Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Colombia (COL)

Flag COL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Copa UDI Estudiantil Sub 18 de Ajedrez Eliminatoria 2 Barrancabermeja (Mayo 21) 3 Λεπτά
2Festival Infantil Regional Urabaches Turbo 7 Ώρες 26 λ.
3II Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 7 Ώρες 34 λ.
4I Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 7 Ώρες 35 λ.
5TORNEO A FESTIVAL REGIONAL TURBO URABACHESS SUIZO INDIVIDUAL 8 Ώρες 18 λ.
6ITT Festival Latinoamericano de Ajedrez GM Gildardo Garcia In memorian 9 Ώρες 55 λ.
7IRT Latinoamericano de Ajedrez Sub-2000 9 Ώρες 57 λ.
8Departamental Intercolegiado Infantil Masculino SANTANDER 2021 13 Ώρες 24 λ.
9IRT de Segunda Categoria Elo 2000 Medellin 2022 13 Ώρες 30 λ.
10IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U17 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 13 Ώρες 52 λ.
11IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U14 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 13 Ώρες 52 λ.
12IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U12 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 13 Ώρες 52 λ.
13IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U10 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 13 Ώρες 52 λ.
14IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U08 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 13 Ώρες 52 λ.
15IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U17 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 14 Ώρες 50 λ.
16IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U14 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 14 Ώρες 52 λ.
17IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U12 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 14 Ώρες 52 λ.
18IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U10 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 14 Ώρες 53 λ.
19IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U8 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 14 Ώρες 53 λ.
20V Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 19 Ώρες 40 λ.
21IV Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 19 Ώρες 46 λ.
22III Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 19 Ώρες 47 λ.
23Departamental Intercolegiado Infantil Femenino SANTANDER 2021 1 Ημέρες 1 Ώρες
24Torneo Cerrado Blitz In Memoriam Irvin Gomez ATL 1 Ημέρες 9 Ώρες
25Juegos Universitarios Ascun Nodo Oriente Fase Zonal Masculino Blitz Santander 2 Ημέρες 18 Ώρες
26Juegos Universitarios Ascun Nodo Oriente Fase Zonal Masculino Santander 2022 4 Ημέρες 12 Ώρες
27Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 4 Ημέρες 12 Ώρες
28Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 Femenino 4 Ημέρες 12 Ώρες
29Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 20 4 Ημέρες 14 Ώρες
30Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 15 4 Ημέρες 14 Ώρες
31Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 12 4 Ημέρες 14 Ώρες
32Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 10 4 Ημέρες 14 Ώρες
33Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 8 4 Ημέρες 15 Ώρες
34SEMI-CLASICO MAYO CALI C.C CARRERA 4 Ημέρες 16 Ώρες
35Interclases Infantil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 4 Ημέρες 19 Ώρες
36Interclases Juvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 4 Ημέρες 19 Ώρες
37Interclases Femenino Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 4 Ημέρες 19 Ώρες
38Interclases Prejuvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 4 Ημέρες 20 Ώρες
39Interclases Juvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 4 Ημέρες 20 Ώρες
40Torneo Cooperativa Multiactiva Confialianza 5 Ημέρες 11 Ώρες
41CLASIFICATORIO FESTIVAL DE TURBO Suizo individual 5 Ημέρες 13 Ώρες
42Copa UDI Estudiantil Sub 18 de Ajedrez Eliminatoria 1 San Gil (Sabado MAYO 14) 5 Ημέρες 14 Ώρες
43Torneo Universitario Nodo Occidente de Ajedrez Blitz Masculino Valle 2022 6 Ημέρες 13 Ώρες
44Torneo Universitario Nodo Occidente de Ajedrez Blitz Femenino Valle 2022 6 Ημέρες 14 Ώρες
45Torneo Universitario Nodo Occidente de Ajedrez Clasico Femenino Valle 2022 6 Ημέρες 18 Ώρες
46Torneo Universitario Nodo Occidente de Ajedrez Clasico Masculino Valle 2022 6 Ημέρες 18 Ώρες
47I Parada Gran Prix JJNN 2023 Liga Ajedrez de Boyaca Activo - Club Evanto Paipa 9 Ημέρες 11 Ώρες
48I Parada Gran Prix JJNN 2023 Liga Ajedrez de Boyaca Blitz - Club Evanto Paipa 10 Ημέρες 15 Ώρες
49Campeonato Nacional Sub 14 ABSOLUTO 2022 11 Ημέρες 12 Ώρες
50ABIERTO INMEMORIAN "PAUL MORPHY" Puerto L√≥pez Meta - Mayo 7 y 8 de 2022 11 Ημέρες 13 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα