Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Austria (AUT)

Flag AUT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Wiener Landesmeisterschaft U12/U14 2 Ώρες 46 λ.
2Wiener Landesmeisterschaft U08/U10 2 Ώρες 47 λ.
36. BodenseeOPEN 4 Ώρες 6 λ.
45. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe A 6 Ώρες 2 λ.
55. Internationales Raiffeisen Jugendschachturnier Fürstenfeld Gruppe B 6 Ώρες 2 λ.
6Kreis Süd Einzelmeisterschaften 2022 Fürstenfeld 6 Ώρες 3 λ.
7tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe H 13 Ώρες 12 λ.
8tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe G 13 Ώρες 12 λ.
9tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe F 13 Ώρες 13 λ.
10tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe E 13 Ώρες 13 λ.
11tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe D 13 Ώρες 13 λ.
12tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe C 13 Ώρες 14 λ.
13tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe B 13 Ώρες 14 λ.
14tschaturanga Wintercup 2022 Gruppe A 13 Ώρες 14 λ.
1514. Salzkammergut Schachopen 2022 (B-Turnier unter 2000 FIDE-Elo) 1 Ημέρες 1 Ώρες
1614. Salzkammergut Schachopen 2022 (D-Turnier unter 1500 nat. Elo) 1 Ημέρες 1 Ώρες
17Int. Bodensee-Seniorenopen 1 Ημέρες 3 Ώρες
182. BUNDESLIGA MITTE 2021/2022 1 Ημέρες 5 Ώρες
19NÖ Landesliga 2021/2022 1 Ημέρες 14 Ώρες
2031. Int. Open Feffernitz 2022 1 Ημέρες 15 Ώρες
2131. Int. Open Feffernitz 2022 - B-Gruppe 1 Ημέρες 15 Ώρες
22Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 2. Klasse Süd 1 Ημέρες 17 Ώρες
231. Frauen Bundesliga 2021/2022 1 Ημέρες 21 Ώρες
24Bezirksliga West Kärnten 2021/22 2 Ημέρες
251. Klasse Kärnten 2021/22 2 Ημέρες
26AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE OST 2 Ημέρες 1 Ώρες
27AUT STMK 2122 SUED 1. KLASSE SUEDWEST 2 Ημέρες 1 Ώρες
28Bezirksliga Ost Kärnten 2021/22 2 Ημέρες 2 Ώρες
29Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 2. Klasse Nord 2 Ημέρες 2 Ώρες
30Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 B-Liga 2 Ημέρες 2 Ώρες
31Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 Landesliga 2 Ημέρες 2 Ώρες
32Weinviertler Jugendliga U16 2021/22 2 Ημέρες 19 Ώρες
33Test Sinlge Round Robin 2 Ημέρες 20 Ώρες
34NÖ Weinviertel 3.Klasse 2021/22 3 Ημέρες 1 Ώρες
3516. Dellach-Open 2021 3 Ημέρες 1 Ώρες
3619. Schachopen Semriach - B Turnier 3 Ημέρες 19 Ώρες
3719. Schachopen Semriach - A Turnier 3 Ημέρες 19 Ώρες
38AUT STMK 2122 SUED 2. KLASSE SUEDWEST 3 Ημέρες 19 Ώρες
39AUT STMK 2122 SUED KREISLIGA 3 Ημέρες 19 Ώρες
40AUT STMK 2122 Steirische Landesliga 3 Ημέρες 19 Ώρες
41Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 4 4 Ημέρες 15 Ώρες
42Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 3 4 Ημέρες 16 Ώρες
43IM Tournament Vienna 02/2022 5 Ημέρες 14 Ώρες
441. Bundesliga 2021/2022 5 Ημέρες 17 Ώρες
45Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U10m) 6 Ημέρες 17 Ώρες
46Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U12m) 6 Ημέρες 17 Ώρες
47Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U14m) 6 Ημέρες 17 Ώρες
48Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U16m) 6 Ημέρες 17 Ώρες
49Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18m) 6 Ημέρες 17 Ώρες
50Salzburger Jugendlandesmeisterschaft 2022 (Gruppe U18w) 6 Ημέρες 17 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα