Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Armenia (ARM)

Flag ARM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
13-րդ կարգի որակավորման մրցաշար քաղաք Արտաշատ 25 Λεπτά
2Արագ շախմատի մրցաշար ՄՀՏ 1 Ώρες 2 λ.
33rd Stepan Avagyan Memorial - RR 15 Ώρες 44 λ.
42-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կապան 16 Ώρες 32 λ.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ Քաջարանի մասնաճյուղ 16 Ώρες 59 λ.
64-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 17 Ώρες 59 λ.
73-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։ Տավուշի մարզ / Դիլիջան 18 Ώρες 36 λ.
8Որակավորման մրցաշար - Կապան (ՀՇԱ) 19 Ώρες 20 λ.
94-րդ կարգ Աջափնյակ 21.06.2022թ. Ա. խումբ 19 Ώρες 23 λ.
10Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի II կարգայիններ 19 Ώρες 29 λ.
113 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 19 Ώρες 47 λ.
12T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 19 Ώρες 55 λ.
13T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 20 Ώρες 2 λ.
14Ամառային որակավորման մրցաշար 2022թ. 20 Ώρες 3 λ.
15Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 20 Ώρες 52 λ.
162-րդ կարգ Աջափնյակ 20.06.2022թ. 21 Ώρες 32 λ.
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 12։30 Էրեբունի/ 22 Ώρες 16 λ.
18ԴԱՎԹԱՇԵՆ. 3-րդ կարգի մրցաշար. (15/06 - 24/06/2022թ.) 23 Ώρες 15 λ.
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 23 Ώρες 21 λ.
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 11։00 Էրեբունի/ 23 Ώρες 38 λ.
21Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 1.06-8.06.2022թ 1 Ημέρες 15 Ώρες
22Վանաձորի շախմատի դպրոցի առաջնություն 1 Ημέρες 21 Ώρες
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար առանց տարիքային սահմանափակման քաղաք Արտաշատ 1 Ημέρες 22 Ώρες
24Վայոց Ձոր մարզի մանկապատանեկան առաջնություն 1 Ημέρες 22 Ώρες
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 8 տարեկաններ Ք․Արտաշատ 2 Ημέρες
26Գ.Կարապետյանի հուշամրցաշար, երկրորդ կարգի համար 2 Ημέρες 18 Ώρες
272-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/Աչաջուր 2 Ημέρες 21 Ώρες
28Որակավորման մրցաշար / ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2013թ. և փոքր 2 Ημέρες 21 Ώρες
29Որակավորման մրցաշար/ք. Գյումրի IV կարգայիններ 2012թ. և մեծ 2 Ημέρες 22 Ώρες
30Գուրգեն Կարապետյանի հուշամրցաշար, երրորդ կարգի համար 3 Ημέρες 17 Ώρες
313-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (12։00)-Նոր Նորք 3 Ημέρες 20 Ώρες
324th rank KAISSA 3 Ημέρες 20 Ώρες
33Գուրգեն Կարապետյանի 2-րդ հուշամրցաշար 4-րդ կարգի համար, 11:00 6 Ημέρες 18 Ώρες
34Open Blitz Tournament dedicated to T.Petrosian's 93rd birthday 6 Ημέρες 19 Ώρες
35A.Yeghiazaryan 2nd Memorial - Blitz 6 Ημέρες 21 Ώρες
36Զեյթուն ՇՄՄ-ի կիսաեզրափակիչ մրցաշար 6 Ημέρες 22 Ώρες
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Տավուշ/ Աչաջուր 7 Ημέρες 14 Ώρες
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Բ խումբ, ք. Հրազդան 7 Ημέρες 19 Ώρες
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Ա խումբ, ք. Հրազդան 7 Ημέρες 22 Ώρες
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 12տ.- Կենտրոն 8 Ημέρες 19 Ώρες
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արաբկիր 8 Ημέρες 19 Ώρες
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Գորիս 8 Ημέρες 19 Ώρες
43Արմավիր քաղաքի ակադեմիայի մասնաճյուղի առաջնություն 9 Ημέρες 16 Ώρες
443-րդ կարգ Աջափնյակ 06.-15.06.2022թ 9 Ημέρες 17 Ώρες
4513th Annual K. Asrian Memorial 9 Ημέρες 18 Ώρες
46Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 Ημέρες 20 Ώρες
47ՄԵՆՔ ՔԵԶ ՀԵՏ ԵՆՔ - ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԾՐԱԳԻՐ 10 Ημέρες 22 Ώρες
48Արագ շախմատի մրցաշար-Նոր Նորք 11 Ημέρες 18 Ώρες
49ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի II Փուլ 12 Ημέρες 20 Ώρες
50Վարդենիկ,2022թ․ամառ,ԵՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար 13 Ημέρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα