 Ημέρες 13 Ώρες
35Ungheni560ani,OpenB 137 Ημέρες 13 Ώρες
36Ungheni 560 ani,U12 137 Ημέρες 13 Ώρες
37Ziua sahului,Balti 142 Ημέρες 13 Ώρες
38Turneu cu norma categoriei trei 174 Ημέρες 10 Ώρες
39 Turneu cu Cat 2 Balti 182 Ημέρες 12 Ώρες
40Командный турнир НП,Бэлць 182 Ημέρες 15 Ώρες
41Turneul consacrat Zilei Sportivului 201 Ημέρες 11 Ώρες
42Turneu de Familia 2022 Balti 201 Ημέρες 12 Ώρες
43Мемориал Чавдарова по шахматам, 2022 213 Ημέρες 1 Ώρες
44Cupa Federatiei RM 2022 213 Ημέρες 11 Ώρες
45Memoriam Lazar Beghelman OPEN 222 Ημέρες 9 Ώρες
46Memorial L.Susterman,copii 222 Ημέρες 10 Ώρες
47Cupa Tricolorului, pina la 14 ani 222 Ημέρες 13 Ώρες
48Cupa Tricolorului, pina la 10 ani 222 Ημέρες 13 Ώρες
49Cupa Tricolorului, pina la 8 ani 222 Ημέρες 13 Ώρες
50Campionatul Republicii Moldova la șah pentru Veterani 2022, 50+ 229 Ημέρες 12 Ώρες