Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kosovo (KOS)

Flag KOS
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Superliga e Kosoves 2022 8 Ώρες 3 λ.
2FSVK - Finalja 3 Ημέρες 17 Ώρες
3Liga e dytë e Kosovës 2022 9 Ημέρες 6 Ώρες
4Kampionati i qytetit per grupmosha 13-14 56 Ημέρες 6 Ώρες
5Kampionati i qytetit per grupmosha 10-12 56 Ημέρες 6 Ώρες
6Kampionati i qytetit per juniore 11-14 56 Ημέρες 6 Ώρες
724 Marsi - Epopeja e Dukagjinit 60 Ημέρες 11 Ώρες
8Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (20) 61 Ημέρες 10 Ώρες
9Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (16) 61 Ημέρες 10 Ώρες
10Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (12) 61 Ημέρες 10 Ώρες
11Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Vajzat (16 - 20) 61 Ημέρες 10 Ώρες
12Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Vajzat (12) 61 Ημέρες 10 Ώρες
13Kupa Individuale e Kosoves 2022 67 Ημέρες 12 Ώρες
14Tre deshmoret e shkolles 74 Ημέρες 8 Ώρες
15Kupa Individuale e Kosoves - Kualifikimet 83 Ημέρες 8 Ώρες
16PERVJETORI I PAVARESISE 89 Ημέρες 10 Ώρες
17``14 Vjetori i Pavaresise`` 91 Ημέρες 12 Ώρες
18Turneu Tradicional Presheva 2022 95 Ημέρες 13 Ώρες
19Turneu Memorial Hysen Vrella 102 Ημέρες 11 Ώρες
20KUPA EKIPORE E KOSOVES 2021 147 Ημέρες 5 Ώρες
21Turneu Tradicional i Shahut KUPA E HYZRI TALLES - Rapid 158 Ημέρες 8 Ώρες
22Kampionati ekipor i shkollave te Prishtines 160 Ημέρες 7 Ώρες
23Turneu Tradicional i Shahut KUPA E HYZRI TALLES 166 Ημέρες 13 Ώρες
2428 Nentori - Dita e Flamurit 172 Ημέρες 12 Ώρες
25Turneu Tradicional ``28 Nentori - Dita e Flamurit`` 174 Ημέρες 8 Ώρες
26Turneu i nente memorial Mustafe Ibrahimi 203 Ημέρες 9 Ώρες
27Kampionati Individual i Kosoves 2021 - Finalja 207 Ημέρες 10 Ώρες
28Kampionati Individual i Kosovës për femra 221 Ημέρες 10 Ώρες
29Turneu Memorial RIZAH MAQKAVCI 284 Ημέρες 10 Ώρες
30KAMPIONATI EKIPOR I FEMRAVE 317 Ημέρες 6 Ώρες
31LIGA E DYTE E KOSOVES 344 Ημέρες 8 Ώρες
32Turneu Memorial i Shahut HYSEN VRELLA 354 Ημέρες 13 Ώρες
33National Individual Championship for Blind and Visually Impaired Chess Players 355 Ημέρες 19 Ώρες
34SUPERLIGA E KOSOVES 2021 364 Ημέρες 10 Ώρες
35TRAINING ARBITER ONLINE 399 Ημέρες 23 Ώρες
36Blic 2021 - II 410 Ημέρες 11 Ώρες
37Blic 2021 417 Ημέρες 7 Ώρες
38Kupa Individuale e Kosoves 2021 425 Ημέρες 7 Ώρες
39Kampionati Individual i Kosoves per te verber - kualifikimet 438 Ημέρες 6 Ώρες
40KUPA ADEM JASHARI 438 Ημέρες 14 Ώρες
41Turneu i shahut ''13 vjetori i Pavaresise'' 453 Ημέρες 14 Ώρες
42Turneu Tradicional i Shahut PERVETORI I PAVARESISE 455 Ημέρες 9 Ώρες
43KAMPIONATI INDIVIDUAL I KOSOVES - Femrat 522 Ημέρες 11 Ώρες
44Kupa ekipore e Kosoves 2020 / Finalja 529 Ημέρες 11 Ώρες
45KUPA EKIPORE E KOSOVES 2020 - Grupi D 530 Ημέρες 16 Ώρες
46Turneu i Shahut ``28 Nëntori - Dita e Flamurit`` 535 Ημέρες 13 Ώρες
47KUPA EKIPORE E KOSOVES 2020 - Grupi C 536 Ημέρες 12 Ώρες
48KUPA EKIPORE E KOSOVES 2020 - Grupi B 537 Ημέρες 15 Ώρες
4928 Nentori - Dita e Flamurit 539 Ημέρες 11 Ώρες
50KUPA EKIPORE E KOSOVES 2020 - Grupi A 541 Ημέρες 8 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα