Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Estonia (EST)

Flag EST
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Open Youth Tournament "Tallinn-August-2022" 10 Ώρες 3 λ.
212th Lev Braschinsky Rapid Chess Memorial Tournament 14 Ώρες 22 λ.
3Värska Originaal A Turniir 5 Ημέρες 8 Ώρες
4Värska Originaal B turniir 5 Ημέρες 10 Ώρες
5Aljase IV turniir 5 Ημέρες 11 Ώρες
6The White Lady of Haapsalu A-tournament 5 Ημέρες 12 Ώρες
7The White Lady of Haapsalu B-tournament 5 Ημέρες 12 Ώρες
8Sireli IV kiirmaleturniir 2022 6 Ημέρες 7 Ώρες
9Karksi Ratsu 6 Ημέρες 9 Ώρες
10Eesti Liikumis- ja Spordifestivali kiirmaleturniir / Elva linna lahtised MV-d 19 Ημέρες 10 Ώρες
11Open Youth Tournament "Tallinn-Juuli-2022" 19 Ημέρες 11 Ώρες
12Estonian Senior Blitz Championships 2022 26 Ημέρες 6 Ώρες
13Estonian Club Blitz Championships 2022 26 Ημέρες 10 Ώρες
14Paul Kerese mälestusfestival 2022 (VÄLKTURNIIR) 26 Ημέρες 13 Ώρες
15Estonian Blitz Championships 2022 26 Ημέρες 14 Ώρες
16Estonian Women Blitz Championships 2022 26 Ημέρες 14 Ώρες
17Paul Kerese mälestusfestival 2022 (KIIRTURNIIR) 27 Ημέρες 9 Ώρες
18Estonian U18 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
19Estonian U16 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
20Estonian U14 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
21Estonian U12 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
22Estonian U10 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
23Estonian U8 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
24Estonian G16 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
25Estonian G14 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
26Estonian G12 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
27Estonian G10 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
28Estonian G8 Blitz Championships 2022 27 Ημέρες 10 Ώρες
29Paul Kerese mälestusfestival 2022 Classic Open 27 Ημέρες 14 Ώρες
30Estonian Club Rapid Championships 2022 34 Ημέρες 9 Ώρες
31C'est La Vie välkmaleturniir 2022 35 Ημέρες 5 Ώρες
3256th Ilmar Raud Memorial Tournament 40 Ημέρες 10 Ώρες
3332. Paul Kerese mälestusturniir Raplas 41 Ημέρες 12 Ώρες
34Ilmar Raud Memorial 2022 Blitz 41 Ημέρες 18 Ώρες
3532nd NATO Chess Championship 46 Ημέρες 12 Ώρες
362nd Heldur Valgmae Memorial Tournament 48 Ημέρες 8 Ώρες
3732nd NATO Chess Championship 49 Ημέρες 14 Ώρες
38Tartu Koolide Karikas 67 Ημέρες 8 Ώρες
39Tartu Suvi 2022 Välkturniir 68 Ημέρες 12 Ώρες
40Tartu Suvi 2022 Kiirturniir 69 Ημέρες 10 Ώρες
41Kose valla 2022. aasta malemeistrivõistlused (kiirmale) 69 Ημέρες 12 Ώρες
4251st "Saaremaa Cup" chess tournament 72 Ημέρες 11 Ώρες
43Admirals Groupi välkturniir 73 Ημέρες 8 Ώρες
44III Saaremaa Coop Chess Festival - Rapid Tournament 75 Ημέρες 12 Ώρες
45Eesti maleklubide 2022. aasta võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales kuni 14 76 Ημέρες 10 Ώρες
46III Saaremaa Coop Chess Festival - Blitz Tournament 77 Ημέρες 6 Ώρες
47Paul Kerese tänava X maleturniir 82 Ημέρες 14 Ώρες
48Paul Kerese tänava X maleturniir - noorteturniir 83 Ημέρες 8 Ώρες
49Reedene Turniir 7 84 Ημέρες 7 Ώρες
50Eesti noorte 2022. aasta meistrivõistlused - U14 89 Ημέρες 8 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα