Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Chile (CHI)

Flag CHI
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo Open de Invierno Club de Ajedrez Osorno 2022 3 Ώρες 54 λ.
2III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-18 4 Ώρες 14 λ.
3III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-12 4 Ώρες 15 λ.
4III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-10 4 Ώρες 15 λ.
5III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-8 4 Ώρες 15 λ.
6III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-6 4 Ώρες 16 λ.
7Torneo Round Robin Quilpue 2022 6 Ώρες 3 λ.
82DO REDAO OPEN 6 Ώρες 18 λ.
92DO REDAO SUB 18 6 Ώρες 19 λ.
102DO REDAO SUB 16 6 Ώρες 19 λ.
112DO REDAO SUB 14 6 Ώρες 20 λ.
122DO REDAO SUB 12 6 Ώρες 21 λ.
132DO REDAO SUB 10 6 Ώρες 21 λ.
142DO REDAO SUB 08 6 Ώρες 22 λ.
151ER REDAO OPEN 6 Ώρες 23 λ.
161ER REDAO SUB 16-18 6 Ώρες 24 λ.
171ER REDAO SUB 14 6 Ώρες 24 λ.
181ER REDAO SUB 12 6 Ώρες 25 λ.
191ER REDAO SUB 10 6 Ώρες 26 λ.
201ER REDAO SUB 08 6 Ώρες 26 λ.
21FENAUDE 2° Ranking 8 Ώρες 35 λ.
22TORNEO COMUNAL DE JUEGOS DEPORTIVOS ESCOLARES DEL IND LOS ANGELES - DAMAS 12 Ώρες 33 λ.
23TORNEO ESCOLAR SUB-14 FIDE CATEGORÍA VARONES 16 Ώρες 20 λ.
24TORNEO ESCOLAR SUB-14 FIDE CATEGORÍA DAMAS 16 Ώρες 21 λ.
25CLUB DE AJEDREZ CHILE - XI Torneo Interclubes 2022 Sub 2400 1 Ημέρες 6 Ώρες
26Activo 17 Junio 2 Ημέρες 4 Ώρες
27Torneo CODEBECH Mayo 2022 2 Ημέρες 4 Ώρες
28Activo 17 Junio 2 Ημέρες 5 Ώρες
29IRT JUNIO 2022 CLUB CHESS MAIPU 2 Ημέρες 5 Ώρες
30Blitz miércoles 22-06-2022 2 Ημέρες 7 Ώρες
31TALLER RAPIDO RECREATIVO 2 Ημέρες 8 Ώρες
3235ª Liga Chessmaster Junio - Julio 2022 4 Ημέρες 23 Ώρες
3335ª Liga Chessmaster - Segunda Division Junio Julio 2022 4 Ημέρες 23 Ώρες
34Torneo Mayor de Temuco Cesar Hidalgo Momberg 5 Ημέρες 6 Ώρες
35TORNEO ABIERTO BLITZ PLAZA DE ARMAS III 5 Ημέρες 10 Ώρες
36Nacional de Ajedrez Blitz FINTUAL - AJEFECH 2022 5 Ημέρες 11 Ώρες
37CLUB RECOLETA RAPIDO ADIOS OTOÑO 2022 5 Ημέρες 14 Ώρες
382da Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 1ero a 4to Basico 5 Ημέρες 20 Ώρες
392era Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 5to a 8vo basico 5 Ημέρες 21 Ώρες
402da Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 1ero a 4to Medio 5 Ημέρες 21 Ώρες
41II Etapa Circuito MundoAjedrez, Sub18, 18-06-2022 Arena Puerto Montt 6 Ημέρες
42II Etapa Circuito MundoAjedrez, Todo Competidor, 18-06-2022 Arena Puerto Montt 6 Ημέρες
43451° Mall Florida Center y 2a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 6 Ημέρες 6 Ώρες
44CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Rapido 18 de Junio 6 Ημέρες 7 Ώρες
4524° Torneo Rapido CAOH 6 Ημέρες 9 Ώρες
46Nacional de Ajedrez Rápido FINTUAL - AJEFECH 2022 6 Ημέρες 9 Ώρες
472da Fecha Torneo Escolar Ajedrez Region de los Rios 2022 CAT 1ero a 4to Medio 6 Ημέρες 11 Ώρες
48Campeonato Ajedrez Temuco UniverCiudad 6 Ημέρες 12 Ώρες
49CAMPEONATO DE AJEDREZ ESTABLECIMIENTOS MUNICIPALIZADOS CATEGORIA VARONES 6 Ημέρες 15 Ώρες
50CAMPEONATO DE AJEDREZ ESTABLECIMIENTOS MUNICIPALIZADOS CATEGORIA DAMAS 6 Ημέρες 16 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα