Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Dominican Republic (DOM)

Flag DOM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo suizo por equipos) 5 Ώρες 54 λ.
2Torneo Round Robin por equipos 6 Ώρες 57 λ.
3Torneo Round Robin 21.01.2022 7 Ώρες 34 λ.
4Torneo Provincial De La Altagracia 2022 10 Ώρες 37 λ.
5Provincial Espaillat 2022 11 Ώρες 33 λ.
6TORNEO PROVINCIAL ABSOLUTO LA ROMANA 2022 12 Ώρες 46 λ.
7XI TORNEO PROVINCIAL SEIBO 2021-2022 1 Ημέρες 12 Ώρες
8Torneo Sistema suizo (con desempate por equipos) 2 Ημέρες 10 Ώρες
9Torneo de prueba de curso SM yonathan Mejia 21.01.2022 2 Ημέρες 14 Ώρες
10TORNEO DE AJEDREZ DISTRITAL 2021 2 Ημέρες 14 Ώρες
11Torneo Strong Chess Version 13 3 Ημέρες 16 Ώρες
121er Stron Chess Sub 2000 Grupo A 7 Ημέρες 11 Ώρες
131er Stron Chess Sub 2000 Grupo B 7 Ημέρες 18 Ώρες
14Torneo Provincial De Maria Trinidad Sanchez 2022 11 Ημέρες 15 Ώρες
15Torneo Nacional Masculino 2021 12 Ημέρες 2 Ώρες
16Campeonato Provincial Espaillat 12 Ημέρες 2 Ώρες
17Campeonato Nacional Femenino 2021 12 Ημέρες 2 Ώρες
18Unidad y Esperanza 13 Ημέρες
19Torneo Santiago Retorna 13 Ημέρες
20Torneo Provincial La Romana 2021 13 Ημέρες
21Torneo Abierto Sub-2000 (2021) 13 Ημέρες
22Sub-Zonal 2.3.5 Femenino 2021 13 Ημέρες
23Sub-Zonal 2.3.5 Absoluto 2021 13 Ημέρες
24Nacional Universitario Por Equipos 2021 ( Masculino ) 13 Ημέρες
25Nacional Universitario Por Equipos 2021 ( Femenino ) 13 Ημέρες
26Copa Tucan 2021 13 Ημέρες
27Campeonato Provincial Valverde 2021 13 Ημέρες
28Campeonato Provincial De San Cristobal 13 Ημέρες
29Torneo Cerrado Hector J. Diaz 14 Ημέρες 18 Ώρες
301er Stron Chess Sub 2000 Grupo B 16 Ημέρες 9 Ώρες
311er Stron Chess Sub 2000 Grupo A 16 Ημέρες 10 Ώρες
32Torneo Provincial Navideño Provincia Hermana Mirabal 2022 Categoria Open 21 Ημέρες 18 Ώρες
33Torneo Provincial Navideño Provincia Hermana Mirabal 2022 Categoria B 21 Ημέρες 18 Ώρες
34Torneo Provincial Navideño Provincia Hermana Mirabal 2022 Categoria C 21 Ημέρες 19 Ώρες
35Campeonato Provincial Miguel Ciprian In Memoriam 23 Ημέρες 14 Ώρες
36Torneo Blitz Navideño Puerto Plata 2021 28 Ημέρες 10 Ώρες
3714vo Torneo Provincial Navideño Monte Plata 2021 28 Ημέρες 12 Ώρες
38TORNEO NAVIDENO ASOPAO DE LA PROVINCIA DUARTE 28 Ημέρες 15 Ώρες
39TORNEO DE AJEDREZ DISTRITAL 2021 32 Ημέρες 10 Ώρες
40Torneo Tradicional Navideño Nagua 2021 35 Ημέρες 15 Ώρες
41Torneo Navideno Santiago 2021 36 Ημέρες 11 Ώρες
4240vo Campeonato Superior La Vega 2021 36 Ημέρες 22 Ώρες
43Torneo de Ajedrez Genius Academy 2021 Categoria U14-18 41 Ημέρες 19 Ώρες
44Torneo de Ajedrez Genius Academy 2021 Categoria U12 41 Ημέρες 19 Ώρες
45Torneo de Ajedrez Genius Academy 2021 Categoria U10 41 Ημέρες 19 Ώρες
46Torneo de Ajedrez Genius Academy 2021 Categoria U8 41 Ημέρες 19 Ώρες
47VIII Torneo De Ajedrez Blitz Por Equipos 42 Ημέρες 16 Ώρες
48TORNEO PROVINCIAL SANCHEZ RAMIREZ 2021 45 Ημέρες 16 Ώρες
49Strong Chess XII 46 Ημέρες 19 Ώρες
50Copa Navidena Elite 2021 49 Ημέρες 13 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα