Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Netherlands Antilles (AHO)

Flag AHO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Кубок Алтайского края по быстрым шахматам, 4 этап 36 Ημέρες 20 Ώρες
2OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 43 Ημέρες 11 Ώρες
3OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 43 Ημέρες 11 Ώρες
4Турнир по быстрым шахматам "Chess Cool" 65 Ημέρες 16 Ώρες
5PREPARATORIO 8 OCTUBRE JUVENILES 262 Ημέρες 10 Ώρες
6ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 277 Ημέρες 11 Ώρες
7ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 277 Ημέρες 11 Ώρες
8 Campeonato 114 aniversario de Requena "Alicia Maria Inmaculada Lozano Torres" Oraganiza: Club de Ajedrez Requena Chess 310 Ημέρες 1 Ώρες
9ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 400 Ημέρες 18 Ώρες
10ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 405 Ημέρες 20 Ώρες
11... 434 Ημέρες 9 Ώρες
12Chess Challenge 3 チャレンジ 505 Ημέρες 1 Ώρες
13Chess Challenge 3 チャレンジ 505 Ημέρες 1 Ώρες
14Chess Challenge 3 チャレンジ 505 Ημέρες 1 Ώρες
15Chess Challenge 3 チャレンジ 505 Ημέρες 1 Ώρες
16Chess Challenge 3 チャレンジ 505 Ημέρες 1 Ώρες
172do PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 805 Ημέρες 4 Ώρες
181er PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 807 Ημέρες 3 Ώρες
19Schülerliga Waizenkirchen 2020 U8 843 Ημέρες 7 Ώρες
20ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ: I CAMPEONATO DE AJEDREZ VACACIONES INTELIGENTES 2020 "BUSCANDO PRO CHESS PLAYERS" 894 Ημέρες 5 Ώρες
21Hội Khỏe Phù Đổng cấp Trường Năm Học 2019 - 2020 Nhóm thi đấu: Nam khối 1,2,3 940 Ημέρες 23 Ώρες
2220º Encontrão Multiversal do Clube de Xadrez de Sintra - 20/setembro, 21h30 1011 Ημέρες 7 Ώρες
23YÜZÜNCÜ YIL ONDOKUZMAYIS SPOR VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1149 Ημέρες 18 Ώρες
24t 1155 Ημέρες 10 Ώρες
25XVII MATCH PONG JUEGOCIENCIA 2019 - FASGBA El sábado 16 de marzo a las 17 hs 1200 Ημέρες 12 Ώρες
262 Кубок ШФК (рейтинг 1000-1200) 1316 Ημέρες 9 Ώρες
27GIẢI CỜ VUA TRƯỜNG TH &THCS LƯƠNG THẾ VINH NĂM HỌC 2018 NAM LOP 123 1352 Ημέρες 19 Ώρες
28FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2018 1487 Ημέρες 10 Ώρες
29Первенство Ленинградской области. Девочки до 13 лет 1540 Ημέρες 21 Ώρες
30Первенство Ленинградской области. Мальчики до 11 лет 1540 Ημέρες 21 Ώρες
31FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 1858 Ημέρες 11 Ώρες
32Мемориал А. Ф. Ильина-Женевского 2016, посвященный 80-летию Куликова В. Г. Блиц- турнир 2047 Ημέρες 11 Ώρες
33Test Telepuzik Champ. 2016 2189 Ημέρες 20 Ώρες
34Rockadens Öppna KM M2 Hösten 2015 2391 Ημέρες 9 Ώρες
35XIV OPEN DE XADREZ DO CCFC 2673 Ημέρες 8 Ώρες
36Wrong Entry.Please Delete 2715 Ημέρες 14 Ώρες
37xD 2723 Ημέρες
38Sivakasi FIDE Rated Chess Championship. 2755 Ημέρες 19 Ώρες
39UASS Aprilsnabben 2014 2995 Ημέρες
40TEMPORAL 3187 Ημέρες 11 Ώρες
41TEMPORAL 3227 Ημέρες
4220FEM 3270 Ημέρες 7 Ώρες
43TEMP 3311 Ημέρες 6 Ώρες
44TEMP 3311 Ημέρες 11 Ώρες
45AJEDREZ55 3603 Ημέρες 21 Ώρες
46DEMO 3609 Ημέρες 23 Ώρες
47DEMO 3615 Ημέρες 9 Ώρες
48DEMO 3623 Ημέρες 10 Ώρες
49PANAMERICANO AMATEUR ABSOLUTO(CARTAGENA-COL) 2012 3637 Ημέρες 18 Ώρες
50MEN USA 3687 Ημέρες 22 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα