Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Cuba (CUB)

Flag CUB
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Tomas Jimenez 2022 14 Ώρες 56 λ.
2Guillermo Garcia 29th (Open) 10 Ημέρες 18 Ώρες
3Guillermo Garcia 29th (Mixto) 10 Ημέρες 18 Ώρες
4Guillermo Garcia 29th (Elite) 10 Ημέρες 18 Ώρες
5Guillermo Garcia 29th (Premier) 10 Ημέρες 18 Ώρες
6Guillermo Garcia 29th Sub-16 12 Ημέρες 14 Ώρες
7Guillermo Garcia 29th Sub-12 12 Ημέρες 14 Ώρες
8Internacional (Blitz) Ajeduni 2022 17 Ημέρες 8 Ώρες
9Internacional por Equipos Ajeduni 2022 21 Ημέρες 7 Ώρες
10LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Premier - 2022 21 Ημέρες 10 Ώρες
1155 Capablanca in Memoriam - Open 2022 La Habana CUB 21 Ημέρες 10 Ώρες
12LV Torneo Internacional Capablanca in Memoriam - Grupo Elite - 2022 21 Ημέρες 11 Ώρες
1355 Capablanca in Memoriam - Senior La Habana CUB 21 Ημέρες 13 Ώρες
14Buscando un Capablanca 2022 (Sub-16) 21 Ημέρες 16 Ώρες
15Buscando un Capablanca 2022 (Sub-12) 21 Ημέρες 17 Ώρες
16Final Provincial Juvenil LHA 40 Ημέρες 12 Ώρες
17Memorial 9 de Abril 2022 (A) 44 Ημέρες 19 Ώρες
18Memorial 9 de Abril Open 44 Ημέρες 19 Ώρες
19Memorial 9 de Abril 2022 (B) 44 Ημέρες 20 Ώρες
20Memorial 9 de Abril 2022 (C) 44 Ημέρες 20 Ώρες
21Maria Teresa Mora Blitz 2022 52 Ημέρες 10 Ώρες
22Maria Teresa Mora por Equipos 52 Ημέρες 11 Ώρες
23Maria Teresa Mora - Blitz Desarrollo 52 Ημέρες 19 Ώρες
24Final Provincial Escolar LHA 53 Ημέρες 10 Ώρες
25Atenas de Cuba 2022 (Elite) 55 Ημέρες 15 Ώρες
26Torneo Atenas de Cuba 55 Ημέρες 15 Ώρες
27Maria Teresa Mora Abierto JUVENIL 61 Ημέρες 12 Ώρες
28Campeonato Nacional Absoluto 2022 65 Ημέρες 19 Ώρες
29Campeonato Nacional Discapacitados Cuba 2022 75 Ημέρες 16 Ώρες
30Campeonato Nacional Absoluto Blitz Cuba 2022 76 Ημέρες 10 Ώρες
31Gilberto Garcia Blitz - Equipos 79 Ημέρες 19 Ώρες
32Ciudad Heroe 2022 80 Ημέρες 11 Ώρες
33Gilberto Garcia Blitz - Desarrollo 80 Ημέρες 19 Ώρες
34IV Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 82 Ημέρες 10 Ώρες
35Paralimpiada Nacional 2022 82 Ημέρες 16 Ώρες
36III Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas 82 Ημέρες 18 Ώρες
37Gilberto Garcia in Memoriam - Rapidas 84 Ημέρες 13 Ώρες
38El Nino de la Bota 2022 (Elite) 86 Ημέρες 14 Ώρες
39El Nino de la Bota 2022 (Open) 87 Ημέρες 13 Ώρες
40Campeonato Nacional Femenino Blitz Cuba 2022 94 Ημέρες 12 Ώρες
41Campeonato Nacional Femenino Cuba 2022 96 Ημέρες 13 Ώρες
42Clasificatorio Desempate Blitz Femenino Ko 98 Ημέρες 14 Ώρες
43Clasificatorio Desempate Rapidas Femenino Ko 98 Ημέρες 14 Ώρες
44Aniversario 508 de la Villa (Sub-12) 102 Ημέρες 22 Ώρες
45Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-6) 102 Ημέρες 22 Ώρες
46Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-5) 102 Ημέρες 22 Ώρες
47Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-4) 102 Ημέρες 22 Ώρες
48Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-3) 102 Ημέρες 22 Ώρες
49Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-2) 102 Ημέρες 22 Ώρες
50Aniversario 508 de la Villa Camaguey (G-1) 102 Ημέρες 22 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα