Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Austria (AUT)

Flag AUT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Test Single Swiss-System 8 Ώρες
2Kaderblitz Semester-Closing 2/22 13 Ώρες 47 λ.
3Internationales SchachTennis Masters 2022 2 Ημέρες 8 Ώρες
4tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe A 2 Ημέρες 11 Ώρες
5tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe B 2 Ημέρες 12 Ώρες
6tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe D 2 Ημέρες 13 Ώρες
7tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe E 2 Ημέρες 13 Ώρες
8tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe F 2 Ημέρες 13 Ώρες
9Hietzinger A-Turnier offen 2 Ημέρες 19 Ώρες
10Hietzinger B-Turnier < 1700 Elo 2 Ημέρες 19 Ώρες
1141. Hietzinger Schnellschachturnier 3 Ημέρες 12 Ώρες
1230. Activity-Cup 3 Ημέρες 15 Ώρες
13tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe C 4 Ημέρες 18 Ώρες
141. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub A Turnier 5 Ημέρες 20 Ώρες
151. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub B - Turnier 5 Ημέρες 20 Ώρες
16SCD - Schnellschach Meisterschaft 2022 Ferdinand Peitl Cup 6 Ημέρες 20 Ώρες
171. KJSV Amateur-Schachopen Neubau 8 Ημέρες 19 Ώρες
18Klassenmeisterschaft Franklin 2022 9 Ημέρες 18 Ώρες
1940. Hietzinger Schnellschachturnier 10 Ημέρες 1 Ώρες
2039. Hietzinger Schnellschachturnier 10 Ημέρες 20 Ώρες
2154. Clubmeisterschaft des SCDonaustadt 2022 14 Ημέρες 14 Ώρες
22SPIDS KInderschachfest 2022 19 Ημέρες 20 Ώρες
23Test Sinlge Round Robin 25 Ημέρες 17 Ώρες
2438. Hietzinger Schnellschachturnier 26 Ημέρες 22 Ώρες
2537. Hietzinger Schnellschachturnier 26 Ημέρες 22 Ώρες
26Test Single Swiss-System 30 Ημέρες 11 Ώρες
27Test Team Round robin 31 Ημέρες 21 Ώρες
28Test Single Swiss-System 32 Ημέρες 14 Ώρες
296. SPIDS Mädchenschachtag 2022 34 Ημέρες 16 Ώρες
30Studenten Schach Meisterschaft 2022 36 Ημέρες 10 Ώρες
31Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 3 - Nachtrag von 09.12.2021 36 Ημέρες 13 Ώρες
32Test Sinlge Round Robin 38 Ημέρες 5 Ώρες
33Amateure OPEN 2022 45 Ημέρες
341. Dekron Cup Gruppe B 46 Ημέρες
351. Activity-Kombi: Kings & Queens (Schnellschach) 46 Ημέρες 15 Ώρες
361. Dekron Cup Gruppe A 46 Ημέρες 23 Ώρες
371. Dekron Cup Gruppe C 47 Ημέρες
381. Activity-Kombi: Kings & Queens (Turnierschach) 47 Ημέρες 17 Ώρες
391. Dekron Cup Gruppe E 47 Ημέρες 22 Ώρες
401. Dekron Cup Gruppe D 47 Ημέρες 22 Ώρες
41Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe II (Oberstufe) Finale 48 Ημέρες 14 Ώρες
42Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe A 48 Ημέρες 14 Ώρες
43Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I+II (Unterstufe+Oberstufe) Mädchen Finale 48 Ημέρες 14 Ώρες
44Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 5-8 48 Ημέρες 15 Ώρες
45Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 9-12 48 Ημέρες 15 Ώρες
46Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe B 48 Ημέρες 15 Ώρες
47Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 1-4 57 Ημέρες 10 Ώρες
48Test Single Swiss-System 59 Ημέρες 20 Ώρες
49Test Sinlge Round Robin 62 Ημέρες 23 Ώρες
50Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Volksschule Finale 63 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα