Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 1 Λεπτά
2FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 2 Λεπτά
3FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 2 Λεπτά
4Битката за Троян 25-26.06.2022 16 Λεπτά
5II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 30 Λεπτά
6Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 1 Ώρες 26 λ.
7International Chess Tournament Albena Cup 1 Ώρες 51 λ.
8II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 11 Ώρες 41 λ.
9Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 11 Ώρες 41 λ.
10IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 11 Ώρες 42 λ.
11IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 11 Ώρες 42 λ.
12XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 11 Ώρες 42 λ.
13XIX Международен турнир "Сини камъни" 11 Ώρες 42 λ.
14III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 11 Ώρες 43 λ.
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 11 Ώρες 43 λ.
16III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 11 Ώρες 43 λ.
17International Chess Tournament Albena Cup 11 Ώρες 49 λ.
18Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 13 Ώρες 34 λ.
1944th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 15 Ώρες 27 λ.
202-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 16 Ώρες 11 λ.
212-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 16 Ώρες 14 λ.
22Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 17 Ώρες
23Ovanezov 1 Ημέρες 14 Ώρες
24Shahdom Ovanezov, 23.06.2022г., 18.30h 1 Ημέρες 18 Ώρες
25CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 1 Ημέρες 23 Ώρες
26Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 2 Ημέρες 22 Ώρες
27Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 2 Ημέρες 22 Ώρες
28National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 3 Ημέρες 12 Ώρες
29Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 3 Ημέρες 16 Ώρες
30Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 3 Ημέρες 16 Ώρες
31Belogradchik open 9 July 2022 3 Ημέρες 18 Ώρες
32Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 3 Ημέρες 21 Ώρες
33Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 3 Ημέρες 21 Ώρες
34DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 4 Ημέρες 15 Ώρες
35Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 5 Ημέρες 20 Ώρες
36ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 6 Ημέρες 19 Ώρες
37Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 6 Ημέρες 20 Ώρες
38Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 6 Ημέρες 20 Ώρες
39Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 6 Ημέρες 22 Ώρες
40Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 8 Ημέρες 14 Ώρες
41Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 9 Ημέρες 21 Ώρες
42DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 10 Ημέρες
43DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 10 Ημέρες
44DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 10 Ημέρες
45DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 10 Ημέρες 2 Ώρες
46Ropotamo blitz, 11.06.2022 13 Ημέρες 12 Ώρες
47DIP B10 Rapid 2022/06/11/ KK"Albena" hotel Dobrudzha 13 Ημέρες 16 Ώρες
48DIP B8 Rapid 2022.06.11 KK Albena hotel Dobrudzha 13 Ημέρες 17 Ώρες
49DIP G10 Rapid 2022.06.11 KK Albena hotel Dobrudzha 13 Ημέρες 17 Ώρες
50Ямбол ОДК - по случай денят на Ямбол 13 Ημέρες 23 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα