Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 10 Ώρες 28 λ.
2Second Sunday GM Norm Tournament, 15-20 may 2022 Nakhchivan 11 Ώρες 41 λ.
3PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May II dərəcə təsnifat turniri Saat 14.30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 13 Ώρες 50 λ.
4PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 13 Ώρες 50 λ.
5PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 13 Ώρες 50 λ.
6XXI Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi 14 Ώρες 51 λ.
7Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 14 Ώρες 53 λ.
8Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 14 Ώρες 53 λ.
9Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 14 Ώρες 53 λ.
10Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş oğlanlar 14 Ώρες 53 λ.
11Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş oğlanlar 14 Ώρες 54 λ.
12Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş qızlar 14 Ώρες 54 λ.
13Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş qızlar 14 Ώρες 54 λ.
14Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş qızlar 14 Ώρες 54 λ.
15Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 14 yaş qızlar 14 Ώρες 54 λ.
16Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 16 yaş qızlar 14 Ώρες 54 λ.
17Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 16 Ώρες 39 λ.
182014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 17 Ώρες 42 λ.
19"Şah Klub" 4-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 15:00 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 18 Ώρες 35 λ.
20"Şah Klub" 3-dərərcə təsnifat turniri.Bakı Gənclər Mərkəzi 03-05 iyun saat 16:30 Əlaqə: (055) 224 72 77, (050) 524 72 77 18 Ώρες 35 λ.
212014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 19 Ώρες 8 λ.
22Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28,29 Iyun 4,5,11 (Saat15:30) 1 Ημέρες 15 Ώρες
23Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 1 Ημέρες 15 Ώρες
24Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 MAY (Saat 10:00) 1 Ημέρες 15 Ώρες
25Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Ημέρες 16 Ώρες
26Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Ημέρες 16 Ώρες
27Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Ημέρες 16 Ώρες
28Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 1 Ημέρες 17 Ώρες
29Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 1 Ημέρες 17 Ώρες
30Chess Master 28 filiali 22 May 14;00 Rapid 0505808087 1 Ημέρες 17 Ώρες
31Elfim Günəşli II dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 Ημέρες 20 Ώρες
32Elfim Günəşli III dərəcə turniri 15 İyun 13:00 1 Ημέρες 20 Ώρες
33Elfim Günəşli IV dərəcə turniri 15 İyun 10:00 1 Ημέρες 20 Ώρες
344 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 1 Ημέρες 20 Ώρες
354 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 1 Ημέρες 20 Ώρες
364 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 1 Ημέρες 20 Ώρες
373 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 1 Ημέρες 21 Ώρες
383 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir. 23.05.2022 saat 15:00 1 Ημέρες 21 Ώρες
393 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 1 Ημέρες 21 Ώρες
40ŞƏKİ. Mərhum Elvin Məmmədovun xatirəsinə həsr edilmiş 5-yaş qrupu üzrə xatirə turniri. 2 Ημέρες 17 Ώρες
413 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 2 Ημέρες 20 Ώρες
423 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 2 Ημέρες 20 Ώρες
433 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May- Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.05.2022 saat 15:00 2 Ημέρες 20 Ώρες
44Chess Master 28 may filiali ll Derece mayin 20,21,22 0505808087 3 Ημέρες 11 Ώρες
45Chess Master 28 may filiali lll Derece mayin 20,21,22 0505808087 3 Ημέρες 12 Ώρες
463 nömrəli RIOEUGIŞM - III Dərəcə. Nerimanov rayon.Əlaqə: 051 5599266 3 Ημέρες 14 Ώρες
473 nömrəli RIOEUGIŞM - IV Dərəcə. Nerimanov rayon.Əlaqə: 051 5599266 3 Ημέρες 14 Ώρες
48Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş qızlar 4 Ημέρες 11 Ώρες
49Milli Qehreman Albert Aqarunovun adina 154 mekteb lV Derece Turniri mayin 13,14,15 0703808487 4 Ημέρες 14 Ώρες
50AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU - Təsnifat Yarışı, 07,08,14,15 May 2022 14:30-DA II DƏRƏCƏ 055 540 44 02 4 Ημέρες 16 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα