Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Netherlands Antilles (AHO)

Flag AHO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Кубок Алтайского края по быстрым шахматам, 4 этап 200 Ημέρες 12 Ώρες
2OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 207 Ημέρες 3 Ώρες
3OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 207 Ημέρες 3 Ώρες
4Турнир по быстрым шахматам "Chess Cool" 229 Ημέρες 8 Ώρες
5PREPARATORIO 8 OCTUBRE JUVENILES 426 Ημέρες 2 Ώρες
6ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 441 Ημέρες 3 Ώρες
7ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 441 Ημέρες 3 Ώρες
8ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 564 Ημέρες 10 Ώρες
9ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 569 Ημέρες 12 Ώρες
102do PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 968 Ημέρες 20 Ώρες
111er PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 970 Ημέρες 19 Ώρες
12Schülerliga Waizenkirchen 2020 U8 1006 Ημέρες 23 Ώρες
13ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ: I CAMPEONATO DE AJEDREZ VACACIONES INTELIGENTES 2020 "BUSCANDO PRO CHESS PLAYERS" 1057 Ημέρες 21 Ώρες
14Hội Khỏe Phù Đổng cấp Trường Năm Học 2019 - 2020 Nhóm thi đấu: Nam khối 1,2,3 1104 Ημέρες 14 Ώρες
1520º Encontrão Multiversal do Clube de Xadrez de Sintra - 20/setembro, 21h30 1174 Ημέρες 23 Ώρες
16YÜZÜNCÜ YIL ONDOKUZMAYIS SPOR VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1313 Ημέρες 9 Ώρες
17t 1319 Ημέρες 2 Ώρες
18XVII MATCH PONG JUEGOCIENCIA 2019 - FASGBA El sábado 16 de marzo a las 17 hs 1364 Ημέρες 4 Ώρες
192 Кубок ШФК (рейтинг 1000-1200) 1480 Ημέρες
20GIẢI CỜ VUA TRƯỜNG TH &THCS LƯƠNG THẾ VINH NĂM HỌC 2018 NAM LOP 123 1516 Ημέρες 11 Ώρες
21FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2018 1651 Ημέρες 2 Ώρες
22Первенство Ленинградской области. Девочки до 13 лет 1704 Ημέρες 13 Ώρες
23Первенство Ленинградской области. Мальчики до 11 лет 1704 Ημέρες 13 Ώρες
24FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2022 Ημέρες 3 Ώρες
25Мемориал А. Ф. Ильина-Женевского 2016, посвященный 80-летию Куликова В. Г. Блиц- турнир 2211 Ημέρες 3 Ώρες
26Test Telepuzik Champ. 2016 2353 Ημέρες 12 Ώρες
27Rockadens Öppna KM M2 Hösten 2015 2555 Ημέρες
28XIV OPEN DE XADREZ DO CCFC 2837 Ημέρες
29Wrong Entry.Please Delete 2879 Ημέρες 6 Ώρες
30xD 2886 Ημέρες 16 Ώρες
31Sivakasi FIDE Rated Chess Championship. 2919 Ημέρες 11 Ώρες
32UASS Aprilsnabben 2014 3158 Ημέρες 16 Ώρες
33TEMPORAL 3351 Ημέρες 3 Ώρες
34TEMPORAL 3390 Ημέρες 16 Ώρες
3520FEM 3433 Ημέρες 23 Ώρες
36TEMP 3474 Ημέρες 22 Ώρες
37TEMP 3475 Ημέρες 2 Ώρες
38AJEDREZ55 3767 Ημέρες 13 Ώρες
39DEMO 3773 Ημέρες 15 Ώρες
40DEMO 3779 Ημέρες
41DEMO 3787 Ημέρες 2 Ώρες
42PANAMERICANO AMATEUR ABSOLUTO(CARTAGENA-COL) 2012 3801 Ημέρες 10 Ώρες
43MEN USA 3851 Ημέρες 14 Ώρες
44news 4187 Ημέρες 5 Ώρες
45preuba111 4218 Ημέρες 18 Ώρες
46TEST20FEM 4272 Ημέρες 15 Ώρες
47GP 4296 Ημέρες 6 Ώρες
48OPEN NEWS 4343 Ημέρες 1 Ώρες
49REGGIO 123 4354 Ημέρες 2 Ώρες
50MAGISTRAL 4375 Ημέρες 16 Ώρες