Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: FIDE (FID)

Flag FID
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1DIVIDIR CURSO JERONIMO SEGUNDA FUERZA 17 Ώρες 2 λ.
2DIVIDIR CURSO JERONIMO PRIMERA FUERZA 17 Ώρες 5 λ.
3DIVIDIR CURSO JERONIMO TERCERA FUERZA 17 Ώρες 47 λ.
4Réeyta Kobba Suuwak ((Inteligencia del Rey) 2022 20 Ώρες 26 λ.
5Réeyta Kobba Suuwak ((Inteligencia del Rey) 2022 20 Ώρες 27 λ.
6Réeyta Kobba Suuwak ((Inteligencia del Rey) 2022 20 Ώρες 34 λ.
7INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
8INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
9INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
10INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
11INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
12INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
13INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
14INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
15World Youth Chess Championships 2022 - Open 14 2 Ημέρες 6 Ώρες
16World Youth Chess Championships 2022 - Open 16 2 Ημέρες 6 Ώρες
17World Youth Chess Championships 2022 - Open 18 2 Ημέρες 6 Ώρες
18World Youth Chess Championships 2022 - Girls 18 2 Ημέρες 6 Ώρες
19World Youth Chess Championships 2022 - Girls 16 2 Ημέρες 6 Ώρες
20World Youth Chess Championships 2022 - Girls 14 2 Ημέρες 6 Ώρες
212022 Women's Speed Chess Championship Main Event 2 Ημέρες 7 Ώρες
22ZONA A GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Ημέρες 11 Ώρες
23INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 ROUND ROBIN INFANTIL 2 Ημέρες 16 Ώρες
24ACADEMIA HERMAR - LIGA C - 4° TEMPORADA - 2022 2 Ημέρες 19 Ώρες
25ACADEMIA HERMAR - LIGA B - 4° TEMPORADA - 2022 2 Ημέρες 19 Ώρες
26ACADEMIA HERMAR - LIGA A - 4° TEMPORADA - 2022 2 Ημέρες 19 Ώρες
27Torneo amistoso Bacallao-friends 2 Ημέρες 21 Ώρες
28INTERZONAL GAMBITO LATINO (12º Torneo) 2 Ημέρες 21 Ώρες
29ZONA E GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Ημέρες 21 Ώρες
30ZONA D GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Ημέρες 22 Ώρες
31ZONA C GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Ημέρες 22 Ώρες
32ZONA B GAMBITO LATINO (26º Torneo) 2 Ημέρες 22 Ώρες
33INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 2 Ημέρες 22 Ώρες
34INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 2 Ημέρες 23 Ώρες
35INTELIGENCIA DEL REY LOS MOCHIS 2022 2 Ημέρες 23 Ώρες
36TORNEO REEYTA KOBBA SUUWAK ( INTELIGENCIA DEL REY) 3 Ημέρες 1 Ώρες
37TORNEO REEYTA KOBBA SUUWAK ( INTELIGENCIA DEL REY) 3 Ημέρες 1 Ώρες
38TORNEO REEYTA KOBBA SUUWAK ( INTELIGENCIA DEL REY) 3 Ημέρες 1 Ώρες
39TORNEO REEYTA KOBBA SUUWAK ( INTELIGENCIA DEL REY) 3 Ημέρες 1 Ώρες
402nd IPCA WORLD INDIVIDUAL RAPID AND BLITZ CHESS CHAMPIONSHIP 2022 (for the physically disabled) 3 Ημέρες 13 Ώρες
41Jeronimo Hernandez Primera Fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
42JAIME PALAFOX PRACTICA 1 TORNEO SUIZO dividir 5 Ημέρες 2 Ώρες
43Torneo de Blitz Ajedrez Salida 1a fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
44LUIS LEYVA PRIMERA 5 Ημέρες 2 Ώρες
45LUIS LEYVA TERCERA 5 Ημέρες 2 Ώρες
46LUIS LEYVA DIVIDIR 5 Ημέρες 2 Ώρες
47Angel Gutierrez Segura Suizo dividir Tercera Fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
48Angel Gutierrez Segura Suizo dividir Segunda Fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
49Angel Gutierrez Segura Suizo dividir Primera Fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
50Torneo de Blitz Ajedrez Salida 3a fuerza 5 Ημέρες 2 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα