Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Hungary (HUN)

Flag HUN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Vezerkepzo Winter GM 2022 10 Λεπτά
2II. Szentmiklósi Rapid Open 2 Ώρες 7 λ.
3Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 4 Ώρες 29 λ.
4XXIst Baranya Nemzetkozi Sakkverseny-Hotel Europa Gunarasfürdő -A verseny Tolna megyei állomása: Gunarasfürdő 13 Ώρες 45 λ.
5Hóbagoly FIDE Rapid 2022. február 19. 14 Ώρες 28 λ.
69th Bodrog Kupa Open 14 Ώρες 32 λ.
79th Bodrog Kupa U 1700 14 Ώρες 33 λ.
89th Bodrog Kupa U 1100 14 Ώρες 41 λ.
9Vezerkepzo Winter IM 2022 14 Ώρες 56 λ.
10Heves-Nograd 2021-22 Sakk Csb 21 Ώρες 28 λ.
11Rácz István Emlékverseny 1 Ημέρες 1 Ώρες
12Szolnok Open Garden Hotel Wellness és Konferencia **** 1 Ημέρες 3 Ώρες
13Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** C-csoport ( -2011) 1 Ημέρες 4 Ώρες
14Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** B-csoport (2007-2010) 1 Ημέρες 4 Ώρες
15Régiós Kupa 2021/2022 - 7. verseny *** A-csoport 1 Ημέρες 4 Ώρες
16XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny B-csoport ( -1799) 1 Ημέρες 5 Ώρες
17XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 1 Ημέρες 5 Ώρες
18North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 1 Ημέρες 6 Ώρες
19XV. Csete-Szemesi Attila csapatverseny 1 Ημέρες 16 Ώρες
20Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 1 Ημέρες 16 Ώρες
21Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
22Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
23Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
24Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 1 Ημέρες 20 Ώρες
25GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 1 Ημέρες 21 Ώρες
26Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 1 Ημέρες 22 Ώρες
27GM Szabó+ Sakkfesztivál - GM Szabó László ifjúsági rapidverseny 3 Ημέρες 15 Ώρες
28GM Szabó+ Sakkfesztivál - Magyar Sakkozásért Alapítvány ifjúsági villámversenye 3 Ημέρες 15 Ώρες
29"Karakas Éva 100" Emlékverseny - U14-es egyéni és csapatverseny 3 Ημέρες 15 Ώρες
30X. Fajsz Kupa 2022 3 Ημέρες 16 Ώρες
31Blitz 3 Ημέρες 18 Ώρες
32Villám sakkverseny Félegyházi László Mester emlékére - Debrecen 4 Ημέρες 15 Ώρες
33ÚKSE Cup 2022 8 Ημέρες 17 Ώρες
34ÚKSE Cup B 8 Ημέρες 17 Ώρες
35TFSE Racka Rapid U1600 - január 8 Ημέρες 19 Ώρες
36TFSE Racka Rapid Open - január 8 Ημέρες 19 Ώρες
37Januar Hobagoly Cup – Posa Norbert memorial 8 Ημέρες 21 Ώρες
38X: Fajsz Kupa 2022 Gyerek csoport 9 Ημέρες 19 Ώρες
3927. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS FIÚ 9 Ημέρες 21 Ώρες
4027. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny ALSÓS LÁNY 9 Ημέρες 22 Ώρες
4127. Szalkai Dezső – 6. Tóth György sakkemlékverseny FELSŐS - KÖZÉPISKOLÁS 9 Ημέρες 22 Ώρες
42 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 9 Ημέρες 22 Ώρες
43Vadasz Laszlo Memorial 2022 (A:OPEN) 10 Ημέρες 3 Ώρες
44Karmin blitz Január 10 Ημέρες 14 Ώρες
45MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (nagyok) 12 Ημέρες 18 Ώρες
46MGUK Rapid - III. Csiga Kupa 2022.01.12 (kicsik) 12 Ημέρες 19 Ώρες
47Vasárnap4 Online Versenyek 2022. 13 Ημέρες 5 Ώρες
48MGUK Nyitó Villámverseny - III. Teknős Kupa 2022.01.09 15 Ημέρες 15 Ώρες
49Karmin New Year Blitz 15 Ημέρες 16 Ώρες
50TFSE Racka U2000 értékszámszerző verseny - január 15 Ημέρες 20 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα